Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

propun peste 2 saptm(20/21iunie sau primul weekend fara ploi) cd terminam sesiunea o plimbarica gen Buc - Lac Paltinul(popas mic) - o taiem prin munti pana la Comarnic - Buc ( drumul l-am facut anul trecut si e OK si f frumos )

 

sau Buc.-Bv....Bv.-Bz....Bz.-Buc. (stie Nyt) :lol:

 

P.S. Cum va suna Bucuresti - Veliko Tarnovo popas de o zi sau 2 - vizitat orasul, imprejurimile?

 

asta merge facut fara popas de 1-2 zile (nu e mare lucru de vizitat ;) )

 

 

 

 

P.S. DA SUNT VIU!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru ca seful nostru de cotet,Dl. NYT, a plecat la Baia Mare,ne-am facut si noi un pic de cap si am parasit cuibul.Am plecat ieri impreuna cu Oblio si eu_zero pe traseul Buc-Ploiesti-Cheia-Brasov-Busteni unde am facut un popas pt un spritz si am plecat azi dim. pe traseul Busteni-Sinaia-Targoviste-Buc. Drumul relativ ok,cateva gropi care te asteptau cu bratele deschise la iesirea din curbe sau chiar in mijlocul lor,ceva nisip,pietris si noroi de la tractoarele care carau busteni,camioane si soare,mult soare.Una peste alta, a fost frumos. :lol:

Editat de Marlitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca seful nostru de cotet,Dl. NYT, a plecat la Baia Mare,ne-am facut si noi un pic de cap si am parasit cuibul.Am plecat ieri impreuna cu Oblio si eu_zero pe traseul Buc-Ploiesti-Cheia-Brasov-Busteni unde am facut un popas pt un spritz si am plecat azi dim. pe traseul Busteni-Sinaia-Targoviste-Buc. Drumul relativ ok,cateva gropi care te asteptau cu bratele deschise la iesirea din curbe sau chiar in mijlocul lor,ceva nisip,pietris si noroi de la tractoarele care carau busteni,camioane si soare,mult soare.Una peste alta, a fost frumos. :lol:

 

 

sa reformulam...Oblio si eu_zero te-au imbarligat, ametit si tarat dupa ei :lol:.... dar daca pana una alta a fost frumos, noi ne bucuram si speram sa o mai repetam cat de curand :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Orlyyy,

maine pot ajunge eu cu Alexandra la titan pe la 13 k sa plecam spre Ciolpani...mai devreme nu putem

da-mi un pm sau un tel dc nu ne asteptati sau schimbati planul 0752447970

mersi

ps: intre 9:30 si 11 nu raspund k am un examen:)

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu te cred, demonstreaza! :lol:

pai zi un loc unde sa te gasesc in urmatoarele doua zile si iti demonstrez ca sunt viu :lol:

(lucru valabil si pt domnul lipel)

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general p`acasa ma gasesti.

 

P.S: Te-am vazut ieri in jurul orei 20:00, cu masina pe langa blocul unde salasluiesc. Cred ca te duceai spre casa. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am plecat azi spre Ciolpani pe la 1 , pe drum ne-am intalnit cu @ nice_sun_man si inca 2 motoristi si am facut o mica gasca pana la circuit

taxa la intare este de 20 ron dar a meritat, am vazut o cursa de moto si una de atv si a fost chiar palpitant ...noroaie aruncate peste tot..gropane ... frumos

am plecat cam repede .. pe la 6 dar am facut bine k inainte cu 3 min sa ajung acasa a inceput sa picure...am scapat la mustata

acum cu ploaia asta traseul va fi chiar interesant , asa k poate maine mai bag o tura q masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am plecat azi spre Ciolpani pe la 1 , pe drum ne-am intalnit cu @ nice_sun_man si inca 2 motoristi si am facut o mica gasca pana la circuit

taxa la intare este de 20 ron dar a meritat, am vazut o cursa de moto si una de atv si a fost chiar palpitant ...noroaie aruncate peste tot..gropane ... frumos

am plecat cam repede .. pe la 6 dar am facut bine k inainte cu 3 min sa ajung acasa a inceput sa picure...am scapat la mustata

acum cu ploaia asta traseul va fi chiar interesant , asa k poate maine mai bag o tura q masina

 

ai loc si pt un vrajitor?:lol:

 

dau eu berea, fara alcool, pt sofer:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai loc si pt un vrajitor?:lol:

 

dau eu berea, fara alcool, pt sofer:))

 

PLEC LA 11:45 DE LA METROU LA DRISTOR SPRE CIOLPANI

...MAI AM 2 LOCURI LIBERE IN MASINA

la ora 13 incepe cursa de moto si apoi una de atv si vreau sa le ajung

cine vine sa ma sune k nu mai stau pe forum sa cetesc 0752447970Septimiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLEC LA 11:45 DE LA METROU LA DRISTOR SPRE CIOLPANI

...MAI AM 2 LOCURI LIBERE IN MASINA

la ora 13 incepe cursa de moto si apoi una de atv si vreau sa le ajung

cine vine sa ma sune k nu mai stau pe forum sa cetesc 0752447970Septimiu

 

 

din pacate am plecat doar eu cu fratemiu de 8 ani, fata de ieri a fost mai bine ...niste norisori ne-au facut umbra, ne-am bagat prin toti boschetii de pe tot circuitul k sa facem poze, ne-am umplut de noroi ,praf ..... iar burtile de mici si de bere.

am facut si primul tatuaj copilului(30lei) k sa experimentez mai intai pe el sa vad ce efecte edverse are ..... poate agata mai multe colege pe la scoala asa.... o sa va zic si voua rezultatele:))

 

diseara pun filmele si pozele pe transfer .ro k acuma nu merge

post-44366-1275235948_thumb.jpg

post-44366-1275236045_thumb.jpg

post-44366-1275236155_thumb.jpg

post-44366-1275236224_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...