Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Adiossss amigos!

 

Te infiem noi! :rolleyes:

 

Azi am fost si eu pe la voi, dar am ajuns tocmai la spartul targului, asa ca nu mi-a ramas decat sa ma bag in coloana si sa o taiem catre Fundulea. De abia imi spalasem motorul, si acum e plin de muste, fi-v-ar autostrada de ras :drink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te infiem noi! :drink:

 

Azi am fost si eu pe la voi, dar am ajuns tocmai la spartul targului, asa ca nu mi-a ramas decat sa ma bag in coloana si sa o taiem catre Fundulea. De abia imi spalasem motorul, si acum e plin de muste, fi-v-ar autostrada de ras :makeout: .

 

 

A draq autostrada a? Si erai cap de coloana ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sefa :rolleyes:, dati-mi un tel cand ajungeti in campina, ca de acolo va duc eu, eventual va mai arat cateva locuri numai bune de gratar, poze, si de endureala pentru cine e interesat.

Merci alex ca ai raspuns la tel...nu-i nimic am gasit si singuri un loc, chiar foarte frumos :drink:

 

Te infiem noi!

:makeout: Dap!

 

N-am cuvinte: superb!!! Distractie, peisaje de nota 10000, grup foarte bun, gratar excelent. Ce imi pare rau ca n-am avut un cort la noi ca sigur ramaneam peste noapte

Phiu ma duc sa ma dau cu crema ca sunt rosie, dar las pozele sa vorbeasca de la sine. Septimiu iti predau stacheta: SEFU!! :P

 

Ps: felicitari celor 2 titanisti care desi nu au anuntat nimic, la 9 erau la arc :kiss:

In rest: km frumosi va doresc in continuare si fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super gratar ...super plimbare.....

..iar pe unde am luat-o noi la intoarcere a fost super soseaua si niste peisaje si mai si...chiar m-a uimit portiunea aia de drum :drink:

multe altele aici: http://picasaweb.google.com/septimiu.p/Gra...feat=directlink

 

..la tot mai multe astfel de plimbari :rolleyes:

post-44366-1245531650_thumb.jpg

post-44366-1245531680_thumb.jpg

post-44366-1245531862_thumb.jpg

post-44366-1245531871_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt titanisti i care nu au vazut pana acum nenumaratele posturi..inca 1data

 

-maine-

sambata 20.06.2009 d.Hr

la ora 9 la ARC , 9:30 plecarea

se pleaca pe Valea Doftanei -Lacul Paltinu la un gratar

A fost frumos! Gratar este, se achizitioneaza si un cort. Asteptam urmatoarele excursii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Sunt proaspat-posesoare de zuzi gs :rolleyes:

Stau pe langa Auchan, pot ingrosa si eu randul titanistilor?

 

Ciaoo

 

ps: iese careva la plimbarica acum? io ce frumos e afara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Sunt proaspat-posesoare de zuzi gs :rolleyes:

Stau pe langa Auchan, pot ingrosa si eu randul titanistilor?

 

Ciaoo

 

ps: iese careva la plimbarica acum? io ce frumos e afara!

 

 

felicitari pentru motocicleta...bine ai venit in randul titanistilor. te asteptam in fiecare vineri de la orele 19:00 la intrarea de la metrou titan(intrarea din parc, nu cea de la intersectie). etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACUM la 8:45 daca vrei la gura de metrou titan ( cea din intersectie) astept pana la 8:55

ies la o plimbarica prin oras sau prin imprejurimi

 

sa confirme cinava dc vine pana la 8:35

septimiu 0752447970

post-44366-1245603819_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Sunt proaspat-posesoare de zuzi gs :rolleyes:

Stau pe langa Auchan, pot ingrosa si eu randul titanistilor?

 

Ciaoo

 

ps: iese careva la plimbarica acum? io ce frumos e afara!

s-o stapanesti sanatoasa,sa te bucuri de ea si asfalt uskt.kt despre titanisti,si eu sunt nou printre ei si am fost primit f bine.chiar sunt f de treaba si sunt convins k si tzie tzi-se vor parea la fel.din pakte,eu nu prea pot veni in fiekre vineri la titan din kuza serviciului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-o stapanesti sanatoasa,sa te bucuri de ea si asfalt uskt.kt despre titanisti,si eu sunt nou printre ei si am fost primit f bine.chiar sunt f de treaba si sunt convins k si tzie tzi-se vor parea la fel.din pakte,eu nu prea pot veni in fiekre vineri la titan din kuza serviciului.

 

stiti voi ca oamenii de acelas fel se atrag, cu aceleasi idei si idealuri:).....d-asta a si fost frumos la gratar ca toti erau plecati pt aceleas lucru..iar unii care nu au mers (in afara de cei care nu au putut) nu simteau la fel...aveau alte chestii care i-au facut sa se simta bine(nu stiu daca am scris foarte corec...sper sa fiu inteles:) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.trebuie sa fac cumva sa cunosc si eu din titanistii vecini.

cred ca vinerea asta vin si eu la metrou; sunt cu un intruder visiniu vs400...sper ca nu sinteti toti foarte tineri. :drink: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei man ai reusit sa intrii?

:drink: :makeout:

dap nush ce a fost de vina, cred ca reteaua am fost banat ,gata de acum sunt iar activ :rolleyes:

 

.trebuie sa fac cumva sa cunosc si eu din titanistii vecini.

cred ca vinerea asta vin si eu la metrou; sunt cu un intruder visiniu vs400...sper ca nu sinteti toti foarte tineri. :P :P

 

salut esti bine venit ,,in firea noastra totzi suntem tineri si voinici :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex 21 necasatorit ... inca husaberg 450 fe zona potcoava nr IF03FOI id de mess cimpeaualexandru

am tot incercat sa ajung vineri la metrou dar m-am luat cu treaba ... sapt viitoare sper sa vin dak rezolv cu schimbul de ulei

Editat de cimpeanualexandru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si nevasta husaberg ce zice cand te aude cum vorbesti? :rolleyes:

e amanta ... viitoarea nevasta e suparata ca nu am decat eu loc pe amanta:D

 

e amanta ... viitoarea nevasta e suparata ca nu am decat eu loc pe amanta:D

am vazut o groaza de enduristi prin titan dar de ficare data eram perpedes:D pe unde va strangetzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare...de cartier: unde schimb frate un cauciuc? Cat mai "prin zona". Ma intereseaza serviciu complet: scos roata, schimbat guma, echilibrat, montat roata, reglat lantul. Eu m-am tot uitat si n-am gait nimic prin cartier sau vecinatati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce vrei tu costa cam 100-200 RON. Cel mai simplu: gasesti pe cineva cu stander, dai jos roata, schimbi guma la o vulcanizare, ti-o echilibreaza aia si te intorci si ti-o montezi. Te costa 20-30 RON doar schimbu si vreo 50-60 cu tot cu echilibrat. Desi la enduroaice, echilibratu nu-i esential daca nu cumva ai ganduri de 140 la ora constant...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare...de cartier: unde schimb frate un cauciuc? Cat mai "prin zona". Ma intereseaza serviciu complet: scos roata, schimbat guma, echilibrat, montat roata, reglat lantul. Eu m-am tot uitat si n-am gait nimic prin cartier sau vecinatati.

 

ti-l recomand pe florin, doar ca e in drumul taberei. uite profilul cu datele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare...de cartier: unde schimb frate un cauciuc? Cat mai "prin zona". Ma intereseaza serviciu complet: scos roata, schimbat guma, echilibrat, montat roata, reglat lantul. Eu m-am tot uitat si n-am gait nimic prin cartier sau vecinatati.

e un service pe linia lu` 102 pe langa liceu decebal ... incearca acolo :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...