Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mah da am si eu o intrebare de incepator: io dimineatza cand plec cu pasu' dau de pete inghetate pe care imi aluneca adidasul ca are cauciucuri de vara/toamna saracu. pe motor nu sunt probleme?

 

P.S. Dragos, pe "vecina" ai mai vazut-o? e disparuta in ceata de ceva vreme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am mers la o plimbare cu uncle pana prin otopeni si a fost foarte frumos, am testat si motorul meu la o viteza mai mare, a fost foarte ok! :lol: la cat mai multe plimbari.

 

Diseara ne intalnim la gura de metrou Titan din parc, intre ora 19-19.30. Stabilim pe unde facem o plimbare, din pacate nu pot sta mult caci mai tre sa ajung undeva, dar tot vin la o tura cu motorul :) .

 

Ne vedem diseara! :lol:

 

rectificare: daca nu ploua :D

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ora 11 plecare cu motorul pana la Ploiesti, la un gratar, ma intorc seara. Cine vrea sa vina?!

 

--- Mesaj completat în 03 Dec 2007 11:01 -------------
Ce faceti anul acesta de Craciun, uite o sugestie si o rugaminte: /index.php?showtopic=157243

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sabina, ti-am trimis pozele :)

 

Pentru ca sarbatorile de iarna se aproprie, va trimit un zambet si un sincer Sarbatori fericite

:D Am devenit sentimentala rau :crack: Pentru fiecare din voi:

 

8540-027-13-1071.gif

8546-001-17-1076.gif

 

--- Mesaj completat în 06 Dec 2007 11:42 -------------

hell-o !!

raven ....

sal... de la mine !!! pe toti CEHU' NEO SI alexa !!!! :D

:lol:

va saluta Zodiac! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@revan: il salut si eu pe "zodiac" insa spre rusinea mea nu mai stiu cine e sau care e ?!

 

@toti: am vazut ca-s nelamuriri de ce nu mai vin... pt ca asa cum am mai spus, eu am initiat topicul, dar acum, e al nostru, al tuturor. si in plus eu nu merg pe vremea asta sub nici o forma pe motor, daca in rest, pe caldura, mai ma plimbam prin poligon si prin jurul blocului pe stradute acum e la iernat si deci si activitatea mea moto.e la iernat

 

Ca sa nu mai vorbim ca ma asteapta licenta in vara pt care spre deosebire de alte specializari in care se face o lucrare scrisa din carti, la Regie trebuie sa faci o poveste care s-o faci scenariu de vro 100 pagini si care nu poate fi copiata din carti la care se adauga un film de scurt metraj pe care dupa ce l-ai facut scenariu, dupa ce ai facut castingul filmat trebuie sa-l faci film. Pt. scurt metraj trebuie sa gasesc si sponsori (vro 2000 E) si dupa ce l-am filmat sa-l si editez ca sa iasa filmul. Deci am o cantitate enorma de munca care , desi licenta e in iunie, trebuie s-o termin pana in februarie, ca sa mai am timp sa invat pt partea teoretica care se da scris. Dupa ce am terminat am 2 luni din iunie pana in august sa invat pt intrarea la Masterat.

 

Imi pare rau ca nu prea mai am timp sa va vad, probabil o a mai trec daca reusesc sa rup 2 -3 ore seara, de obicei am mai mult timp liber ziua, dimineata nu seara, cand bebitu' doarme si eu pot avea liniste sa scriu.

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Bogdan sunt, si stau in zona Macaralei in spatele magazinului Billa.

31 de ani, lucrez in IT, permis moto din octombrie 2007.

Motor, o Honda CBF500 care vine in ianuarie.

 

Cu acordul vostru, as vrea sa ma alatur cavaleriei de Titan :-)

 

 

Sarbatori fericite si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...