Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Deci maine 10:30 meeting la Amc . Racerii, tastaturistii,mobristii ocazionali,spargatorii de seminte e asteptati .Am zis . :grinbandit:

 

P.S : Ca sa nu ziceti voi ca sunt baiat rau si nu ma implic in fenomenu moto . :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am fost eu odata , e plictisitor :) mai ales daca nu cunosti pe nimeni :)

 

ti-ai luat guma ??

 

ce faci in weekendul 24 -25 :D

 

te bagi la o plimbare ?

 

Salut, salut ! Dap, mi-am luat guma. Tocmai ce am testat-o, am ajuns si pe la Nisipurile de Aur :D Sa vad cum strang de bani, ce propui ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vreau sa-mi vand motoreta pot sa scriu aici sau trebe topic nou?

 

La sectia Vanzari sau pe Pro Bike ai mai multe sanse , zic si ieo...huh.gif

 

P.S : Ca sa nu ziceti voi ca sunt baiat rau si nu ma implic in fenomenu moto . :wacko:

 

Ce-i ala "fenomen", bre? wacko.gif

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, salut ! Dap, mi-am luat guma. Tocmai ce am testat-o, am ajuns si pe la Nisipurile de Aur :D Sa vad cum strang de bani, ce propui ?

 

o iesire in 24 - 25 , ori transalpina ori la drobeta la cazane , nu am chef de stat in casa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vorbesc cu strainii :unsure: cu cortul sigur o sa fie foarte frig (e septembrie totusi). Cazare putem face rost la novaci moca probabil, desi a doua zi e cam lung drumul cred. Daca e sa fie transalpina propun sa facem novaci-transalpina si sa iesim pe voineasa pe valea oltului si dupa intoarcere, e f dragut drumul si bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care lumilii ? Mai bine o rezolvam aici cu asl pls..jpg ! :grinbandit:

tare! :))

vineri nu ajungem pt ca vineri e seara de bagaje- nu mai stiu cand am stat acasa intr-un weekend.de cele mai multe ori mergem la peste pe dunare, el fiind un pescar impatimit iar eu ador natura si faptul ca ma bronzez. prietenul sta in berceni eu m-am gasit aici aproape de trapezului... si most of the time stau la el. varsta e doar un numar care nu conteaza, numele se uita. momentan sunt pasagera, imi place la nebunie, dar ma gandesc sa il pun sa ma invete sa si merg pe moto. are un fzs 600 (nu pe asta o sa invat). alte info?

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezvolta partea aia cu pestele :D

stationar sau ceva rapitori? eu daca incerc manevra cu luatu la peste imi fac de lucru.

nyt.. thought so! and very well thank you. desi sunt pasagera si in cartierul asta.. vin cam 2 zile pe saptamana acasa... :D

hm.. cnairda.. nu stiu ce ar trebui sa inteleg din mesajul tau, asa ca lamureste tu .la peste.. ma refer cu undite si lansete si cort si tot tacamul. inclusiv de multe ori hrana pt tantari. haleluia ca vine timpul rece. apropo... daca sunt pescari pe aici amatori de o dunare, nu departe, gen greaca -giurgiu, asta e ultimul loc unde am fost... feel free to join. locuri singuratice, natura, fara cocalari cu maneaua lata-hm, aia era cureaua. whatever.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceam ca eu daca-mi iau prietena la peste nu am liniste, lucru normal tinand cont ca intr-o zi normala fac kilometri cu lanseta prin boschetii de pe maluri.

tocmai in ideea ca m-ar tenta niste iesiri la Dunare intrebam...dac-o fi, fetele raman la plaja in treaba lor si baietii la peste. intelegi unde bat? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceam ca eu daca-mi iau prietena la peste nu am liniste, lucru normal tinand cont ca intr-o zi normala fac kilometri cu lanseta prin boschetii de pe maluri.

tocmai in ideea ca m-ar tenta niste iesiri la Dunare intrebam...dac-o fi, fetele raman la plaja in treaba lor si baietii la peste. intelegi unde bat? :D

cam asta e ideea tuturor. voi tarzan bring food, noi ne facem frumoase bronzandu-ne si facandu-va galerie. ba mai mult, ma laud ca am scos ceva pesti pe mal. weekendul asta noi mergem iar. wanna come? s-ar putea sa mergem cu masina ca sa mai luam un cuplu . sau venim cu motorul daca mergem singuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu,da auzisi cuvinte d-astea pe aici cu "fenomen","comunitate" etc..si zisei ca da bine . :wacko:

 

chestiile alea de "ezicsta" ?huh.gif

 

S-a pierdut tot farmecul cand ai zis "vineri ajungem",pluralul ala ...

 

Ghinion pa fond de neshansa...Disappointed.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e moca e bun. dar totusi focul de tabara se face in camera?

a stai ca nu vorbiti cu strainii. gata mi-am luat jucariile si am plecat.

 

la mine in camera cu siguranta nu o sa se faca foc de tabara, daca sacrifici tu camera ta e ok ! :D desi mai bine luam un poster cu un foc de tabara si ne uitam la el, dupa ceva votca chiar o sa vezi ca arde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aham. prefer visinata. facuta de prieten. muuult mai buna decat orice porcarie de pe piata.

nu cunoastem pe nimeni, desi am vrea, noi ne gandeam pe weekendul viitor 24-25 un munte. transalpina am mai facut-o o data anul asta. era ori asta ori un traseu turistic, bran brasov cu intoarcere pe cheia. si sa vedem tot ce se poate vedea pe ruta aia. nu avem pile la cazari asa ca tot cu cortul stam. imi pun baza in cortul dublu, saltea si echipamentele de pe noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aham. prefer visinata. facuta de prieten. muuult mai buna decat orice porcarie de pe piata.

nu cunoastem pe nimeni, desi am vrea, noi ne gandeam pe weekendul viitor 24-25 un munte. transalpina am mai facut-o o data anul asta. era ori asta ori un traseu turistic, bran brasov cu intoarcere pe cheia. si sa vedem tot ce se poate vedea pe ruta aia. nu avem pile la cazari asa ca tot cu cortul stam. imi pun baza in cortul dublu, saltea si echipamentele de pe noi.

Mama dar ce motor are prietenul tau frate ? :o Honda goldwing ? Unde bagati toate astea ? Si noi am mai facut o data transalpina dar ne-a prins un pic noaptea :D De data asta poate o sa incercam sa o prindem ziua. Drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama dar ce motor are prietenul tau frate ? :o Honda goldwing ? Unde bagati toate astea ? Si noi am mai facut o data transalpina dar ne-a prins un pic noaptea :D De data asta poate o sa incercam sa o prindem ziua. Drum bun

haha. Nu. Fzs 600..are suport de topcase pe care punem: gratar micut, saltea, cort, 2 saci de dormit plus pompa plus toporisca. Ultimele dati nu am mai luat pompa, umflam salteaua la toba inorogului.anything else, intr'un backpack. E pacat daca nu ai campat noaptea pe transalpina. O sa pun niste poze, dar nu stiu daca sunt offtopic.anul trecut am prins noaptea cu ploaia de stele. Cerul senin...a fost splendid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...