Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

publicitate:

"CAUT 2 BAIETI CU 2 MOTOARE PT UN ROL DE IUBIT SI DE PRIETEN ,SE OFERA DE LA 500 PANA LA 1000 RON,FILMARE VINERI SI SAMBATA .....alin2004matei@yahoo.com va rog sa trimiteti 2 poze ,nr tel si varsta multumesc"

 

profesore, in ce consta treaba asta? eu si suzi avem nevoie de bani :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

publicitate:

"CAUT 2 BAIETI CU 2 MOTOARE PT UN ROL DE IUBIT SI DE PRIETEN ,SE OFERA DE LA 500 PANA LA 1000 RON,FILMARE VINERI SI SAMBATA .....alin2004matei@yahoo.com va rog sa trimiteti 2 poze ,nr tel si varsta multumesc"

Adica unu' ie loveru' celuilalt, care-i ie duar boyfriend?? :)

 

Nu ofera suficient pentru un astfel de "serviciu".. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Numele quote = 'Data GabiButon' = '25 septembrie 2009, după 09:51' = '2117276 ']

Chiar sunt curios ce preturi vor fi. Asa zic toti:) Cele mai mici preturi ...

[/ quote]

eu sunt curios cat v-a rezista pe piatza!stiu ceva magazine care s-au inchis.mai ales ca acum e o perioada destul de proasta.dar,vom vedea...oricum,e un lucru bun si ii doresc succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am fost in seara asta la titan nu prea am vazut pe nimeni :) adica era cineva :) erau indienii aia sau cei sunt ei care cantau si dansau dar nu cred ca aveau legatura cu motocicletele . eu sunt mai nou pe aici, vreau sa stiu - intalnirea de la arc de miercuri unde are loc mai precis?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am fost in seara asta la titan nu prea am vazut pe nimeni :huh: adica era cineva :) erau indienii aia sau cei sunt ei care cantau si dansau dar nu cred ca aveau legatura cu motocicletele . eu sunt mai nou pe aici, vreau sa stiu - intalnirea de la arc de miercuri unde are loc mai precis?

 

e posibil sa nu fi fost la locul potrivit...trebuia la gura de metrou care da in parc, nu cea din intersectie

sau sa nu fi ajuns la ora cea buna....de obicei se strang motoristii la locul si ora stabilita

 

or sa vina ei cu detalii in curand despre intalnirea din seara asta

 

bine ai venit in cavaleria de titan! (chiar daca nu ai reusit sa o gasesti) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit printre noi mihai iunie!!!

 

imi pare rau sa-ti spun, dar nu ai ajuns la statia de metrou care trebuie

este vb de stattia din pacr, nu cea din intersectie

si a fost destul de multa lume la intrunire

 

cea de la arc se tine chiar la arc, de asta se si cjheama asa. ne strangem pe trotuarul de langa parc, in rond. daca apari pe la 6 si ceva, sigur gasesti lume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara incepand cu orele 19:30-20:00 voi iesi la o plimbarica ! Stilul de mers va fi HAOTIC ! :)

 

Doritorii sa ma contacteze pe telefon ! :D

 

Infractorule,vezi ca-l superi pe Mircea Badea si plange... :)

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa lamurim lucrurile lumea se strange la titan la ora 19:30 in fiecare vineri la gura de metrou nr 2 cea din parc pt mai multe detalii si harta o s-o rog pe ravenitza (purtatoarea de cuvant ) sa ataseze harta (multumiri anticipate)

si ca sa evitam 1000 de posturi inutile si confuzia :D la aceste intrebari vis-a-vis de locatia intrunirii vom raspunde de acum in colo eu sau ravenitza :D

 

 

ps: nu ma refeream la tine septimiu , ma refer doar la indicii pt oameni noi care vad ca se dau contradictoriu si eronat

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa lamurim lucrurile lumea se strange la titan la ora 19:30 in fiecare vineri la gura de metrou nr 2 cea din parc pt mai multe detalii si harta o s-o rog pe ravenitza (purtatoarea de cuvant ) sa ataseze harta (multumiri anticipate)

si ca sa evitam 1000 de posturi inutile si confuzia :D la aceste intrebari vis-a-vis de locatia intrunirii vom raspunde de acum in colo eu sau ravenitza :D

 

 

ps: nu ma refeream la tine septimiu , ma refer doar la indicii pt oameni noi care vad ca se dau contradictoriu si eronat

 

Pai si eu daca vreau sa vin de exemplu maine la gura de canalmetrou numarul 2 maine de la ora 13 ma opreste cineva???

Si inca ceva, cum sa raspunzi doar tu si Elena, daca nu sunteti pe faza, nimeni altcineva nu poate sa dea acest raspuns?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu daca vreau sa vin de exemplu maine la gura de canalmetrou numarul 2 maine de la ora 13 ma opreste cineva???

Si inca ceva, cum sa raspunzi doar tu si Elena, daca nu sunteti pe faza, nimeni altcineva nu poate sa dea acest raspuns?

 

 

Nu..numai purtatoarea de cuvant si sefa onorifica a Titanistilor ..un fel de Iliescu al PSD -ului poa' sa dea indicatii despre locul de intalnire si ora ! :D

 

 

In momentul in care vi se va da harta, vi se va pune la dispozitie si un tarnacop pentru a putea ajunge la intalnirea motociclistilor gay forumistilor ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da dom. hac presednte, cum a fost plimbarea?

 

Plimbarea a fost tru ca intotdeauna ! Stilul de mers HAOTIC a mers struna ! :D

 

 

Am auzit ca ai fost in piata victoriei in cautare de pokemoni. :blink:

 

 

Da, ma intalnisi si cu tovarasul pokemon Alexgrp , cu care avusei neste discutii pe teme filozofice referitor la comunitatea motociclistilor gay forumistilor ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma intalnisi si cu tovarasul pokemon Alexgrp , cu care avusei neste discutii pe teme filozofice referitor la comunitatea motociclistilor gay forumistilor ! :D

:D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma intalnisi si cu tovarasul pokemon Alexgrp , cu care avusei neste discutii pe teme filozofice referitor la comunitatea motociclistilor gay forumistilor ! :D

 

 

Sa inteleg ca mergi pe principiul, fa-te frate cu pokemonii, pana te accepta comunitatea?!? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nati mai gasit carciuma Sambata?

Vam asteptat......................................................era sa ma insor acolo.

Noi am venit dupa ce am rezolvat ce aveam de rezolvat dar voi nu mai erati....da-mi detalii te-ai insurat sau nu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...