Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asa se pare...cica va fi seceta anul asta:))....

 

legat de 2 roti era sa o patesc azi cu bicicleta...pe la electroaparataj...cand sa ies dintre liniile de tramvai (aveam ceva viteza pentru o bicicleta:))), roata fata a trecut dar cea din spate nu stiu cum a facut de s-a agatat de linia de tramvai si nu voia sa scape de acolo:))......in secunda respectiva ma si vedeam intins pe asfaltul ud, care tocmai erase udat de o super ploaie, si toata audienta (soferi si pietoni care asteptau sa traverseze) amuzandu-se sau inspaimantandu-se de cazatura boului......dar in urmatoarea secunda am reusit sa pun piciorul jos si sa redresez jucaria

 

daca nu e ceva suficent de interesant imi cer scuze:P

 

asfalt uscat motoristilor! (io o sa imi permit in continuare sa ma risc:D)

Editat de vrajitoru_23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine maine la o plimbare mai lunga?

Mi-e indiferent unde (Cheia, Brasov, Sibiu etc) atata timp cat drumul este bun :)

si exista bani de benzina!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lume :) am scapat si eu cu sesiunea gata ! vrea careva sa vina maine in piata constitutiei ? http://metropotam.ro/La-zi/2009/06/art2717...a-Constitutiei/ red bull x-fighters :) intrare libera piata constitutiei : enduroaice si tzacanitzi la ghidon :D combinatia perfecta ne auzim la intrunire daca e

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata ma duc pana la Buzau sa-mi schimb caucioacele. Daca ai chef de Urziceni-Buzau-Sarata Monteoru(eventual) esti invitat.

PS Viteza mea de croaziera aprox.120-130.

Cu cat se schimba cauciucurile la buzau ?:)

 

salut lume :) am scapat si eu cu sesiunea gata ! vrea careva sa vina maine in piata constitutiei ? http://metropotam.ro/La-zi/2009/06/art2717...a-Constitutiei/ red bull x-fighters :D intrare libera piata constitutiei : enduroaice si tzacanitzi la ghidon :D combinatia perfecta ne auzim la intrunire daca e

Pe 4 iulie, Piata Constitutiei va fi locul unor demonstratii spectaculoase de FMX (freestyle motocross) asa ca intre motociclisti si de ce sa ma duc sa il aud pe Otil(sau pe alti) ca el este zeul crossului romanesc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut lume :) am scapat si eu cu sesiunea gata ! vrea careva sa vina maine in piata constitutiei ? http://metropotam.ro/La-zi/2009/06/art2717...a-Constitutiei/ red bull x-fighters :) intrare libera piata constitutiei : enduroaice si tzacanitzi la ghidon :D combinatia perfecta ne auzim la intrunire daca e

 

 

Eu as merge in constitutiei.

Sa-mi zici si mie cand te duci ,Dragos, vin si eu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeh baieti eu am gasit client pentru mobra mea dar problema este ca nu o sa io vand pentru ca inca nu are permis si nu vreau sa pateasca ceva mai ales ca e vecin cu mine..

azi a vrut sa-mi dea banii pe moto dar el ever never nu a mers pe motor :) ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeh baieti eu am gasit client pentru mobra mea dar problema este ca nu o sa io vand pentru ca inca nu are permis si nu vreau sa pateasca ceva mai ales ca e vecin cu mine..

azi a vrut sa-mi dea banii pe moto dar el ever never nu a mers pe motor :) ...

Vinde-o, daca are ceva pe umeri nu o sa mearga cu ea pana nu are permis

 

 

Buaiii....lipseste omu 5 zile si va faceti de cap? Imi pare rau ca nu am ajuns la intrunire, ca nu am mers sambata la constitutiei (chiar as fi vrut sa merg) dar... 5 zile de Bestfest, super distractie (si moca si cu bani dupa)...

 

@Mesterila...imi pare rau...sincer...

@Alexgrp te-ai facut pokemon? vezi sa nu ajungi emo :)

Editat de allexx_2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mesterila...imi pare rau...sincer...

@Alexgrp te-ai facut pokemon? vezi sa nu ajungi emo :D

 

:) nu ma fac ma... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimbat caucioacele la Buzau! Recomand! 10 lei fata+spate! A trebuit doar sa-l ajut un pic pe om la scos roata spate si sa-mi reglez singur lantul la final ca nu se pricepea. In rest absolut ok. I-am dat omului 15 lei pentru ca a fost simpatic si si-a dat interesul. Plus ca asta se intampla sambata pe la ora 16-17 cand in Capitala nu cred ca mai gasesti om sa munceasca.

Socoteala: 10 lei schimbul+40 de lei benzina = 50 de lei de care mi-am rezolvat caucioacele si m-am si plimbat un pic sub scorurile nesimtite ale astora din Bucuresti.

Deci recomand, mai ales ca drumul e bun si fara probleme deosebite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...