Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NOROC! Sunt si eu din Titan, mai exact de pe langa strand. Din pacate abia acum am aflat de Cavaleria din Titan. Daca stiam va insoteam si eu ;) Cand mai sunt intalniri o sa vin si eu daca ma primiti :pow:

 

 

unde stai voinicule langa strand? eu stau in V31. nu cred ca ti-am vazut mobra pana acum.

 

bine ai venit.

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 02 Nov 2007 10:16 -------------

OOOFFF mult mai am

va salut pe toti,la multi ani vulture

 

 

salutare Neo, cum merge treaba? capulsus, hai ca trece! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!!!

vedea-ne-am diseara la 19:00

in leg cu sigla sunt 101% de acord cu iceman "to fuckin' sport" dar initiativa lui mex e super o mai discutam diseara

in rest.... Neo daca mai plangi ca o fecioara violata ... te foot mai bine vino si tu azi sa mai deapanam istorii

DanLup esti in buc ? daca da ne vedem diseara daca nu ... da-mi si mie un tarr ca nu mai am nici un nr de tel in agenda valabil si pt Neo

... vulture tu vi diseara ?

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari!

 

referitor la sigla... nici mie nu mi se pare ca ar fi potrivita. apreciez initiativa si faptul ca are un cavaler acolo si denumirea de titan...

daca avem 2 graficieni tre sa iasa ceva misto...

ne vedem diseara!sper sa fie, in numar cat mai mare. :ok:

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa fiu mai clar ... cu exceptia :

1. motoreta stilizata ar trebui sa fie una clasica nu una sport

2. steagurile in carouri :ok:

3. anul 2007 nu cred ca se justifica

4. culorile..... pre moderne trebuie sa arate ca un blazon ceva cavaleresc, medieval....

 

PAREREA MEA sigla e super

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai faza cu sigla, e mai mult de fun, caci parca am hotarat ca nu vom avea sigla...

s-au mai schimbat intre timp ideile?

 

 

sa-i lasam pe cei din grup sa decida daca vor schimbari sau nu...

"mai la inceput" - asta primavara- nu s-au pus reguli si nici nu se vrea acest lucru...

 

daca cineva vine cu o ideie buna...fi sigura ca va fi insusita de majoritate.

ma repet, apreciez ca cineva a facut ceva palpabil...propuneri/discutii/vise...etc au fost si vor exista totdeauna

 

:ok:

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

:lol: , ar fi indicat sa ma puneti la cheltuiala, nu sa stati si sa apasati pe butoane, .... .

Va astept .

Multumesc, dar eu nu am zis nimic de ziua mea.

 

cititi si intelegeti, OK ?

 

:cheers: :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-poza aia cu ala in armura e pe toate siteurile moto din lume

-daca tot e sigla.....tre' sa tii cont si de anumite lucruri (cum ar fi imprimarea pe tricouri)...stiu ca arata mai bine 'imaginile'... dar vectorii ii transpui pe orice tip de material....pe cand rasterul(imaginea) mai greu si mai scump.

 

my 2 roni :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ma bag si eu in discutie, ca tot in Balta stau. Legat de sigla, daca e vorba de cavalerie cele cu coif sunt ok, dar simbolul motocicletei trebuie sa fie un SIMBOL, si nu reprezentarea unei motociclete enduro, viteza etc. Cei cu talent pot incerca un cavaler calare pe o motocicleta. Totul vazut din fata. Adica: un coif, roata din fata, doua maini pe ghidon, iar farul aprins nu trebuie sa lipseasca.

Aproximativ ceva in genul astapost-5780-1194028380_thumb.jpgdar senzatia de profunzime (ceva in genul astapost-5780-1194028935_thumb.jpgdar in loc de nas, roata fata sa iasa in asa mare evidenta) sa fie extrem de accentuata.

:cheers:

Editat de Angi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa lume ieri ,interesant mai ales ca toata vara nu au fost decat rareori mai mult de 7 - 8 motoare. Multi nu cunosc decat 1-2 amici si poate si din cauza intunericului au stat retrasi. Oricum este destul de promitator ce am vazut aseara , la anul cu siguranta despre acest loc de intalnire se va vorbi mai mult. Cred ca sunt destui care ar dori sa stea de vorba vineri seara cu cei care au aceeasi pasiune , eventual sa planifice vreo iesire pentru a doua zi. Sunt multi cei care nu ajung la Arc , poate vor veni aici.

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...