Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

pacat... speram sa fie saptamana viitoare... eu in aceasta sapttamana nu pot pleca din Buc.

 

cei care nu pleaca vineri si sunt in buc... haide-ti sa ne strangem vineri la intrunire la 19:00 la gura de metrou Titan 2 cea din parc !!! (aveti harta atasata pt cei noi cu vro 10 pg in urma) Pe curand si Asfalt Uscat !!!

 

Cine vine vineri ?????

 

As veni si eu sa va cunosc dar nu stiu daca reusesc sa scap mai devreme.

Offtopic Am insa o mare rugaminte la voi: poate stiti de vreun garaj/loc in garaj pe axa Titan Parc - Campia Libertatii - Piata Ramnic. Pe axul Campia Libertatii - Patinoar am cautat incontinuu, am lasat si bilete dar nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mah nene da ce s-a animat atmosfera. salutare tuturor si bun venit "prospaturilor". Eu momentan zac pe plaja in spania ceea ce va doresc si voua asa ca lipsesc si vineri.

 

drumuri bune, plaja placuta si tot ce va mai trebuie. Ne vedem vinerea viitoare.

 

Salutari!

 

P.S. Si daca va saturati de mitocani si imbecili veniti incoace. Viata de motociclist in Spania e cu totul altfel decat la noi.

Editat de vlad_ivan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se asteapta intarziatii dar duar pe cei care suna sau se exprima public !!!

 

vlad: Tu vrei sa ne faci in ciuda neaparat ... nu?!? Plaje placuta si Asfalt spaniol uscat !!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@florin (cu ij-ul): merci mult pt minsk... MERGE !!!.... mii de multumiri !!!

si pt drumurile facute... da si mie, te rog, pozele facute, daca poti...

 

buna alexa! o singura poza am facut! acum am vazut ca mi-ai cerut-o. am descarcat-o si o pun aici, dar nu bag mana in foc pentru claritatea ei.

post-18140-1187514319_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci pt poza florin !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:o Deci eu am fost la stuff cu marele grup(vineri)....dar nu ma deranjeaza sa mai fac ink un drum pe la mare...adik chiar o sa-l fac in viatorul apropiat

...deci k sa inteleg eu:..mai sunt oameni kre vor un drum la mare

DACA DA ...vorbiti si voi k sa stie lumea ce planuri aveti.....cand ...ce ...cum...

k sigur se mai gasesc doritori :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci tipul era ori prea bun ori prea nebun...

250 in viraje pe olt...296!!totusi zona aia nu e nici campie nici autostrada nici desert unde nu intalnesti masina pe zeci de km

...chiar azi am auzit de un scuterist kre era pe Olt ..s a speriat de unu kre a luat curba mai larg...a bruscat ghidonu sa evite si pana la urma a fugit roata(avea viteza mik ...scuter s a lovit in alta masina si el cateva zgarieturi)

..oruicum grija mare ....viteza ucide.... :agree:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clipul ala parca circula de multa vreme pe net.. si am asa o vaga banuiala ca nu e filmat pe nici o valea oltului...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: :ok: mdeahhhhh, valea oltului sau nu ..oricum sincer nush pe cine vrea sa impresioneze ...la viteza aia pe curbele alea, traficul ala.....nush daca e vorba de adrenalina, de nebunie sau suparare pe viata..sa speram ca nu avea si pasager :agree: oricum...pana la urma BRAVO lui ca-l tine kuru...sa speram ca-l tine mult aici ......nu sus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...