Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La multi ani tovaru' Gabi,tot ce-ti doresti si mult material pentru filmuletele tale! :D :laugh:

 

Multumesc bre!!! O emisiune moto imi doresc :laugh: Sper sa se materializeze curand! :laugh: voi veti fii vedetele :o

Mesaj completat

La multi ani, frate butoaneeee!!!

 

Multumeesc fratioare!!!

Mesaj completat

La multi ani, nenea Gabi! Dai maine de baut la Titan?

 

Sarut mana stimabila! Din pacate, nu pot ajunge la titan. Dar asta nu inseamna ca nu am sa dau de beut"

Mesaj completat

Lasa ca stiu eu ca m-ai evitat ca ti-i frica ca trebuie sa dai de beut.

 

stii tu ceva ... ca un OM mareee

Mesaj completat

face Butonete cinste?

 

feic edit: LMA, Buton!

 

Face domne, face! Dar nu azi(vineri)

Multumesc din suflet de urari!

 

 

La multi ani ELENOO!!!

La multi ani COstine

Tot ce va doriti!!!

 

 

Iese nebunie azi la titan ...

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A ,da ...ca uitam ! Cu ocazia acestei zile Clanul Cocoseilor ureaza o viata imbelsugata,multi dolarei la saftea ca el are valoare vere, lu' pretenul nostru Titi! :D

...care se ieste! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Ionut, 27 ani, Ozana, YAMAHA Versity 300 (maxi-scooter). Am vrut un Virgo 535 sau Shadow, dar...poate anul viitor :D

Asfalt uscat.

 

P.S. LA MULTI ANI! celor ce isi sarbatoresc astazi ziua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-am plimbat prin parcul Titan (pe jos :) ) si am ramas placut impresionat cat de bine arata parcul fata de cloaca care era acum cativa ani. Iarba perfecta, flori noi plantate, etc iar la fantana arteziana cea noua cu jocuri de lumini si apa - lume ca la urs - se uita la spectacol. Ma bucur ca nu s-a retorcedat parcul, ca nu l-au distrus cu constructii tampite samd ci, din contra, a mers numai in bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-am plimbat prin parcul Titan (pe jos :) ) si am ramas placut impresionat cat de bine arata parcul fata de cloaca care era acum cativa ani. Iarba perfecta, flori noi plantate, etc iar la fantana arteziana cea noua cu jocuri de lumini si apa - lume ca la urs - se uita la spectacol. Ma bucur ca nu s-a retorcedat parcul, ca nu l-au distrus cu constructii tampite samd ci, din contra, a mers numai in bine.

Avem cel mai mare si frumos parc din BUCURESTI.

FELICITARI celor de la primarie(nu mai conteaza cat si cum au unflat preturile).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem cel mai mare si frumos parc din BUCURESTI.

FELICITARI celor de la primarie(nu mai conteaza cat si cum au unflat preturile).

 

mai avand in vedere k toate le-au facut si din banii tai ar trebui s te intereseze .. altii isi fac averi iar noi saracim si intram in criza tocmai din cauza la manareli de genul asta :)

toate sunt facute k sa ne inchida gura si sa ne ia ochii , k ei oricum se gandesc la banii care le revin nu la binele oamenilor care i-au votat

asa e peste tot, am vazut cu ochii mei .. am avut ocazia sa vad cum se desfasoara niste " licitatii " din primaria Plopeniului -unde am firma... si e dezastru ((

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem cel mai mare si frumos parc din BUCURESTI.

FELICITARI celor de la primarie(nu mai conteaza cat si cum au unflat preturile).

 

 

Sunt de acord, in ultima vreme m-am tot plimbat prin parcurile Bucurestiului, chiar daca toate sunt in general ingrijite, totusi nu arata ca parcul nostru. :)

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca in continuare subiectele despre motociclism se tzin lantz !!!

 

mega fun !

 

 

Ieri si alaltaieri m-am plimbat cu moto ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri si alaltaieri m-am plimbat cu moto ! :crack:

 

Eu azi mi-am dat husa de pe motor jos, si am mers cu el prin cartier. :) Cred ca e ceva in aer de ne face sa actionam asa.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi mi-am dat husa de pe motor jos, si am mers cu el prin cartier. :lol: Cred ca e ceva in aer de ne face sa actionam asa.

Salutare!

Eu ieri am incercat Transfagarasanul,se poate ajunge pana la cascada,la cota 1700

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi mi-am formatat bateria, siii am pus-o pe motor ..

in rest plictiseala :lol:

 

propun peste 2 saptm(20/21iunie sau primul weekend fara ploi) cd terminam sesiunea o plimbarica gen Buc - Lac Paltinul(popas mic) - o taiem prin munti pana la Comarnic - Buc ( drumul l-am facut anul trecut si e OK si f frumos )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi mi-am formatat bateria, siii am pus-o pe motor ..

in rest plictiseala ;)

 

propun peste 2 saptm(20/21iunie sau primul weekend fara ploi) cd terminam sesiunea o plimbarica gen Buc - Lac Paltinul(popas mic) - o taiem prin munti pana la Comarnic - Buc ( drumul l-am facut anul trecut si e OK si f frumos )

Bravo,cineva trebuie sa dea tonul iesirilor.Sa vedem cine se baga ,ca asta iarna erau multi visatori la plimbari(tururi). :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinerea trecuta a plouat, nu stiu daca a fost cineva la intalnire...vinerea asta iar se anunta ploi, in cazul in care iar ploua, mai iese cineva?

 

Lunea trecuta am facut Bucuresti - Sighisoara, drum superb, fara gropi ideal de facut pe vreme buna. Din pacate m-a plouat si la dus si la intors - 1 l de apa in shoshoni.

Sambata asta am in program Bucuresti - Bacau, probabil tot pe ploaie.

NU MAI SUPORT PLOAIA !!!!!

 

In cazul in care vreti sa faceti o iesire de-o zi, puteti conta pe mine.

 

 

Asfalt uscat (preferabil si in weekend)

 

P.S. Cum va suna Bucuresti - Veliko Tarnovo popas de o zi sau 2 - vizitat orasul, imprejurimile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...