Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce caut eu in poze?!? ce uameni, nu mai poti iesi la o vodka ca apari in poze :D

 

tricoul e de vina :D

 

Acum am aflat ca tu erai cea care facea pozele...Trebuia sa imi/ne spui si noua, doar esti din Titan ca noi Oricum, multumim de poze!

 

Paaaiii.. erati cam multi si m-am intimidat :lol:

M-am "anturat" numai cu Alexutza, ca ne stiam de pe mess :)

Data viitoare o sa va trag pe toti de maneca, promit!

 

Ma bucur ca v-au placut pozele.. Am vazut ca una chiar a iscat dileme pe topicul ala, dar tre' sa recunosti, Raven, ca e super haioasa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tricoul e de vina :D

 

 

 

Paaaiii.. erati cam multi si m-am intimidat :lol:

M-am "anturat" numai cu Alexutza, ca ne stiam de pe mess :D

Data viitoare o sa va trag pe toti de maneca, promit!

 

Ma bucur ca v-au placut pozele.. Am vazut ca una chiar a iscat dileme pe topicul ala, dar tre' sa recunosti, Raven, ca e super haioasa :kiss:

 

 

atunci imi voi scoate mai des tricourile la plimbare ca sa ai material :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca v-au placut pozele.. Am vazut ca una chiar a iscat dileme pe topicul ala, dar tre' sa recunosti, Raven, ca e super haioasa :lol:

Asa e, dar nici acum nu stiu la ce ma gandeam...eu doar ii ziceam la noro ca deja ii stiu miscarile, nu era pentru prima oara cand imi dansa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu merge nimeni diseara la o plimbare....si parca vad maine dimineata cand ajung la munca 4 pagini pe forum+poze de la plimbarea de asta seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deseara la 8 la titan se iese la o plimbarik!!! cine are chef sa vina sa ma anunte!

id dode.bogdan

 

Eu am iesit mai devreme...vremea e superba si e pacat sa o irosim,am inrosit rondu' de la Alba Iulia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

date'n pana mea, eram la munca si te vedeam cum te dai reising pe la alba iulia. e naspa:( a mai trecut si dragos si cu big boy pe acolo , ma apucau pandaliile. dar las ca recuperez eu :lol:

 

app, care ma duce pana inj otopeni sa'mi recuperez si eu mobra????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

date'n pana mea, eram la munca si te vedeam cum te dai reising pe la alba iulia. e naspa:( a mai trecut si dragos si cu big boy pe acolo , ma apucau pandaliile. dar las ca recuperez eu :lol:

 

Pai unde lucrezi ma tu? Pe Dragos l-am vazut la Unirea la fantani,eu ma duceam spre constipatiei...el venea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste drum de ONRC pai mai intai a trecut dragos si la 4-5 minute big boy aka mini boy:D

 

peste drum de ONRC pai mai intai a trecut dragos si la 4-5 minute big boy aka mini boy:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

date'n pana mea, eram la munca si te vedeam cum te dai reising pe la alba iulia. e naspa:( a mai trecut si dragos si cu big boy pe acolo , ma apucau pandaliile. dar las ca recuperez eu :lol:

 

app, care ma duce pana inj otopeni sa'mi recuperez si eu mobra????????

 

 

Am fost ieri prin otopeni si ti-am vazut motoreta. ai cauciucurile foarte desumflate,ce putin ala pe spate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste drum de ONRC pai mai intai a trecut dragos si la 4-5 minute big boy aka mini boy:D

 

peste drum de ONRC pai mai intai a trecut dragos si la 4-5 minute big boy aka mini boy:D

 

 

PLIMBAREEEEEEEEE LA 8 !!! LA GURA DE METROU !!

 

VA BAGATI ?

 

BIG BOY vine..asteptam victime...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am iesit mai devreme...vremea e superba si e pacat sa o irosim,am inrosit rondu' de la Alba Iulia :lol:

ti-am spus sa nu mai faci ture in rond la alba iulia ca nu sunt pitzi pe acolo :D ,sau o cautai pe alexutza? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am spus sa nu mai faci ture in rond la alba iulia ca nu sunt pitzi pe acolo :lol: ,sau o cautai pe alexutza? :D

 

Nuuu... :D Erau pitzi in masini,si se tot chinuiau sa nu-mi lase si mie o banda libera :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...