Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vand cisme speed SDI VERTIGO MARIMEA 42,folosite de vreo cateva ori, TEL 0742500709

PRET 180E

Mesaj completat

Vand cisme speed SDI VERTIGO MARIMEA 42,folosite de vreo cateva ori, TEL 0742500709

PRET 180E

 

 

 

Vand casca SHARK RSI Shuriken * Material: Aramid/Carbon verstärktes Fiberglas, Multi-Axial-Fasern, 2 HelmschalengrĂśĂen

* Gewicht: ca. 1400 g

* Visier: Total Vision, kratzfest, klar, beschlagfrei

* BelĂźftung: Kinn- und Oberkopfbereich, verstellbar, sowie HinterkopfentlĂźftung

* Futter: antibakterielles und antiallergisches Mikrofasergewebe, komplett herausnehmbar

* Verschluss: Doppel-D Verschluss

* PrĂźfungen: ECE 22.05

* Sonstiges: inklusive Wind- und Atemabweiser

 

Mit noch besserer Verarbeitung und noch hĂśherem Komfort: In der kommenden Saison bietet der RSI ein auĂerordentlich gutes Preis-/ Leistungsverhältnis. Der RSI verbindet in perfekter Weise Technologie, Ergonomie und Sicherheit, er präsentiert eine straffe und aggressive LinienfĂźhrung und besitzt dadurch auĂergewĂśhnlich niedrige Luftwiderstandswerte. Sein ausgeglichenes Design, seine hohe Verarbeitungsqualität und seine Sicherheit machen den RSI zum MaĂstab seiner Klasse.

 

PRET 150E UN LINK CU CASCA,ESTE CEA ALBASTRA http://www.motovip.ro/produse/Casca%20SHAR...huriken_259.htm

 

 

TEL 0742500709

post-38691-1260808465_thumb.jpg

post-38691-1260809194_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va invit in cazul in care nu ati vazut topicul, maine seara (vineri) la petrecerea Mosociclistilor, incepand cu orele 21:00 Iron City (Strada Blanari, nr 21) cu bratele pline de mici bucurii.

De la jucarii, hainute, rechizite, carti pana la dulciuri, toate vor fi sortate si impartite in pachete pentru copiii de la:

1.Mia’s Children in comuna Rosu la 2 km de Bucuresti

2.Casa Roxana

3.Adapostul de zi si de noapte pentru copiii strazii din Ferentari

 

 

Poate ne vedem acolo la o bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi compatrioti, chiar daca zapada este cat casa, Buton tot se da cu mobra :D

SBK 09

Haha :D misto rau jocul pe xbox,cred ca arata f bine grafica dar nu se observa pe filmarea asta...pacat ca din unele perspective nu mi s-a parut chiar real jocul,de exemplu atunci cand dai inferioara in timp ce esti f aplecat si nu cazi sau atunci cand te lovesti de ceilalti si inca ramai stabil...:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi compatrioti, chiar daca zapada este cat casa, Buton tot se da cu mobra :laugh:

SBK 09

Dragi tovarashi in ale datului cu mobra pe soselele patriei, datorita plangerilor primite la redactie din partea baietilor de dorobanti cu privire la acest joc.....am decis sa va propun o alternativa...macar asta e safe...:D....http://www.youtube.com/watch?v=0tsW0ldIpt0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi compatrioti, chiar daca zapada este cat casa, Buton tot se da cu mobra :D

SBK 09

bre, 35 km/h top speed pe 16-12-2009, pe la orele 22 si ceva, fix, cu cioaparu' lu' madam! acilea, pa campia libertatzii, duceam mobra la iernat!!! :laugh:

 

cel mai lung voblaj in "slow motion"!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, 35 km/h top speed pe 16-12-2009, pe la orele 22 si ceva, fix, cu cioaparu' lu' madam! acilea, pa campia libertatzii, duceam mobra la iernat!!! :laugh:

 

cel mai lung voblaj in "slow motion"!!! :D

 

Spre rusinea mea, fata de anul trecut, acum n-am mai iesit :D Ma multumesc deocamdata cu SBK-ul

Mesaj completat

Haha misto rau jocul pe xbox,cred ca arata f bine grafica dar nu se observa pe filmarea asta...pacat ca din unele perspective nu mi s-a parut chiar real jocul,de exemplu atunci cand dai inferioara in timp ce esti f aplecat si nu cazi sau atunci cand te lovesti de ceilalti si inca ramai stabil...

Unde am dat eu inferioara in timp ce eram aplecat ma ? :D Nu recunosc nimic.

Calitatea este proasta, da ... e filmat cu telefonul. Alta varianta nu am :P

Mesaj completat

Dragi tovarashi in ale datului cu mobra pe soselele patriei, datorita plangerilor primite la redactie din partea baietilor de dorobanti cu privire la acest joc.....am decis sa va propun o alternativa...macar asta e safe.....http://www.youtube.com/watch?v=0tsW0ldIpt0

 

bun, bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarashi in ale datului cu mobra pe soselele patriei, datorita plangerilor primite la redactie din partea baietilor de dorobanti cu privire la acest joc.....am decis sa va propun o alternativa...macar asta e safe...:laugh:....http://www.youtube.com/watch?v=0tsW0ldIpt0

Cam tras de par... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi tovarashi in ale datului cu mobra pe soselele patriei, datorita plangerilor primite la redactie din partea baietilor de dorobanti cu privire la acest joc.....am decis sa va propun o alternativa...macar asta e safe...;)....http://www.youtube.com/watch?v=0tsW0ldIpt0

 

 

La ce slide-uri face ala in joc ..zici ca e Dkw-ul la 35 la ora ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, ieo am ratat pietonii si mashinile din trafic! ;) n-am nimerit nici macar unu'... :birthday:

 

Daca erai la Carmageddon sau la Flatout nu luai nici un punct...ultimul ieseai. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...