Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare. Vreau si eu sa cumpar pt mobra mea doua cutii laterale Givi E41 sau V35 si un E52. (la sv1000s-ul meu cred ca astea mi se potrivesc). daca stiti pe cineva care are, noi sau sh, va multumesc. :love: zarbatori vericite in continuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani satanistilor,forumistilor,pitzipoancelor...si celor care se mai dau cu mobrele(daca mai exista) :D .La multi ani celor care au mai imbatranit cu un an,sa ne vedem sanatosi la o barfa la titan!!!! :o :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani satanistilor,forumistilor,pitzipoancelor...si celor care se mai dau cu mobrele(daca mai exista) :o .La multi ani celor care au mai imbatranit cu un an,sa ne vedem sanatosi la o barfa la titan!!!!

 

 

 

 

:D LA MULTI ANI!!! UN AN NOU FARA "INCIDENTE :D INDECENTE".......... "MULTE SUCCESURI" SI PORTOFELE PLINE CU EUROI :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai... daca n-am avut onoarea cu...Iernat, ala ?! E din cartier?

 

 

Da,e din cartier, e prieten cu " e cancer afara asa ca las mobra si ma urc in conserva si imi fac treburile " ! Il cunosti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite buai ca traieste lumea :lol: Sa inteleg ca nu a rapus pe nimeni gripa ? :wacko:

Am iesit ieri sa-i fac cinste mobrei cu 5L de carera 100, din pacate nu am vazut nici un mobrar de-al nostru. Sa va fie rusine! :D

Mesaj completat

Potrivit experților OMS, în viitorul apropiat lumea va fi cuprinsa de o pandemie de guturai elefantin african, de diaree Âşi gonoreea furnico-ariciasca din Rusia. Deosebit de ingrijoratoare pentru epidemiologi este amenințarea proliferarii a tulpinilor australiene de schizofrenie a ornitorincului Âşi de hemoroizi ?mama Kangaroo?. Dar oamenii de stiinta cred ca virusul cel mai periculos este cel al impotenței caprine, care, deÂşi nu e o boală mortală, în mod fatal amenință omenirea cu dispariția. Ca urmare a gripei aviare, ne vom confrunta cu boli cumplite, cum ar fi pojarul gândacului de bucătărie, guturaiul pisicesc, scolioza caninâ Âşi diareea cetaceică. Amenintarea sifilisului de popândău este mai puternică ca niciodată!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi iesit dar e o vorba din popor....de fapt din legislatie....nu ai itp...nu mai ai nici talon....nu ai rca...ramai si fara numere...aaaaa da...am uitat...nu vrea nimeni sa imi doneze benzina si mi-e lene sa bag bateria pe redresor....ar mai fi cateva insa nu vreau sa va stric buna dispozitie... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite buai ca traieste lumea :D Sa inteleg ca nu a rapus pe nimeni gripa ? :lol:

Am iesit ieri sa-i fac cinste mobrei cu 5L de carera 100, din pacate nu am vazut nici un mobrar de-al nostru. Sa va fie rusine! :crack:

Mesaj completat

Potrivit experților OMS, în viitorul apropiat lumea va fi cuprinsa de o pandemie de guturai elefantin african, de diaree Âşi gonoreea furnico-ariciasca din Rusia. Deosebit de ingrijoratoare pentru epidemiologi este amenințarea proliferarii a tulpinilor australiene de schizofrenie a ornitorincului Âşi de hemoroizi ?mama Kangaroo?. Dar oamenii de stiinta cred ca virusul cel mai periculos este cel al impotenței caprine, care, deÂşi nu e o boală mortală, în mod fatal amenință omenirea cu dispariția. Ca urmare a gripei aviare, ne vom confrunta cu boli cumplite, cum ar fi pojarul gândacului de bucătărie, guturaiul pisicesc, scolioza caninâ Âşi diareea cetaceică. Amenintarea sifilisului de popândău este mai puternică ca niciodată!

ieo-s magar, ajea ca ma duare la bashchetzi! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...