Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care...&cand mergeti la SMAEB??

Mesaj completat

care...&cand mergeti la SMAEB??

 

vad k discutati de toate lucrurile din lume iar cd se intreaba ceva legat de motociclism nu raspunde nimeni

 

va mai deranjez q o intrebare: ce bec de faza as putea pune la GSR in locul celui stock

-am gasit motovision de la philips ... alceva ce mai pot pune?

...nu vreau s pun xenon...vreau doar ceva mai puternic k si intensitate si fara consum mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad k discutati de toate lucrurile din lume iar cd se intreaba ceva legat de motociclism nu raspunde nimeni

Ce va mai place sa aruncati cu vorbe in stanga si dreapta. Septimiu daca nu ti-a raspuns nimeni la intrebarea cine merge la SMAEB, nu inseamna ca nu suntem motociclisti. Poate ca multi din noi nu stim exact cand si la ce ora o sa mergem, toti avem vieti particulare pe langa motor. :wacko: Si ca sa iti raspund: pe mine ma gasesti sambata si duminica acolo, aproape pana seara tarziu... Cred ca mai multe se vor discuta la titan vineri.

Iar intrebari legate de motorul tau poti pune pe topicul dedicat acestuia... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai place sa aruncati cu vorbe in stanga si dreapta. Septimiu daca nu ti-a raspuns nimeni la intrebarea cine merge la SMAEB, nu inseamna ca nu suntem motociclisti. Poate ca multi din noi nu stim exact cand si la ce ora o sa mergem, toti avem vieti particulare pe langa motor. :laugh: Si ca sa iti raspund: pe mine ma gasesti sambata si duminica acolo, aproape pana seara tarziu... Cred ca mai multe se vor discuta la titan vineri.

Iar intrebari legate de motorul tau poti pune pe topicul dedicat acestuia... :lol:

 

Si eu o sa fiu acolo.. joi, vineri, sambata, duminica :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va mai place sa aruncati cu vorbe in stanga si dreapta. Septimiu daca nu ti-a raspuns nimeni la intrebarea cine merge la SMAEB, nu inseamna ca nu suntem motociclisti. Poate ca multi din noi nu stim exact cand si la ce ora o sa mergem, toti avem vieti particulare pe langa motor. :lol: Si ca sa iti raspund: pe mine ma gasesti sambata si duminica acolo, aproape pana seara tarziu... Cred ca mai multe se vor discuta la titan vineri.

Iar intrebari legate de motorul tau poti pune pe topicul dedicat acestuia... :(

 

sorry dar nu pot s ma abtin :wacko:

1. imi cer scuze dc am lovit pe cineva din stanga sau din drapta cu vorbele mele...promit k nu a fost nimic premeditat

2. dc as avea doar impresia k nu vorbesc cu motociclisti ci doar cu forum.isti ... crede-ma k nu as mai pierde niciun minut pe aici

ce ma enerveaza e k nu am acuzat p nimeni k nu e motociclist ... !! dar sa trecem peste

3. sunt sigur k te implici mai mult k mine in ceea ce inseamna motociclism..initiative..forumuri si de aceea t respect mai mult decat p alte pers

4. iar legat de intrebarea de motoru meu.... eu zic k pot sa pun si eu o intrebare pt cine stie si e amabil sa imi raspunda <mersi Razvan..> si nu are legatura pe ce topic o pun ( e un bec care se pune pe mai multe motoare nu doar pe al meu in special)

5. apoi nu inteleg de ce te iei d mine mai ales k esti moderator ...... nu am jignit p nimeni, nu a fost un atac la persoana...a fost doar o nemultumire a mea la adresa topicului

poate dc as avea si eu peste o mie de posturi as fii mai de gasca sau " in gasca " cu voi .... atunci nu ati mai sari repede cu replici stanjenitoare care nu-si au rostul

.. inca o data imi cer scuze SEFA dar asta e parerea mea, si sper k nu am suparat p nimeni q ea :laugh:

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry dar nu pot s ma abtin :wacko:

1. imi cer scuze dc am lovit pe cineva din stanga sau din drapta cu vorbele mele...promit k nu a fost nimic premeditat

2. dc as avea doar impresia k nu vorbesc cu motociclisti ci doar cu forum.isti ... crede-ma k nu as mai pierde niciun minut pe aici

ce ma enerveaza e k nu am acuzat p nimeni k nu e motociclist ... !! dar sa trecem peste

3. sunt sigur k te implici mai mult k mine in ceea ce inseamna motociclism..initiative..forumuri si de aceea t respect mai mult decat p alte pers

4. iar legat de intrebarea de motoru meu.... eu zic k pot sa pun si eu o intrebare pt cine stie si e amabil sa imi raspunda <mersi Razvan..> si nu are legatura pe ce topic o pun ( e un bec care se pune pe mai multe motoare nu doar pe al meu in special)

5. apoi nu inteleg de ce te iei d mine mai ales k esti moderator ...... nu am jignit p nimeni, nu a fost un atac la persoana...a fost doar o nemultumire a mea la adresa topicului

poate dc as avea si eu peste o mie de posturi as fii mai de gasca sau " in gasca " cu voi .... atunci nu ati mai sari repede cu replici stanjenitoare care nu-si au rostul

.. inca o data imi cer scuze SEFA dar asta e parerea mea, si sper k nu am suparat p nimeni q ea :laugh:

Eu ti-am raspuns din punctul de vedere al unei fete care merge cu motorul, care participa atunci cand poate la intalnirile din Titan, nu din prisma unui moderator sau a mai stiu eu ce.

Ti-am zis ca mai bine intrebi pe topicul dedicat celor care au motor ca al tau pentru ca acolo ai sanse sa iti raspunda mai multi useri decat aici, acolo exista un trafic zilnic mai ridicat decat pe topicul asta unde nu se intra decat pe joi-vineri. Si eu am avut o groaza de intrebari legate de Hornet dar le-am pus pe topicul de Hornetisti, ei au trecut prin aceleasi "probleme/intrebari" ca si mine si stiu ce sa imi raspunda.

Nu ma iau de tine ca moderator, nu am de ce. Ti-am zis parerea mea ca om, nu e frumos sa arunci cu vorbe cum ca stim sa vorbim numai ce nu e legat de motociclism.

No hard feelings :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...