Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stie careva cam cat costa o revizie normala la MOTOR TEAM (sch ulei/filtru....) si in comparatie cu alte service-uri OK dc au preturile mult mai mari...k sa nu dau prea multi bani pt o amarata de revizie

..eventual alte service-uri autorizate suzuki de care ati fost multumiti :drink:

thx

 

 

vezi k la motor team au niste preturi de iti pica plombele. cei de la motor team sunt intr-adevar priceputi, dar au preturi destul de piperate.

Mesaj completat

plimbarica in seara asta ? careva ?

 

 

eu eu eu!!!! da' dak ma iei remorcutza, k de cand te tot rog sa ma dai si pe mine o tura :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva cam cat costa o revizie normala la MOTOR TEAM (sch ulei/filtru....) si in comparatie cu alte service-uri OK dc au preturile mult mai mari...k sa nu dau prea multi bani pt o amarata de revizie

..eventual alte service-uri autorizate suzuki de care ati fost multumiti :drink:

thx

 

 

Depinde care revizie ! Aia de 6000 la ELF e in jur de 5-600 ron iar aia de 12.000 cu schimburi de bujii si etc cam 1000 ron !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva cam cat costa o revizie normala la MOTOR TEAM (sch ulei/filtru....) si in comparatie cu alte service-uri OK dc au preturile mult mai mari...k sa nu dau prea multi bani pt o amarata de revizie

..eventual alte service-uri autorizate suzuki de care ati fost multumiti :drink:

thx

 

 

Eu sunt dealer Suzuki si iti pot face revizia despre care tu vorbesti.

Nu trebuie sa fie servis autorizat suzuki ca sa poti face revizia, decat daca o ai in garantie.

 

 

daca vrei eu iti pot ace revizia, ai numarul meu de tel in semnatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde care revizie ! Aia de 6000 la ELF e in jur de 5-600 ron iar aia de 12.000 cu schimburi de bujii si etc cam 1000 ron !

mie mi-a luat 586 ron la 12.000 km cu tot cu sincronizat clapete si schimbat bujii si au stat vreo 2 ore jumate la ea

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

norok loome . acum am vazut si eu topicul. stau si eu tot in titan langa liceul Dante (in spatele strandului )si sper ca pe vineri sa pot iesi ca imi fac joi rarul ,inmatricularea si miam recapatat permisul :drink:

fzr 250

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt dealer Suzuki si iti pot face revizia despre care tu vorbesti.

Nu trebuie sa fie servis autorizat suzuki ca sa poti face revizia, decat daca o ai in garantie.

 

 

daca vrei eu iti pot face revizia, ai numarul meu de tel in semnatura.

 

 

o sa trec pe la tine q masina sa vad ce si cum

chestia cu service-ul autorizat ...e k vreau sa imi pun stampila pe cartea de service...cd o s-o vand sa fie cumparatorul linistit din punctu asta de vedere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca nici nu ar trebui sa scriu acest post, dar mare grija vecini dragi prin oras acum primavara. Cred ca ati auzit cu totii de ultimul accident, soldat cu moartea a 2 suflete. Mare grija la soferi tembeli, inca nu s-au obisnuit cu gandul ca suntem si noi pe strada dupa 3 luni de iarna.

Chiar azi am ascultat la radio o avertizare din partea Inspectoratului de Politie al capitalei, catre soferi sa fie mai atenti la motociclisti, deoarece noi suntem mai expusi. Chiar m-a surprins cand am auzit, si pe cat de suprinsa am fost, seara cand sa vin spre casa, mai sa dea unu peste mine, care mi-a taiat fata la 1 m...pe o strada cu 3 benzi, goala.

In plus nici strazile nu sunt deloc ok dupa aceasta iarna, o groaza de cratere, gropi imense, de mi-a sarit ghidonul din maini ieri...

Mare grija... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm!!!mare grija la gropi,mare grija la bizonii si cocalarii cu jeep-uri si bmw-uri din 90,mare grija la scuteristii minori care nu stiu semnele de circulatzie,mare grija la hoti!!!m-am saturat sa stau in alarme si sa-mi plang prietenii!chiar aveti grija de voi!sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Haywood Yablomme

Ieri pe la pranz pe Foisorului m-am trezit cu un scuter venit de pe cedeaza.... mi-a taiat calea fara sa intoarca capul,cred ca era convins ca e pe prioritate,numar de Sibiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plimbarica in seara asta ? careva ?

 

 

 

 

hello all, me new here :rose: din pacate nu prea ma incadrez in peisaj pentru ca nu am motor , nu am nici makr permis de A ci am decat pasiunea pt tot ce e aici :rose: asa k-s mic copil. dar vroiam sa fac si eu parte din asa ceva si am zis de ce nu :( asa k daca vreti sa ma adoptati let me know :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@marliza Ti-ai facut mobra?

ce sa-i fac bre la mobra?!poate doar schimbul de ulei ca inca nu are 7k de km!

Mesaj completat

hello all, me new here :rose: din pacate nu prea ma incadrez in peisaj pentru ca nu am motor , nu am nici makr permis de A ci am decat pasiunea pt tot ce e aici :( asa k-s mic copil. dar vroiam sa fac si eu parte din asa ceva si am zis de ce nu :P asa k daca vreti sa ma adoptati let me know :)

te adoptam,cum sa nu! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YEY!!! thx :rose: deja ma simt mai bine :(

pt o prezentare adecvata,rugam foto si varsta!!!glumesc!te asteptam in fiecare vineri la gura de metrou titan,cea din parc,la ora 19!sau vin sa te iau? :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt o prezentare adecvata,rugam foto si varsta!!!glumesc!te asteptam in fiecare vineri la gura de metrou titan,cea din parc,la ora 19!sau vin sa te iau? :rose:

marlita treci pe la mn la garaj neaparat pe la 4-5 te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Du-te bah, eu zic ca glumeste. :rose:

 

 

 

 

 

hmmm si pana la urma .....glumeste? :( nu-mi pun poza aici k poate-mi sunteti vecini si cine stie :rose:)) k si varsta 21

Marlitza nu cred k pot sa ma prezint asa tzop tzop la metrou la titan fara sa cunosc pe nimeni.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm si pana la urma .....glumeste? :rose: nu-mi pun poza aici k poate-mi sunteti vecini si cine stie :rose:)) k si varsta 21

Marlitza nu cred k pot sa ma prezint asa tzop tzop la metrou la titan fara sa cunosc pe nimeni.......

pai te iau eu pasager de acasa de la tine, si asa ma cunosti pe mine, si esti si motociclista :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm si pana la urma .....glumeste? :( nu-mi pun poza aici k poate-mi sunteti vecini si cine stie :rose:)) k si varsta 21

Marlitza nu cred k pot sa ma prezint asa tzop tzop la metrou la titan fara sa cunosc pe nimeni.......

 

si daca iti suntem vecini cu siguranta o sa te halim ca niste motociclisti mari si rai ce suntem :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm si pana la urma .....glumeste? :rose: nu-mi pun poza aici k poate-mi sunteti vecini si cine stie :rose:)) k si varsta 21

Marlitza nu cred k pot sa ma prezint asa tzop tzop la metrou la titan fara sa cunosc pe nimeni.......

 

Ai vazut cum sar sacalii pe tine. Bine ai venit in comunitatea moto. Pune si poza si id de mess si vei vedea cum primesti invitatii de luat ca pasagera, fara numar.

Sfat, nu te sui pasagera decat in cine ai incredere si nu la necunoscuti...asta in caz ca tii la viata si la sanatatea ta. Decizia e a ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...