Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

unii mai si "munceste" :lol:

Sa-i transmiti felicitari artistului din partea mea :D Daca eram liber, ajungeam ...

 

yeah-yeah.. scuze, domnule, scuze.. :D

 

ii transmit, ms :)

 

LA MULTI ANI, COSTI!!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, si video si poze

 

se baga careva la o tura pana la casa presei si retur ? :lol: Nu, nu dau de baut no money

 

lasa ma ca daca nu ne dai tu ne luam noi :D

 

yeah-yeah.. scuze, domnule, scuze.. :D

 

:P

 

 

 

 

LA MULTI ANI, COSTI!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa sparg radiatorul vreau unu secon hand! heeeeeeeelllllllp

da-ti-mi de stireeeeee!

 

Am unul de Aprilia RS125, dar nu cred ca te ajuta. Daca nu ai gasit nimic pana acum iti las un nr de tel al unor amici care au un service in aceeasi curte cu Autonet in Giulesti (am eu o impresie ca stii unde e...). Oricum numerele de tel sunt:0788475400 si 0728054558 le spui ca ai numerele de tel de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa sparg radiatorul vreau unu secon hand! heeeeeeeelllllllp

da-ti-mi de stireeeeee!

 

Hai sa iti scriu si aici (sper ca nu se penalizeaza reclama. Eu nu o consider reclama ci recomandare). Am avut cateva contacte cu cei ale caror numere de tel le-am scris mai sus (Paul si Ionut). Sunt super baieti, lucreaza cu tarife relativ mici si au preturi bune pt piese. La capitolul vopsitorie sunt unele din cele mai bine revopsite carene vazute de mine si credeti-ma ca am vazut multe... din cauza domeniului meu de activitate. Site-ul si mai multe detalii legate de activitatea lor le gasiti pe www.pimoto.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scriu abia acum despre tura de vineri pentru ca eram banat pana mai devreme nitel. la plecare nu se pune ca am mers doar eu si switch dupa opritul la benzinarie sa baltim lantul cu ulei de transmisie. la intoarcere in schimb a fost destul de aiurea. dincolo de faptul ca drumul e nasol (eu cel putin am suspensia f tare pe spate si mi-au tremurat plombele in gura pana am dat de autostrada), nu mai depasiti fratilor prin dreapta. inafara de un singur baiat cu un cruiser yamaha mare (scuze dar era a doua oara cand vin la intalnire si nu am retinut nume) care a dat semnal frumos si a trecut pe stanga pastrand distanta si fara sa piarda vremea, am fost luat de doua ori prin dreapta. nu e ok deloc. intr-un final am ramas cu baiatul profesorului (din nou, scuze pt nume) cu care mersesem cu o zi inainte prin trafic si chiar ma uitam ca merge frumos sau, mai bine zis, merge mai frumos ca altii pe care i-am vazut (nu ma refer la grupul asta ci in general). nu ma apuc eu sa dau sfaturi ca nu sunt in masura pentru ca nu am km necesari insa sunt cateva lucruri care personal ma deranjeaza (si am observat ca nu sunt singurul). acelasi lucru l-am vazut si in alte gasti si s-au rezolvat cu o discutie inainte de ture si acum se merge frumos, in doua grupuri de viteze, in zig-zag, asa cum trebuie sa mergi ca sa fii in siguranta intr-un numar mare. bezmeticeala nu e ok. in rest,

 

numai de bine ca la poante ne descurcam :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rockkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk n` rolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll baby!

 

 

rocknrolla bre :P

 

 

felicitari amandoi, ati acumulat inca un post. foarte bine punctate amandoua ideile, exprima foarte multe informatii utile. bravo. bravo. felicitarile mele. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-un final am ramas cu baiatul profesorului (din nou, scuze pt nume) cu care mersesem cu o zi inainte prin trafic si chiar ma uitam ca merge frumos sau, mai bine zis, merge mai frumos ca altii pe care i-am vazut (nu ma refer la grupul asta ci in general).

Mersi, alex ma cheama :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Butoaneee ! Sa ne traiesti si sa te bucuri de mobra aia belea ! :P Si mergi cu ea la revizie ! Trasul de urechi LIVE ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

re 2 all

 

Pochemon ai gasit radiator? Zilele astea o sa ma vad cu un tip care s-ar putea sa aiba asa ceva. Sa nu intreb de pomana ....

 

nu am gasit inca! caut in continuare. sms pe 0723584076 si revine moa cu un telefon

 

lma butoane

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc !!! :)

Vineri o sa ma inarmez cu niste lichid pentru potolit setea :D Cer de pe acum ajutorul dragului meu vecin Nyt. O sa am de carat, nu gluma :D

 

La Multi Ani, Gabi!!! :P

Sa fi sanatos, fericit, sa ai bani multi, motorete, fete, poze.. si ce-ti mai doresti tu :P

Te pupa fata :D

 

pune mana pe ceberica si incearca sa ajungi vineri la intalnire :lol:

Te pupa Gabriel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...