Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ziua femeilor,luna femeilor,deci trebuie sa le cinstim cum se cuvine. ;) din cate stiu,9 martie e ziua barbatilor,inca un motiv sa ne betivanim.acum cat mai putem,in curand da coltul ierbii si incepe asfaltarea craterelor din carosabil,trebuie sa fim agili sa ne putem strecura printre surprizele primavarii !asa ca nu ratati nicio ocazie. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziua femeilor,luna femeilor,deci trebuie sa le cinstim cum se cuvine. :friends: din cate stiu,9 martie e ziua barbatilor,inca un motiv sa ne betivanim.acum cat mai putem,in curand da coltul ierbii si incepe asfaltarea craterelor din carosabil,trebuie sa fim agili sa ne putem strecura printre surprizele primavarii !asa ca nu ratati nicio ocazie. :drink:

 

am o veste proasta..cica nu mai sunt bani de asfaltari ca s-au cheltuit multi pe dezapeziri=))

 

da....asta e romania...cred ca ne dam cu mobrele pe la unguri daca putem ajunge pana la ei:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziua femeilor,luna femeilor,deci trebuie sa le cinstim cum se cuvine. din cate stiu,9 martie e ziua barbatilor,inca un motiv sa ne betivanim.acum cat mai putem,in curand da coltul ierbii si incepe asfaltarea craterelor din carosabil,trebuie sa fim agili sa ne putem strecura printre surprizele primavarii !asa ca nu ratati nicio ocazie.

Ita cine e prospect C.S. :) tii locul cuiva pana se intoarce?

Cand te mai imbeti sa ma anunti sa iti mai fac o serie de poze :) :)

 

am o veste proasta..cica nu mai sunt bani de asfaltari ca s-au cheltuit multi pe dezapeziri=))

 

da....asta e romania...cred ca ne dam cu mobrele pe la unguri daca putem ajunge pana la ei

In ritmul asta cred ca numai Bulgaria o sa scrie pe mine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Fataaa, du-te fata, nu-mi plac marcile astea...mie imi plac Honda, Kawasaki, Ducati :)

 

 

Suzuki pauza ! N-am vazut asa ceva...:) Macar pt Gabibuton puteai sa zici ca iti place Suzuki ca si el a zis de ziua fumeilor ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai organizeste una bucata bauta intalnire in data de 19.02 in club Alter-Ego cu incepere de la ora 21:00 ! Doritorii care este , e asteptati la ora cu pricina la locu' cu pricina !

 

 

 

Off-T: Si sa vina draq o data soarele ,ca din cauza iernii imi fac praf ficatul ! ;)

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai organizeste una bucata bauta intalnire in data de 19.02 in club Alter-Ego cu incepere de la ora 21:00 ! Doritorii care este , e asteptati la ora cu pricina la locu' cu pricina !

 

 

 

Off-T: Si sa vina draq o data soarele ,ca din cauza iernii imi fac praf ficatul ! ;)

 

Si tu ai prefera sa stergi praful de pe veioza nu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarica: maine, plecarea 11-12, intoarcere 17-18; undeva aproape, pe drumuri asfaltate (Alexandria, Oltenita, Giurgiu, ceva asa...). Deocamdata 3-4 oameni. Doritorii din cartier sa lase mesaj dupa semnalul sonor. Beep !!!

 

Mesaj completat

Nimeni? Ma dezamagiti...

Vecinu' meu din Y cu choperul Kawa? Nimic?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey,imi pare rau ca nu ne cunoastem dar cine stie,urmeaza!!!referitor la intrebarea ta,probabil ne-am castigat acest drept! ;) cum?nu ma intreba!dar stai linistita,dupa cum merge treaba,avem nevoie si de gainuse. :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarica: maine, plecarea 11-12, intoarcere 17-18; undeva aproape, pe drumuri asfaltate (Alexandria, Oltenita, Giurgiu, ceva asa...). Deocamdata 3-4 oameni. Doritorii din cartier sa lase mesaj dupa semnalul sonor. Beep !!!

 

Mesaj completat

Nimeni? Ma dezamagiti...

Vecinu' meu din Y cu choperul Kawa? Nimic?

Umm, eu una nu cred ca ies cu motorul pana nu vad stradutele de la mine uscate total...oricum tre sa fac actele/asigurare/etc...

 

mey,imi pare rau ca nu ne cunoastem dar cine stie,urmeaza!!!referitor la intrebarea ta,probabil ne-am castigat acest drept! ;) cum?nu ma intreba!dar stai linistita,dupa cum merge treaba,avem nevoie si de gainuse. :) :D

Gainusele singuratice? Vaiii cum suna, poate puicutele singuratice :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Nimeni? Ma dezamagiti...

Vecinu' meu din Y cu choperul Kawa? Nimic?

 

Multi nu au asigurari,revizii si asa mai departe ! E timp si de plimbari,plus ca e d-abia prima zi mai insorita ! ;)

 

Auzi,bre ? da' nenea Buton si cu nenea acesta pe care nu-l cunosc de ce sunt prospecti?

Cocoseii nu sunt doar 3 ? :D

 

 

 

Si-atat!

 

 

Cocoseii fura 3 ,dar cu Lipalu am devenit 4 ! Nenea de nu il cunosti si alde toar'su Buton sunt in probe ! Bre alexutzzo ma dezamagesti ,nimic nu mai stii ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocoseii fura 3 ,dar cu Lipalu am devenit 4 ! Nenea de nu il cunosti si alde toar'su Buton sunt in probe ! Bre alexutzzo ma dezamagesti ,nimic nu mai stii ! :)

 

 

 

E ji ea mica...trebe inteleasa. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am facut azi cu mana alexuttza pe la unirii,dar nu cred m-ai vazut :).

a fost chiar bine azi...100 de km. ok...si in mare parte era uscat pe bulevarde.

cand incep iar intrunirile de vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...