Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

pana la intalnire poate va ganditi si ce facem sambata...nu de alta dar am chef de o evadare din bucuresti si avem destule variante:bulgaria,cheia,gratar(de preferat cat mai departe de buc :rolleyes: ) asa k cugetati si ne auzim la 19 pt decizia finala! ride safe :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iar nu am ajuns in titan sa va vad sa va mai cunosc:(......am avut treaba:(..... voi ma intaratati chiar rau de tot cu plimbarile astea....dar nici carnet nu am, nici motor....sper sa plecati si sa va distrati (lasa ca saptamana viitoare imi depun dosarul la politie) bafta:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare sambata la Giurgiu. Traseu: Buc-Oltenita-Giurgiu-Buc......parca asa era.... :D Ne vedem la titan (locul obisnuit-gura de metrou) la ora 11. doritorii sunt asteptati acolo. Praticipantii anuntati deja: eu , nice sun man, ovi_d....

:D

 

In 3 ore plecam....nu se mai baga nimeni?? :D

Editat de aileea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecare la mare in seara asta !!!

 

line up :

 

-alexutza

-silviu

-eu

-"un baiat cu mz"

-cumnatul alexutzei

 

haidetzi care se mai baga ???? :D

 

plecarea este seara la ora 5 si ne intoarcem maine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare sambata la Giurgiu. Traseu: Buc-Oltenita-Giurgiu-Buc......parca asa era.... :D Ne vedem la titan (locul obisnuit-gura de metrou) la ora 11. doritorii sunt asteptati acolo. Praticipantii anuntati deja: eu , nice sun man, ovi_d....

:D

 

In 3 ore plecam....nu se mai baga nimeni?? :D

De data aceasta nu am putut, pentru ca azi am cateva lucruri de facut...oricum ne vedem curand, caci m-am intors din nou pe moto. Merci de tel oricum! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ultima strigare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cine vine la mare ???????????? :D

 

plecam in jur de ora 4 (adica o sa fie ora 5 defapt ) de la MOL de pe autostrada !!!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine(duminica) ma duc pe Cheia sa ma dau reising... :D sau reysyng ca sa scriu si eu ca un pitziponc, ca se poarta :D

Stiu ca e tarziu anuntul dar poate mai vrea cineva sa vina?

Plec pe la 11 din Dristor si mai intru pe forum dimineata sa vad daca se mai anunta cineva.

 

De fapt e o incercare de dat "racing" :blbl: pt ca mai mult de 20 de grade la inclinare inseamna racing pt mine :huh:

Acum serios vorbind nu ma duc sa alerg ca nebunul. In localitati merg regulamentar iar pe serpentine un pic mai tare, asa ca cine vrea sa simta niste G-uri pe sira spinarii sa dea de veste :D

 

 

PS: misto iesirea de azi inspre Giurgiu :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa plimbarea spre Giurgiu....pana la un punct.. :D Distractie placuta in plimbarile astea pe care le faceti si aveti grija de voi..ca pana si o luxatie de glezna doare al dracului de tare :D .

Multumesc tare mult baietilor pt ajutor: orlyy9, nice sun man, ovy_d, SBK, Khael,SeniorJAX. Am de dat muuuuuulte beri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa plimbarea spre Giurgiu....pana la un punct.. :D Distractie placuta in plimbarile astea pe care le faceti si aveti grija de voi..ca pana si o luxatie de glezna doare al dracului de tare :D .

Multumesc tare mult baietilor pt ajutor: orlyy9, nice sun man, ovy_d, SBK, Khael,SeniorJAX. Am de dat muuuuuulte beri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

N-ai de dat nicio bere, vezi-ti de treaba. Hai sa ne vedem la mai multe plimbari si mai frumoase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa plimbarea spre Giurgiu....pana la un punct.. :D Distractie placuta in plimbarile astea pe care le faceti si aveti grija de voi..ca pana si o luxatie de glezna doare al dracului de tare :eek: .

Multumesc tare mult baietilor pt ajutor: orlyy9, nice sun man, ovy_d, SBK, Khael,SeniorJAX. Am de dat muuuuuulte beri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

:blbl: ce ai patit? cum pana la un punct? cum :D luxatie? :D

 

Ei lasa Aileea k te faci tu bine rpd si iar mergm la plimbare sa-ti perfectionezi stilul :huh:

 

Azi iese cineva la o plimbare?

 

poate mai pe seara ceva lejer. te sun :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plecare la mare in seara asta !!!

 

line up :

 

-alexutza

-silviu

-eu

-"un baiat cu mz"

-cumnatul alexutzei

 

haidetzi care se mai baga ???? :D

 

plecarea este seara la ora 5 si ne intoarcem maine :D

Cum a fost la mare? cati ati fost?...din pacate am lucrat sambata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai patit pisi ? :D de unde ai luxatia ??? :D sper ca nu ai cazut sau ceva :blbl:

 

 

noi acum am venit de la mare :huh:

 

am mers "stilul oprishan" :D (a fost una din glumele de pe drum :D ) si am venit destul de bine .... adik repede vreau sa zic :D ii tot dadea alexutza 220 si a mea se oprea la 210 ca batea vantul :D da si cand am prins liber s-a dus in 230 :D

 

am dormit in cort si am mancat la o autoservire :eek: am cheltuit destul de putini bani :eek: avem niste poze foarte interesante sa va aratam :D sper sa le pot pune maine :D

 

acum ma duc sa ma culc zz ZZ zz ZZ zz ZZ zz ZZ zz ZZ daca e vreo plimbare maine, postati si voi aici ca sa vin si eu ?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Stiu ca nu trebuie sa postez anuntul aici insa sunt cam pe muchie de cutit (proprietarii mi-au marit chiria pe NV)si sunt mai multe sanse ca cineva sa ma poata ajuta de aici.

 

Asadar cine stie de o garsoniera de inchiriat in maxim 250 EURO/luna pe o perioada mai lunga dati-mi de stire va rog pe privat sau mess: flory_man

 

Multumesc mult!

Raman dator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva pooooooozeeeeeee :D

 

Din bikers otp (wknd acum 2 sapt) si de la plimbarea la Oltenita (in port - se vede un vas de croaziera de 5* :D), fara cei care s-au dus direct la Giurgiu :D (wknd trecut)

post-18100-1220873886_thumb.jpg

post-18100-1220873920_thumb.jpg

post-18100-1220873942_thumb.jpg

post-18100-1220874069_thumb.jpg

post-18100-1220874079_thumb.jpg

post-18100-1220874086_thumb.jpg

post-18100-1220874092_thumb.jpg

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...