Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Bine v-am regasit si

LA MULTIU ANI, sanatate multa si noroc sa aveti........un an 2010 plkin de multi km si de fericire.

 

on topic:

 

Unde mai au loc intalniriledin zona TITAN?

la rond la stadion?

 

nu am ami intrat de mult pe acest topic, cu toate ca stau pe SOCULUI, deci nu mai sunt la curent cu ceea ce se scrie pe aici.

 

se ofera cine sa-mi faca si mie un rezumat? :banana:

 

ps:am primit un rezumat pe zona Pantelimon, vreau si de aici unu :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bine v-am regasit si

LA MULTIU ANI, sanatate multa si noroc sa aveti........un an 2010 plkin de multi km si de fericire.

 

on topic:

 

Unde mai au loc intalniriledin zona TITAN?

la rond la stadion?

 

nu am ami intrat de mult pe acest topic, cu toate ca stau pe SOCULUI, deci nu mai sunt la curent cu ceea ce se scrie pe aici.

 

se ofera cine sa-mi faca si mie un rezumat? :D

 

ps:am primit un rezumat pe zona Pantelimon, vreau si de aici unu :banana:)

Intalnirea Titanistilor este in fiecare vineri intre orele 19-20 la statia de Metrou Titan, gura din parc. Dar asta indata ce vine primavara.

Majoritatea din noi avem motoarele trase pe dreapta, asteptam caldurica :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stand-Up Comedy si Schachuri

 

 

Bine ati venit in compania umorului de buna clitate, alaturi de actori cunoscuti si talentati. Rafinamentul gusturilor, umorului si al muzicii in ambianta deosebita Berestroika, o imbinare perfecta a artelor.

Miercuri, 20. ianuarie, incepand cu orele 20:00, avem placerea sa va invitam alaturi de noi, in deosebita atmosfera Berestroika, sa savurati mancarurile si berea noastra. Va vor delecta cu umor de calitate actorul Lucian Ianus si actrita Maria Magdalena Chihaia, cu un spectacol de Stand-up Comedy si Schachuri rafinat.

Deoarece este o seara deosebita, pentru a va asigura o vizionare cat mai placuta, va rugam sa confirmati participarea dumneavoastra rezervand la numarul de telefon : 0735 087 802 sau prin intermediul siteului nostru http://www.berestroika.ro/rezervari/

Va asteptam cu deosebita placere,

Echipa Berestroika

 

 

:cheers: va astept

rezervarea este gratuita , insa obligatorie pentru ca sunt locuri limitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D va astept

rezervarea este gratuita , insa obligatorie pentru ca sunt locuri limitate

 

 

Bre da tu esti matroana patroana pe acolo de faci atata publicitate sau cunosti pe careva pe acolo ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre da tu esti matroana patroana pe acolo de faci atata publicitate sau cunosti pe careva pe acolo ? :D

ie Pi.aRu' d'acolo, bre! ca tuot va planjeatz' ca nu mai iashte carciumi deozebite! ajea ca bagatzi uokiu' ji p'acolo! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Jhon : Man nu pot sa te incurc acum , prin martie in schimb cu placere ! :lol:

 

@Dkw : Deci sa inteleg ca shefu are bautura moca daca aduce ceva clienti ? :cheers:

 

 

@all : Care mai doreste ,care mai pofteste de o bauta organizata sambata asta sa se anunte aici ,care este ,iar in urma reply-urilor hotaram si o locatie ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@all : Care mai doreste ,care mai pofteste de o bauta organizata sambata asta sa se anunte aici ,care este ,iar in urma reply-urilor hotaram si o locatie ! :lol:

Asa cu tupeu sefu! :D

Eu as veni, daca nu plec...i'm in! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dkw : Deci sa inteleg ca shefu are bautura moca daca aduce ceva clienti ? :cheers:

bre, nu'j... da' sigur ai o bere moka la doo cuNparate! :D :lol:

Mesaj completat

mno... daca ma tzine chefu' de shurubareala vreo 5 zile, cre'ca scot mobra la o tura pe zapada... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea Titanistilor este in fiecare vineri intre orele 19-20 la statia de Metrou Titan, gura din parc. Dar asta indata ce vine primavara.

Majoritatea din noi avem motoarele trase pe dreapta, asteptam caldurica :cheers:

 

 

am inteles, multumesc ptr info.

 

auziti bre, de acolo de la intalnire, cat faceti pana in VAMA? :lol:

 

ie timp? :D

 

io ma duc sa mai mestesugaresc cate ceva la mobre si mai vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei ce muncesc la patron..

.Catre toti angajatii societatii/firmei:

> >

> > In urma implementarii noii politici de personal, in cursul lunii ianuarie, va trebui sa treceti pe la Dep. de Resurse Umane unde vi se vor recolta 2 ml de sange si 20 g de scaun.

> > Dorim sa stabilim, prin analize specifice de laborator, daca aveti munca in sange sau va c**ati pe ea.

> >

> > Conducerea

 

:cheers:

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma dezbaterilor prelungite in forul forumistilor gay motociclistilor Titanisti s-a ajuns la concluzia ca intalnirea va avea loc Sambata 23.01.2010 orele 21:00 in clubul Alter Ego ! Ca locatie acesta se afla la intersectia strazilor Vulturilor cu Traian mai exact pe strada Vulturilor nr.35A . Acestea fiind zise va multumesc pt dezinteresul atentia acordata si ne vedem acolo ,care este !!

 

Prezenta obligatorie! Am zis! (Ravenitza)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma dezbaterilor prelungite in forul forumistilor gay motociclistilor Titanisti s-a ajuns la concluzia ca intalnirea va avea loc Sambata 23.11.2010 orele 21:00 in clubul Alter Ego ! Ca locatie acesta se afla la intersectia strazilor Vulturilor cu Traian mai exact pe strada Vulturilor nr.35A . Acestea fiind zise va multumesc pt dezinteresul atentia acordata si ne vedem acolo ,care este !!

 

Prezenta obligatorie!

SPIDERE. ne bagam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma dezbaterilor prelungite in forul forumistilor gay motociclistilor Titanisti s-a ajuns la concluzia ca intalnirea va avea loc Sambata 23.11.2010 orele 21:00 in clubul Alter Ego ! Ca locatie acesta se afla la intersectia strazilor Vulturilor cu Traian mai exact pe strada Vulturilor nr.35A . Acestea fiind zise va multumesc pt dezinteresul atentia acordata si ne vedem acolo ,care este !!

 

Prezenta obligatorie!

 

 

Daca intalnirea este abia la data de 23.11 .2010, eu nu am sa ma grabesc sa ajung.......... sa mai traim pana atunci :D

 

ptr mine este prea departe termenul. :cheers:

 

daca sunt liber si ma primiti, poate ajung si eu sa va cunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca intalnirea este abia la data de 23.11 .2010, eu nu am sa ma grabesc sa ajung.......... sa mai traim pana atunci :lol:

 

ptr mine este prea departe termenul. :D

 

daca sunt liber si ma primiti, poate ajung si eu sa va cunosc.

Am corectat eu, Sefu e mai....o fi indragostit nu mai stie in ce luna este. :cheers:

 

Hai hai, toti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ati ametit cu datele voastre.......spuneti fratilor ca e sambata acum la ora 9 seara, a trebuit sa ma duc 2 pagini in urma sa inteleg toata discutia legata de data

la un moment dat ma intrebam daca nu cumva intra in faliment barul pana ajungeti voi sa beti o bere=)), zic voi ca nu stiu daca ma primiti si pe mine (sunt convins ca ma primiti dar nu stiu daca pot veni:D)

 

ar trebui sa va urez ceva legat de zapada asta abundenta.....Spor la inotat! (cred ca e cel mai bine:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...