Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uauu, ai fost singura pe acolo si eu n-am stiut! sad.gif

Data viitoare vin cu un vin fiert!

 

vreo 2 litrii de vin fiert :burnout: ca la ce frig e afara...brrrr...poate maine.sa vad cum ma mai simt si daca ma lasa mama(si daca nu ploua prea rau)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreo 2 litrii de vin fiert :P ca la ce frig e afara...brrrr...poate maine.sa vad cum ma mai simt si daca ma lasa mama(si daca nu ploua prea rau)

:P , bravo domnisoara, se pare ca esti printre singurele fiinte feminine care chiar merg calare la propriu.

sfideaza si tu putin raceala, las-o la cei care conduc din tastatura :cheers: si sunt f f f priceputi ... .

felicitari :bounce:

 

Vin si eu vinerea asta, dupa scoala, daca plecati pe undeva sunati-ma si pe mine.

 

Data trecuta nu am putut sa stau la masa cu voi deoarece ..... dar m-am intors si ne-am petrecut pe drum.

Vinerea asta poate mergem si noi mai departe ca doar afara este placut (pentru motociclisti) si nu cred ca vom avea mari probleme de tratament fizic.

 

ok, ne vedem mai pe seara. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu zic sa mergem si in seara asta la Titan,sa ne vedem cu totii,si sa tragem o tura pe undeva :bounce:

Eu data trecuta nu am mers cu voi ca mi-era cam rau,am fost doar la titan,dar pe la 10 juma v-am vazut prin oras(cre ca voi erati,erau vreo 10) cand ma duceam pana in Eroilor sa beau pe banii alor mei :P:D

Ne vedem in seara asta,sa zica cineva mai priceput ora,ca nu vreau sa dau eu ora de intalnire,naibii am carnet de 3 sapt,n-am nici un drept momentan :cheers:

 

Asfalt uscat :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu stau pe Baba Novac,vis-a-vis de Rucar. Dupa cum bine v-ati putut da seama de la nickname, Cristina ma cheama,am 21 de ani ,studenta la Psihologie si din mai,fericita posesoare a unei honditze cbr125R.

Sper sa nu tzina prea mult vremea asta urata si sa iesim cat mai curand la plimbare. :burnout:

 

--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 14:33 -------------
Parcare subterana este si pe Baba Novac si e 1,3 mil/luna....cam scump,da” cand n-ai alta varianta merita...din punctu” meu de vedere cel putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu stau pe Baba Novac,vis-a-vis de Rucar. Dupa cum bine v-ati putut da seama de la nickname, Cristina ma cheama,am 21 de ani ,studenta la Psihologie si din mai,fericita posesoare a unei honditze cbr125R.

Sper sa nu tzina prea mult vremea asta urata si sa iesim cat mai curand la plimbare. :burnout:

 

<small>--- Mesaj completat în 10 Nov 2007 14:33 -------------</small><br/>Parcare subterana este si pe Baba Novac si e 1,3 mil/luna....cam scump,da” cand n-ai alta varianta merita...din punctu” meu de vedere cel putin

 

 

putin off topic dar..sa inteleg ca ai fost acolo si ai si platit? pentru 125 cmc . 130 roni ?

 

te intreb petnu ca si eu am fost si am avut senzatie ca petnru 220 ( adica o boxa intreaaga ) poti sa pui 4 motoare deci iese mai ieftin .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu,o boxa intreaga cred ca e doar pt masini,pt moto se plateste 130 ron.nu poti sa platesti o boxa si sa aduci 4 moto,ca in contract scrie ca n-ai voie sa aduci decat moto cu nr din contract.

ma rog, doar o modalitate de a lua mai multi bani...ca normal mi se parea sa-mi inchiriez o boxa intreaga si pe urma treaba mea cate moto pun acolo.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu,o boxa intreaga cred ca e doar pt masini,pt moto se plateste 130 ron.nu poti sa platesti o boxa si sa aduci 4 moto,ca in contract scrie ca n-ai voie sa aduci decat moto cu nr din contract.

ma rog, doar o modalitate de a lua mai multi bani...ca normal mi se parea sa-mi inchiriez o boxa intreaga si pe urma treaba mea cate moto pun acolo.....

sa inteleg ca ai semnat sau ca vorbesti din auzite?

eu am fost sa intreb dar nefiind casiera nu prea am reusit sa iau informatii prea exacte insa..mi se pare ca odata ce iau o boxa pot sa pun ce vrea "muschii mei " acolo.

Si din vobiotul cu amici care mai stau pe la "subsol" stiu SIGUR ca nu era nici o problema daca puneai alta masina in locul celei de pe contract

mutlumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vorbesc din auzite,numai ca atunci cand am venit eu cu moto nu prea mai aveau locuri si mi-au zis ca pt moto e ok,se gaseste loc si tarifu” e de 130ron si ce am inteles eu e ca 130ron costa locu” pt moto,nu mi-am pus intrebarea dc e o boxa intreaga sau nu ,ca la momentu” respectiv eram prea disperata sa am unde sa o tin aproape de bloc si in siguranta .

oricum,cred ca cel mai bine e sa te duci intr-o joi,cand e casiera, sa te lamureasca ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor cu banii astia iti faci garaj singur.....eu mi-o pun in spatele blocului sub copertina si nu am prb..

....dar dc nu iti faci singur ..din tabla de acoperis...4 stalpi ..suruburi....si ii faci un super garaj... 150cm inaltime la fel si laturile.......super tare...asta dc ai un mic spatiu prin spatele blocului...

.... si la bani = chiria pe cateva luni....dar macar ai garajul tau...

....eu am un atelier de confectii metalice....dc intereseaza pe cineva..poate facem unu:)

septimiu_21

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ai semnat sau ca vorbesti din auzite?

eu am fost sa intreb dar nefiind casiera nu prea am reusit sa iau informatii prea exacte insa..mi se pare ca odata ce iau o boxa pot sa pun ce vrea "muschii mei " acolo.

Si din vobiotul cu amici care mai stau pe la "subsol" stiu SIGUR ca nu era nici o problema daca puneai alta masina in locul celei de pe contract

mutlumesc

Iti garantez ca nu merge sa pui alta masina sau motor sau alta "combinatie". Cei care pazesc stiu exact cine si cum are dreptul sa parcheze acolo.

Eu am luat motorul de acolo (unde l-am tinut 6 luni) incepand de luna asta. Acum il in la caldurica. :burnout:

Deci 1 loc e liber sigur. E vorba de locul 16c si n-am facut cerere de reziliere...

Pretul este de 130 Ron pt noiembrie si o sa mai creasca de la 1 ian.

Pt lunile de iarna mi se pare inutil sa platesti daca nu mergi cu ea, mai bine gasesti o solutie de tinut in casa, magazie, la tara, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suzu meu o sa intre la iernat dupa ce dau o tura cu el pe la Baneasa ca e liber si frumos pe acolo si garaju tot acolo e ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: :cheers: :bounce: ca bn zici elena ... azi mi-am facut revizia .. acum trage muult mai bn pt ca am schimbat multe la el ... iar cam in 10 zile imi vine si amortizorul pe spate :P (noroc ca e in garantie)

deci, pt noi de acum incepe sezonul :P :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...