Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Locuiesc in Titan langa scoala 94 (P-ta. Minis), am un XJ 600N, si vreau sa stiu daca se mai fac intalniri cu motociclistii din sectorul 3. Vali e numele meu.

 

Asfalt uscat!

Intanirea are loc vinerea la ora 19:00, la statia de metrou Titan, intrarea din parc! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Multi Ani pachemoane ! :huh:

 

 

care dintre ei ??!

:D

:cheers:

 

 

La Multi Ani Pachemoane.

Daca cauti fata cu benzina ,am ceva... ideal,pentru tine

 

 

La multi ani Pochemon!!!

 

 

buna asta!

 

La multi ani vecine!

 

va multumesc! cu intarziere dar eram pleca pana la vecinii nostrii de la sud si aibia azi am reusit sa mai dau si eu de net!

daca am bafta (sa fac rost de numere pt noua mea moto) ne vedem vineri... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vine q mine maine(vineri) la service suzuki la iesire spre popoesti leordeni

am programare la 12... cine nu are ce face il astept la o pliiiimbare ...la 11 plec din dristor

ps: am doar schimbul de antigel .. asa k nu dureaza mult :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vii la o plimbare sambata Buc-Oltenita-Giurgiu-Buc? Pleacare pe la 11, intoarcere pe la 16, cu pauzele si masa de rigoare. N-am mai iesit demult din localitate si nu vreau sa ma obosesc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care vii la o plimbare sambata Buc-Oltenita-Giurgiu-Buc? Pleacare pe la 11, intoarcere pe la 16, cu pauzele si masa de rigoare. N-am mai iesit demult din localitate si nu vreau sa ma obosesc. :)

Atentie mare pe Bucuresti-Oltenita: acum doua saptamani am facut traseul si este plin de decopertari nesemnalizate si executate ca dracu, adanci de vreo 5 cm, cu marginile extrem de ascutite si unele dintre ele pe toata latimea benzii. Pentru KLE n-au fost probleme, dar Viroaga si CB-ul erau sa se duca direct in cap la primele. Cele mai multe sunt pe ultimii km inainte de Oltenita. Mare grija!

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie mare pe Bucuresti-Oltenita: acum doua saptamani am facut traseul si este plin de decopertari nesemnalizate si executate ca dracu, adanci de vreo 5 cm, cu marginile extrem de ascutite si unele dintre ele pe toata latimea benzii. Pentru KLE n-au fost probleme, dar Viroaga si CB-ul erau sa se duca direct in cap la primele. Cele mai multe sunt pe ultimii km inainte de Oltenita. Mare grija!

 

 

Urat. Mersi de info. N-o mai iau p-acolo.

 

 

Moaaaaaaaa - se poate face drumu lejer, daca nu-i dai tare, le ocolesti fffff usor :) Vorbiti de parca sunt cratere...alea se termina la iesirea din popesti leordeni, in rest le observi cu mult inainte sa dai in ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moaaaaaaaa - se poate face drumu lejer, daca nu-i dai tare, le ocolesti fffff usor :) Vorbiti de parca sunt cratere...alea se termina la iesirea din popesti leordeni, in rest le observi cu mult inainte sa dai in ele.

Daca e tot ca acu' doua saptamani, Ninjalau' n-o sa fie de loc incantat, te asigur. Iar currul tau nici atat.

Drum bun, asadar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea! nu am mai intrat de ceva vreme pe aici, sper ca sunteti bine cu totii.

 

poate ma mai luati si pe mine pe la plimbare cu voi. ca la titan acolo nu mai vin, ca ma simt ciudat, nu prea cunoasc mult lume.

 

va pup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam subtire cu plimbarile in ultima vreme. Nu mai este ca acum 2-3 ani cand nu mai conteneam cu totii, acum se strang 2-3 insi pt o plimbare cu mare greutate. Greu se misca lumea de pe canapea nene, greu de tot. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam subtire cu plimbarile in ultima vreme. Nu mai este ca acum 2-3 ani cand nu mai conteneam cu totii, acum se strang 2-3 insi pt o plimbare cu mare greutate. Greu se misca lumea de pe canapea nene, greu de tot. :D

 

reaminteste-mi te rog cand se intalneste lumea din titan ,in ce zi si ora, si pe unde?

;)

 

poate ca voi capata curaj sa vin..ca e departe de la mine .. :agree: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam subtire cu plimbarile in ultima vreme. Nu mai este ca acum 2-3 ani cand nu mai conteneam cu totii, acum se strang 2-3 insi pt o plimbare cu mare greutate. Greu se misca lumea de pe canapea nene, greu de tot. ;)

 

Imi pare rau ca trebuie s-o spun , insa criza isi pune amprenta si aici......unde acum 2-3 ani ne plimbam ca dracii aia marii, pana la 2-3 dimineatza....sau in fiece uichend ma mare / munte....acum iesim uneori pe la intalniri si la o samanta la Victoriei.

 

sa fim sanatosi si sa avem rabdare sa treaca criza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau altii: cazul meu ... pastrez ceva banuti pentru o tura de peste 1000 km, de la sfarsitul lunii acesteia. In plus eu nu prea mai ies la plimbari in grup, decat 1-2 persoane si acelea pe care le cunosc f bine. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nici eu nu merg decat cu oameni pe stilul meu. :agree: De mers singur nu merg ca e plictisitor si evident folosesc motorul in scop exclusiv recreativ ;)

 

Acum fiecare cum resimte ''criza''. Mie de ex anul asta imi este mai bine decat anul trecut, adica pt domeniul de care ma ocup, lucrurile au inceput sa se miste fata de anul trecut cat au fost intepenite complet. Altii se resimt abia acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nici eu nu merg decat cu oameni pe stilul meu. :D De mers singur nu merg ca e plictisitor si evident folosesc motorul in scop exclusiv recreativ :agree:

 

Acum fiecare cum resimte ''criza''. Mie de ex anul asta imi este mai bine decat anul trecut, adica pt domeniul de care ma ocup, lucrurile au inceput sa se miste fata de anul trecut cat au fost intepenite complet. Altii se resimt abia acum.

 

 

 

 

cu alte cuvinte nu prea mai e loc de plimbare ..... off de-ar trece si criza asta odata ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu alte cuvinte nu prea mai e loc de plimbare ..... off de-ar trece si criza asta odata :P

 

 

Ei, este, intotdeauna se gaseste timp pt ce iti place... si resurse la fel. Planificarea e importanta, atat.

Poate reusim un eveniment impreuna cum a fost gratarul ala istoric... mai tineti minte??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cand ne vedem.........,unde..............,la ce ora.......,mai bine nu vin ca mi-e rusine :P

Pudicule!

 

DDU: in fiecare vineri intre orele 19-20 la statia de metrou Titan gura din parc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

help :P vreau sa capitonez(imbrak) un spatar de top-case, cunoastetzi pe cineva care se pricepe ,

merci

 

 

Vezi ca e user-ul "darian" pe forum ! El se ocupa cu confectionatul de sei...ia legatura cu el si poate se baga si la capitonatul unui top-case ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gia sou file mou! Pou ise ke pote nartis piso?

What????

 

bre, ma fac moshier, adeca ma mut la curte... adeca pot sa mesteresc cand are ieo chef... ji d'al dreq mai cumpar o mobra!

Foarte bine t'ovrashu,iti urez succesuri!!!

 

Felicitari cocos!!! Esti membru cu drepturi depline!!! Meritai..dar o carafa de vin pune-o deoparte sa sarbatorim cand ne-om vedea!

 

 

Ia uite ce are domnul la semnatura...bravo bre,ai grija ca nu e usor...:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...