Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trebuia sa te bagi in seama cu curaj. Asa eram si eu la inceput, speriat, dar baietii sunt chiar misto si poti vb linistita cu ei. Am reusit si eu sa ajung in seara asta, dupa ce am venit de la meditatie, si puteam eventual sa iti explic live ce am vrut sa iti spun pe forum, dar am fost inteles gresit, se pare. :cheers: ;)

 

 

 

 

a fost destul de greu sa trec pe acolo dar sa ma fi si bagat in seama cu cineva , si plus cu cine era sa ma bag in seama?;))) adica erau foarte multi si nici nu stiam ce sa zic, poate daca viitoare cine stie si o sa ai si ocazia sa-mi explici ce ai vrut sa zici :)

Mesaj completat

Si pe mine m-au primit bine baietii.Chiar nu ai de ce sa te temi.Foarte prietenosi!

L-am cunoscut chiar si pe Alex :-)

O sa fie un super motociclist insa mai are de asteptat un an,parca ,asa zicea pana isi ia si el permisul.Deoacamdata se multumeste sa fie cu noi acolo si poate cateodata cand are noroc este chiar pasager.

Oricum,te asteptam vinerea viitoare.

Speram sa fii mai curajoasa!

 

 

 

sunt sigura k e mult mai usor daca eram barbat :) probabil imi trebuia o schema ceva , o persoana pe care sa o cunosc deja

 

oricum am o sapt intreaga sa-mi fac curaj pt urmatoarea intalnire

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@screlo: gen, nu ezista... citesti si tu pe forum care cum cand se intalneste.. sunt unele intalniri permanente, aceasi zi, aceasi ora, in fiecare saptamana.... intalnirea titanistilor, cea de la arc, a ducatistilor, a enduristilor etc.... altele adhoc... ca cea de la parcul carol de azi dimineata.. :cheers:

 

@camelya: hai ca era simplu... e ca la intalnirea celor de la AA... vi si zici.. buna sunt... si am venit si eu..... daca am scapat virgula e de la oboseala... o sa aiba grija fratii mei shakalii sa ma corecteze... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata...!!!ce pot face sa fiu anuntat...pt intalnirile din bucuresti ???...gen sa primesc un mail ceva...si sa stiu unde cand...o ora ceva ;)

 

 

Faci una bucata abonament la mine ,cu plata unei sume modice de 100E pe luna si te anunt eu cand sunt intalnirile ! :cheers:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@screlo: gen, nu ezista... citesti si tu pe forum care cum cand se intalneste.. sunt unele intalniri permanente, aceasi zi, aceasi ora, in fiecare saptamana.... intalnirea titanistilor, cea de la arc, a ducatistilor, a enduristilor etc.... altele adhoc... ca cea de la parcul carol de azi dimineata.. :cheers:

 

@camelya: hai ca era simplu... e ca la intalnirea celor de la AA... vi si zici.. buna sunt... si am venit si eu..... daca am scapat virgula e de la oboseala... o sa aiba grija fratii mei shakalii sa ma corecteze... :)

 

 

 

;) ce simplu pare nu?marea mea pb era cui ma duceam sa-i zic? k poate primeam vreun rasp din ala "asa si?" ;)))) pana vinerea viitoare imi fac un tricou pe kre o sa scriu " eu sunt Camelia" si o sa va astept pe voi sa veniti la mine :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu crezi ca eu cunoscut pe cineva cand m-am dus prima oara? M-am dus si i-am salutat si am zis cine sunt, si nici unul nu mi-a zis asa si...toti au fost prietenosi si mi-au urat bun venit in gasca. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu crezi ca eu cunoscut pe cineva cand m-am dus prima oara? M-am dus si i-am salutat si am zis cine sunt, si nici unul nu mi-a zis asa si...toti au fost prietenosi si mi-au urat bun venit in gasca. :cheers:

 

 

 

 

nu contest faptul k oamenii sunt chiar ok si prietenosi, doar ca ma cunosc pe mine si stiu ca mi se poate intampla sa ma duc sa spun cuiva cine sunt si sa primesc un raspuns gen"asa si? " ;)))) oricum am spus ca vinerea viitoare o sa vin, poate intre timp reusesc si eu sa mai cunosc lumea si sa-mi fac curaj ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu contest faptul k oamenii sunt chiar ok si prietenosi, doar ca ma cunosc pe mine si stiu ca mi se poate intampla sa ma duc sa spun cuiva cine sunt si sa primesc un raspuns gen"asa si? "

 

nasol...vezi daca nu esti simpatica ? ;) zambeste mai frumos data viitoare si poate se schimba raspunsul. Ah da si nu uita datul din gene si gasesti tu un baiat simpatic :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu contest faptul k oamenii sunt chiar ok si prietenosi, doar ca ma cunosc pe mine si stiu ca mi se poate intampla sa ma duc sa spun cuiva cine sunt si sa primesc un raspuns gen"asa si? " ;)))) oricum am spus ca vinerea viitoare o sa vin, poate intre timp reusesc si eu sa mai cunosc lumea si sa-mi fac curaj ;)

 

Pai si cum vrei sa ii cunosti? Cum ai planuit? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol...vezi daca nu esti simpatica ? ;) zambeste mai frumos data viitoare si poate se schimba raspunsul. Ah da si nu uita datul din gene si gasesti tu un baiat simpatic :cheers:

 

 

 

 

 

ati vazut mai ce a aratat la stiri ? ;)( un alt accident in pasaj :) tot de la o groapa se pare, si a arat si despre voi ca ati desenat in jurul gorpilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opa! a prins viata cocoselul
Pai ce bre credeati ca ati scapat de mine... :)

 

 

Faci una bucata abonament la mine ,cu plata unei sume modice de 100E pe luna si te anunt eu cand sunt intalnirile ! :cheers:

Asa cocos bravo afacerist mic ce esti :)

 

Pai tu crezi ca eu cunoscut pe cineva cand m-am dus prima oara? M-am dus si i-am salutat si am zis cine sunt, si nici unul nu mi-a zis asa si...toti au fost prietenosi si mi-au urat bun venit in gasca.

Asta a fost dupa ploaia de pietre....sau dupa urmaritul prin parc..ca nu mai tin minte... ;) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata...!!!ce pot face sa fiu anuntat...pt intalnirile din bucuresti ???...gen sa primesc un mail ceva...si sa stiu unde cand...o ora ceva

Exista sus in optiunile : My Controls, in stanga o varianta prin care poti pune sa primesti notificare catre o adresa de mail, cu privire la posturile de aici. Dar vei primi cate o notificare pentru fiecare post ;) Sau jos cand postezi ai o casuta: Enable email notification of replies?

 

Faci una bucata abonament la mine ,cu plata unei sume modice de 100E pe luna si te anunt eu cand sunt intalnirile !

:cheers: Auzi unde ai invatat afecerile astea?

 

ce simplu pare nu?marea mea pb era cui ma duceam sa-i zic? k poate primeam vreun rasp din ala "asa si?" pana vinerea viitoare imi fac un tricou pe kre o sa scriu " eu sunt Camelia" si o sa va astept pe voi sa veniti la mine

Rugamintea mea este: te rog scrie si tu normal, am inteles ca nu esti tocmai o pustoiaca asa ca...te rog, ne dor ochii de la scrisul asta de Mirc.

In rest, next time poti sa vii direct la mine, in general sunt cam singura fata, insa vinerea asta am tras chiulul. :) Oricum baietii sunt de treaba, nu tre sa ii iei in serios.

 

sau imi dai mie 95 eur si te anunta nyt..

Tu ti-ai invatat lectia de afaceri mai bine ca Sefu' ;)

 

Stiam eu ca nu va duceti voi la fasii fara mine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plimbarica careva? :cheers:

 

 

Bre ti-am vazut noua mobra azi cand am plecat la servici de fapt ieri ca acum am venit...Sa o stapanesti sanatos si sa o stropesti doar cu bere (nu cu apa de ploaie)+plimbari placute fara incidente ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi breah Yorgo... am luat'o de anul trecut, dar am apucat sa ma dau f putin... a hibernat cateva luni bune.... acum am scos'o din service... am avut ceva de munca :cheers: dar acuma este .... mmmm... fara cuvinte... ;) haidi poate apucam sa mai iesim pe undeva, ca nu ne'am mai vazut de mult... grea viata asta de om insurat ha? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi breah Yorgo... am luat'o de anul trecut, dar am apucat sa ma dau f putin... a hibernat cateva luni bune.... acum am scos'o din service... am avut ceva de munca :) dar acuma este .... mmmm... fara cuvinte... :D haidi poate apucam sa mai iesim pe undeva, ca nu ne'am mai vazut de mult... grea viata asta de om insurat ha? :P

 

cu vremea asta unde sa iesi ;) la o bere poate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...