Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care aveti liber saptamana asta? Poate facem o plimbare pana la Cheia/Muntele Rosu.

e genial traseul pe la cheile bicazului. e foarte frumos eu azi l'am facut cu masina din pacate ca inca nu am carnet de motor :D plimbare placuta daca mergeti. o sa va placa garantat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello new guys :bounce: sal florin..pe tine te cunosc. adevarat a'nviat. Scuze ca nu am putut sa stau vineri dar promisesem ceva si am zis sa ma tin de cuvant.

 

Sal Legna ..da ma cunosti..eu mi-s :cheers: ....mai intra si tu pe mess ca nu te-am mai vazut on de multa vreme ...inca nu ai luat carnetu? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarat a inviat! eu sunt....cred ca...cel mai nou p aci! am fost de vre-o 3ori cu voi la intruniri :cheers:

voiam sa va urez toate cele bune si sa dea cel de sus numai drumuri libere si fara incidente! :ok:

 

 

Ai o Cagiva naked de 125 argintie si o tii langa mega image?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mhei ... voi cei noi... poate ne vedem la intrunire vineri...

 

 

 

cei mai vechi.... va invidiez... voi puteti merge nu va e frica si aveti si carnete.... bravo voua si ciuda mie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat!

Hello hello guys! sa va fie de bine vacanta de Pasti, sper ca v-ati simtit macar la fel de bine ca mine :cheers: eu m-am plimbat pana in nordul Moldovei (cu masina din pacate) si am ajuns la Bucuresti ieri, stors ca o lamaie. Abia astept sa ne revedem vineri.

Bun venit celor noi (in "Titan2 Riders" :ok:) !!!

Numai bine!!!

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti liber saptamana asta? Poate facem o plimbare pana la Cheia/Muntele Rosu.

 

 

Vad ca v-ati mai adunat.Mergem maine pana la Cheia/Muntele Rosu? Se anunta vreme frumoasa maine.

 

 

:ok: :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarat a inviat! eu sunt....cred ca...cel mai nou p aci! am fost de vre-o 3ori cu voi la intruniri :cheers:

voiam sa va urez toate cele bune si sa dea cel de sus numai drumuri libere si fara incidente! :ok:

Amin! te-ai inscris si tu in sfarsit! :crack:

welcome vecine!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit sanatos cehule frumos nume Titan 3 Riders (de la sectorul 3 :ok:) )

sper vineri sa ne vedem cu toti poate mai stabilim si vreo iesire la iarba verde sau plimbare ceva gratar etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salutare la toata lumea!

 

Azi v-am descoperit!

 

Ce bine ca pot sa mai identific parte din motoarele care bazaie prin cartier!!

 

.... hmmmm , yo sant Horatiu , 39 ani , arhitect , stau in spate la pta Alba Iulia , si ma dau pe o R6 ( ....bine, acu nu ma dau ca pe la jumatatea lui ianuarie m-a pocnit un fraier si a trebuit sa ma recuperez dupa 2 operatii , dar acum sant OK si stau, tropai si astept mobra noua care tre sa vina in cca 2 sapt! :cheers:

 

.... asa ca sper sa ne vedem cat da curand , sas ne cunoastem , la o berica / ceva !! :ok:

 

 

 

Asfalt uscat! H.

post-15009-1176409820_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit cehule si bine a-ti venit pt cei noi, completati datele la profil (are dreptate Andrei, asa-i civilizat sa va stim si noi )

 

Sustin si eu initiativa numelui propus... dupa cum vad si neo la fel.... iar Andrei e crcotas ca de obicei... :ok:

 

 

de asemenea.... tinand cont ca va fi frumos in weekend... cum a zis si neo... poate stabilim de un gratar ceva... si poate vedem mai multi cu tot cu iubite/iubiti (sotii/soti).... :cheers: :crack: :crack: ...... asa ... moto-familisti...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salutare la toata lumea!

 

Azi v-am descoperit!

 

Ce bine ca pot sa mai identific parte din motoarele care bazaie prin cartier!!

 

.... hmmmm , yo sant Horatiu , 39 ani , arhitect , stau in spate la pta Alba Iulia , si ma dau pe o R6 ( ....bine, acu nu ma dau ca pe la jumatatea lui ianuarie m-a pocnit un fraier si a trebuit sa ma recuperez dupa 2 operatii , dar acum sant OK si stau, tropai si astept mobra noua care tre sa vina in cca 2 sapt! :cheers:

 

.... asa ca sper sa ne vedem cat da curand , sas ne cunoastem , la o berica / ceva !! :ok:

Asfalt uscat! H.

 

helau :crack: bine ai venit! pare rau pt accident :crack: tre sa ai grija mare in zilele astea ca sunt unele animale pe strada care au impresia ca oglinda retrovizoare e doar ca sa'ti faci freza in ea. Oricum e bine ca ai trecut peste :blink: on topic..eu nu vin la gratar or something ca mi'e aiurea sa vin fara motor... azi rezolv for good cu dosarul si ma programez la examen si sper sa iau odata carnetu ala ca ma asteapta 'gajika in fata blocului :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare fratilor :ok:

simbata plimbare pina la vulcani noroiosi cine vine ? :cheers:

 

 

Am mers la noroiosi si e prea drept drumul,vreau sa merg pe Cheia pt. viraje :crack:

 

Vorbim diseara care unde merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ma bucur nespus pt ca in seara aceasta ne-am strans asa de multe persoane din zona Balta Alba dar in tot acest timp imi cer mii de scuze fata de cei care au fost in terasa La Barca pt faptul ca am plecat asa de grabit.

Va doresc la toti un sfarsit de saptamana :ok: :cheers: :crack: placut,asfalt uscat si toate visele sa vi-se adevereasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...