Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Eu as fi iesit dar e o vorba din popor....de fapt din legislatie....nu ai itp...nu mai ai nici talon....nu ai rca...ramai si fara numere...aaaaa da...am uitat...nu vrea nimeni sa imi doneze benzina si mi-e lene sa bag bateria pe redresor....ar mai fi cateva insa nu vreau sa va stric buna dispozitie... :D

:wacko: Bine zis...eu nu am RCA, nu e motorul inscris inca, tre sa bag si benzina, casca e pe vine....damn, cate motive sa nu scot motorul dar tot ma mananca :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu as fi iesit dar e o vorba din popor....de fapt din legislatie....nu ai itp...nu mai ai nici talon....nu ai rca...ramai si fara numere...aaaaa da...am uitat...nu vrea nimeni sa imi doneze benzina si mi-e lene sa bag bateria pe redresor....ar mai fi cateva insa nu vreau sa va stric buna dispozitie... :lol:

ji bagi tuate prostiile in seama... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Bine zis...eu nu am RCA, nu e motorul inscris inca, tre sa bag si benzina, casca e pe vine....damn, cate motive sa nu scot motorul dar tot ma mananca :crack:

 

Domnsoara' dumneata schimbi sezonul, motorul si casca? :D

Mesaj completat

ieo-s magar, ajea ca ma duare la bashchetzi! :wacko:

 

Haidi bre ca nu esti magar, doar te duare la stoi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.berestroika.ro/evenimente/berestroika-jazz/

 

Eu zic ca merita au o bere :banana: :cheers: :D :lol: divina si mancare excelenta

 

va astept pe acolo ... poate va mai vede omu' la fata si pe voi

 

 

 

 

Jazz--Berestroika.jpg

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de lipsa de simtu' omorului prin Salajanu' asta... Acu mi-am adus aminte de ce n-am fost la IOR decat o data...

 

Si bine ai facut....ne-ai facut la toti un bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.berestroika.ro/evenimente/berestroika-jazz/

 

Eu zic ca merita au o bere :banana: :cheers: :D :lol: divina si mancare excelenta

 

va astept pe acolo ... poate va mai vede omu' la fata si pe voi

 

 

 

 

Jazz--Berestroika.jpg

 

 

iote ceva interesant, hai k imi consultez" agenda si poate ne vedem :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reivanit-o ... acum stiu cine e devina pt disparitii misterioase de posturi ....

Mesaj completat

@septimiu te/va astept cu placere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dad de 'reaq! nu mai poci sa ma dau pa forum cu atatia militienimoderatori...se acorda si prioritate de dreapta? :banana:

 

off topic: sa vezi acum abuzuri :D dar trebuie sa ne supunem, chiar daca nu suntem de acord, fiecare priveste orice discutie din experienta si inteligenta proprie (nu atac pe nimic aici ci in general), dar serios vorbind, in mare pot sa fie toti moderatori, daca iti vezi de treaba...

 

on topic: Duh, de abia am vazut acest topic, cica si eu intru in zona asta, trapezului. (parca tot balta alba e nu?) :lol: sare cineva cu o bere de bun venit? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic: sa vezi acum abuzuri :lol: dar trebuie sa ne supunem, chiar daca nu suntem de acord, fiecare priveste orice discutie din experienta si inteligenta proprie (nu atac pe nimic aici ci in general), dar serios vorbind, in mare pot sa fie toti moderatori, daca iti vezi de treaba...

 

on topic: Duh, de abia am vazut acest topic, cica si eu intru in zona asta, trapezului. (parca tot balta alba e nu?) sare cineva cu o bere de bun venit? :cheers:

:D Ce subiect aveti si voi de discutie...

Vai LGX poate nu te prind vinerea la intrunire sa vezi ce te mananc de joi incepand :lol: Bun venit printre noi! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:banana: Ce subiect aveti si voi de discutie...

nu vorbesc cu moderatorii shefimea... :lol:

Mesaj completat

off topic: sa vezi acum abuzuri :lol: dar trebuie sa ne supunem, chiar daca nu suntem de acord, fiecare priveste orice discutie din experienta si inteligenta proprie (nu atac pe nimic aici ci in general), dar serios vorbind, in mare pot sa fie toti moderatori, daca iti vezi de treaba...

 

on topic: Duh, de abia am vazut acest topic, cica si eu intru in zona asta, trapezului. (parca tot balta alba e nu?) sare cineva cu o bere de bun venit? :cheers:

acu', fiecare cat il duce mintea (si unde)

 

 

te oferi cu berea aia? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

off topic: sa vezi acum abuzuri :lol: dar trebuie sa ne supunem, chiar daca nu suntem de acord, fiecare priveste orice discutie din experienta si inteligenta proprie (nu atac pe nimic aici ci in general), dar serios vorbind, in mare pot sa fie toti moderatori, daca iti vezi de treaba...

 

on topic: Duh, de abia am vazut acest topic, cica si eu intru in zona asta, trapezului. (parca tot balta alba e nu?) :lol: sare cineva cu o bere de bun venit? :cheers:

 

 

Uelcam to za club iar berea o dai tu ca faci parte dintr-un grup exclusivist ! :banana:

 

 

 

OFF-Topic : Au inceput Hornetistii sa ma stranga cu usa ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un grup aparte, dar asta nu inseamna ca nu pot sa fac parte si din altele, poate la fel de frumoase :lol:

acum vedem cu berea aia, dau eu una, tu una... pana mai putem, vine caldura si cam adio alcool :D

 

 

Merge si asa ! :cheers:

 

 

Off-T : Nu imi vine sa cred ..sunt "nice" ! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care hornetisti bre? 2? Nu faci fata?

 

 

At What..... :D :banana: :cheers:

 

 

:lol:

 

 

 

nu ne lasa fuluturasii gandul sa ...zboare ca poate se loveste saracu'

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stare impecabila estetic si mecanic, adusa din Germania la 16 000 km, inmatriculata in Romania in aprilie 2009, 2000 km rulati in Romania, ITP valabil pana in 2011, parbriz negru, mansoane customizate, baterie noua, cablu ambreiaj nou, Ulei si filtre,alarma cu pager.

Pret 3150e

Tel 0742-500-709.

post-38691-1263722888_thumb.jpg

post-38691-1263722914_thumb.jpg

post-38691-1263722958_thumb.jpg

post-38691-1263722988_thumb.jpg

post-38691-1263723010_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stare impecabila estetic si mecanic, adusa din Germania la 16 000 km, inmatriculata in Romania in aprilie 2009, 2000 km rulati in Romania, ITP valabil pana in 2011, parbriz negru, mansoane customizate, baterie noua, cablu ambreiaj nou, Ulei si filtre,alarma cu pager.

Pret 3150e

Tel 0742-500-709.

 

 

dragut, ne pare bine de anunt , multi poate sunt interesati , insa ar fi si mai interesati daca ai posta unde trebuie si aici doar sa dai link-ul cu vanzare.....

adica pe partea de forum de vanzari moto, nu topicul de Titan

 

merci anticipat pt viitoarele incercari de vanzare

 

Titan = topic de titan, vorbarie, glume, intalniri, intrebari diverse moto sau altceva

NU este = topic vanzari moto sau diverse

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...