Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cocos,tu vrei sa ne oftici ca esti la soare?o sa vina si la noi primavara la vara. :) .lasa berea ca o dam noi,tu sa aduci niste metaxa,5 stele,nu 7 si vezi ca gasesti si la butoi.ai grija de tine. :)

Lasa mah ca la mine degeaba e soare daca nu am mobra..... :) se dau astia in draci pe aici...dar sunt cocalari merg in sort in tricou si fara casca ....ca nyt asa :lol: numai ca nyt isi pune casca si manusi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa mah ca la mine degeaba e soare daca nu am mobra..... :) se dau astia in draci pe aici...dar sunt cocalari merg in sort in tricou si fara casca ....ca nyt asa :lol: numai ca nyt isi pune casca si manusi :)

:) :)

 

Vlad: gata cu motociclismul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

M-am mutat si eu in zona, si am facut ceva plimbari singur pentru ca nu prea cunosc pe aici.

Citesc forumul de ceva timp.. dar nu prea am scris.

Ma primiti si pe mine pe la intalniri/plimbari? (dupa revizia de inceput de sezon)

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR !

 

CAUT NISTE PIESE PT KAWA 636 2005 de ceva timp si nu prea gasesc.

 

carena fata

far

ram-air+ suport

 

Care stiti pe cineva si poate sa faciliteze achizitionarea acestora o sa ajunga in rai..sau dau o bere..sau o vorba buna.. voi alegeti

 

multumesc anticipat

 

sorin

0766343332

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR !

 

CAUT NISTE PIESE PT KAWA 636 2005 de ceva timp si nu prea gasesc.

 

carena fata

far

ram-air+ suport

 

Care stiti pe cineva si poate sa faciliteze achizitionarea acestora o sa ajunga in rai..sau dau o bere..sau o vorba buna.. voi alegeti

 

multumesc anticipat

 

sorin

0766343332

 

eu zic sa vb si cu Gabone ptr piesele astea, cred ca te poate ajuta.

 

0723.040.287 Gabone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dus pe scurgerea de la ghiveta comunitatea forumistilor motociclistilor din Titan. Presedinte, presedinta, PR si alte d-astea iar nu mai e. Trebuie sa furam facem iar alegeri libere si democratice. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dus pe scurgerea de la ghiveta comunitatea forumistilor motociclistilor din Titan. Presedinte, presedinta, PR si alte d-astea iar nu mai e. Trebuie sa furam facem iar alegeri libere si democratice. :P

 

 

Da vicele forumistilor gay motociclistilor pe unde imbla ? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vicele forumistilor gay motociclistilor pe unde imbla ? :bounce:

 

 

Cred ca e beat prin carciumi Pe la conferinte internationale despre siguranta traficului si sutinerea campaniei motociclistii e si ei uoameni. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e beat prin carciumi Pe la conferinte internationale despre siguranta traficului si sutinerea campaniei motociclistii e si ei uoameni. :bounce:

 

Tinand cont de aceste considerente si de faptul ca vicele se intereseaza de comunitatea gay motociclistilor si prezinta in carciumi sedinte extraordinare aceste informatii consiliul directorial va ramane si va face aceleasi lucruri ca si pana acum ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri sau sambata se dezbat proplemele si propunerile titanistilor in alter-ego?sa se ocupe cineva de rezervarea unei sali de sedinta in locatia mai sus mentionata!nu de alta,dar sa avem pe ce scrie! :) :bounce: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri sau sambata se dezbat proplemele si propunerile titanistilor in alter-ego?sa se ocupe cineva de rezervarea unei sali de sedinta in locatia mai sus mentionata!nu de alta,dar sa avem pe ce scrie! :) :bounce: :P

:lol: Eu una am scos motorul, i-am facut asigurare, saptamana urmatoare mergem si la Rar, asa ca...incepe sezonul.

Vineri nu promit, dar vinerea urmatoare sigur facem intalnire la Titan, adica sigur pot veni si eu... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri sau sambata se dezbat proplemele si propunerile titanistilor in alter-ego?sa se ocupe cineva de rezervarea unei sali de sedinta in locatia mai sus mentionata!nu de alta,dar sa avem pe ce scrie! :) :bounce: :P

 

Vineri si sambata e Chindia de deschidere de sezon, deci cam greu cu locurile :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...