Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HRISTOS A INVIAT.Salut tuturor. Ma numesc Valentin Alin, am 23 de ani, stau langa piata Trapezului, in fata Bisericii. Am achizitionat de o saptamana un CBR F4i. As vrea sa vin si eu la o intalnire a voastra, poate mai invat si eu cate ceva de la voi pentru ca eu sunt incepator-am permisul de 6 luni, dar merg pe motor de 1 saptamana.

post-52296-1270370911_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Haywood Yablomme

Despre pompa de benzina,daca e scumpa ar merge studiata varianta adaptarii uneia de Logan,se gasesc in targ Vitan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HRISTOS A INVIAT.Salut tuturor. Ma numesc Valentin Alin, am 23 de ani, stau langa piata Trapezului, in fata Bisericii. Am achizitionat de o saptamana un CBR F4i. As vrea sa vin si eu la o intalnire a voastra, poate mai invat si eu cate ceva de la voi pentru ca eu sunt incepator-am permisul de 6 luni, dar merg pe motor de 1 saptamana.

Negru mat? Nice arata bine motorul ...Pai te asteptam vineri la intalnire :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb cu unchiul meu care e mecanic auto la honda... si a zis ca fiind moto pe carburatie ar tr sa mearga oproape orice pompa de la un moto tot pe carburatie (parerea lui ). e adevarat ?!

 

merge o pompa care sa aiba un debit destul de mic si presiune pe masura, max 1-2 bar

altfel iti va forta cuiele poanto si asta nu-i bine.....creeaza probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat o pomba care a fost pe un cbr600 si ma costat 150 ron si e ok acum :laugh: trebuie doar sa mi se mai sincronizeze carburatoarele ca ultima sincronizare a fost acum aproape 3 ani si vineri sper sa vin cu ea :) ...nu e ea cine stie ce , dar asta mi-am putut permite acum 3 ani si momentan asta imi permit .O seara buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri sper sa vin cu ea :D ...nu e ea cine stie ce , dar asta mi-am putut permite acum 3 ani si momentan asta imi permit .O seara buna !

Sunt de parere ca nu conteaza motorul atata timp cat ai cu adevarat motociclismul in sange...Fiecare conduce ce poate/ce isi permite/ce vrea... :)

 

la ora 19:00 la a doua gura de metrou titan , cea din parc.

:laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de parere ca nu conteaza motorul atata timp cat ai cu adevarat motociclismul in sange...Fiecare conduce ce poate/ce isi permite/ce vrea... :)

 

 

:laugh: :)

 

bunicul meu e motociclist ( nu mai merge dar sper sai pot lua un scuter japonez vara asta ca sa se simta iar ca in tinerete :D ) , tatal natural tot motociclist, si pana sa ma urc prima data pe un scuter (yamaha jog ) nu ma pasionau si dupa ... nu mai m-am putut opri :D .

Mesaj completat

Are cineva sa-mi imprumute si mie un redresor sa incarc bateria?

 

daca doresti iti pot incarca eu bateria la mine dar din pacate nu pot da redresorul ca nu este al meu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunicul meu e motociclist ( nu mai merge dar sper sai pot lua un scuter japonez vara asta ca sa se simta iar ca in tinerete :D ) , tatal natural tot motociclist, si pana sa ma urc prima data pe un scuter (yamaha jog ) nu ma pasionau si dupa ... nu mai m-am putut opri :) .

Bine eu ziceam metaforic cu motociclismul in sange...daca s-a si potrivit...si mai bine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e mierti ? :laugh:

 

Pentru ca timpul si spatiul sunt relative, in comunitatea forumistilor motociclistilor timpul curge alfel decat pentru restul muritorilor de rand. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un tip pe undeva prin forumurile astea si nu-l mai gasesc ... il tot caut de ceva zile dar fara sansa vad

aduce tobe noi pe comanda. de la diferiti producatori ..Remus ..Roads Italia...Mivv..Leo V...din Italia...

poate-l stie careva si mi da si mie un link...

thx

..avea la inceputul topicului lui o gramada de poze cu ce aduce

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma alatur si eu grupului. Mutat langa gura de metrou Dristor2. :D

Itaaa....sa vii cu o ciocolata la sefa! :blink: (in acest caz nu ma reneg :huh: )

 

Tu cu mobra ta aia faina :) Bine ca mai e si alt endurist :)

Pe tine nu te mai vede omu la fata....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...