Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu chiar am chef sa ma plimb oleaca diseara, am sa vorbesc si cu lemne'n'grad, eugen, andrei,blondu... etc

 

vulture drum bun si distractie faina! e bine sa ai enduro ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu inca. motor sau masina...nu depinde de mine :lol:

 

le: cu masina, e prea frig afara cica... ;)

 

:D:disappointed::blbl::disappointed::D mda...se pare ca iar intervine ceva si sunt sanse sa nu mai ajung. imi pare rau :eek:(

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey daca iar sunt singur acolo fac urat :D

 

acum m-am echipat corespunzator pt frig... muhahahahaha ;)

 

dati-mi si mie niste numere de mobil sa sun si io daca intarzii:)

al meu e: 0745.039.338 (Bogdan) vin sigur, dar s-ar putea sa intarzii un pic (deh serviciul + drumul pana la garaj)... nu plecati fara mine, please...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu raspund prezent in vinerea asta la 19:00-19:30 ajung si eu pe 4 nu pe 2....

 

@hoqzila: sper sa vii... daca tot m-ai intrebat daca vin eu si cei "vechi".... sa stii ca sunt o groaza de oameni noi super-super ok pe care tu nu i-ai cunoscut...

 

@nice_sun_men: zi ca viii... si ia cu forta si "corbul" cu tine ca vad ca vrea sa scape vinerea asta... n-o lasa... si in plus iti aduc bandana cu hayway 1

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu raspund prezent in vinerea asta la 19:00-19:30 ajung si eu pe 4 nu pe 2....

 

@hoqzila: sper sa vii... daca tot m-ai intrebat daca vin eu si cei "vechi".... sa stii ca sunt o groaza de oameni noi super-super ok pe care tu nu i-ai cunoscut...

 

 

Pai tocmai de aia !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) poate vin si eu cu tovarasi suntem vreo 7, vecini de bloc ,totzi motociclisti.

zona ambrozie ...

motoarele -honda f4 600 2001 pe rosu vecin si prieten

fratimiu honda f4 600 2002 pe argintiu si fzr 750 tunat

alt frate fzr 600 1991pe alb si mopeda

vecin kawa 600 2007 ,honda rr 2003

si eu fzr 600 pe galben ,tunat.si in primavara suzuki gsxr 600 din 2001

suntem mai multzi motoristi aici dar doar astea sunt motoarele pana in primavara.

post-23770-1193405403_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara 12 motociclistii au sfidat frigul, si a iesit o plimbare fainuta :eek:

scuze pt calitatea poazelor

 

bun venit celor noi ;)

asta este sabotaj!!! :D si discriminare! ce ai ma cu blondele???

eu nu apar in poze :D

 

welcome noi venitilor :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,eu sunt Weasell si sunt cu cei 7 din Ambrozie.

Ne pare rau ca nu am putut sa ajungem la intalnirea voastra de la titan poate saptamana viitoare daca ne permite timpul.......si ne primiti si pe noi ;)

Aseara cred ca ne-am intalnit la Dristor,noi am fost doar cu 3 motorete,toate Honda,dupa poze cred ca voi ati fost,la McDonald's.

Asfalt uscat si multa bafta!

Editat de weasell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o idee care mia venit in timp ca ma uitam la pozele voastre . :D

cum sa ne recunoastem pe traseu! :D

-sa facem fiecare dintre noi cate o poza cu motoru personal si sa o punem aici

asa o sa stim cate motoare sunt si cine le mana pe traseu iar atunci cand ne salutam stim pe cine am salutat si din ce zona este. :blbl:

o sa incep eu ,azi pun poze cu fiecare dinte noi si inclusiv motoarele personale ptr asta o sa deschid un topic nou aici pe zona titan pantelimon,daca va convine idea punetzi cate o poza daca nu ata ete ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o idee care mia venit in timp ca ma uitam la pozele voastre . :D

cum sa ne recunoastem pe traseu! :D

-sa facem fiecare dintre noi cate o poza cu motoru personal si sa o punem aici

asa o sa stim cate motoare sunt si cine le mana pe traseu iar atunci cand ne salutam stim pe cine am salutat si din ce zona este. :blbl:

o sa incep eu ,azi pun poze cu fiecare dinte noi si inclusiv motoarele personale ptr asta o sa deschid un topic nou aici pe zona titan pantelimon,daca va convine idea punetzi cate o poza daca nu ata ete ;)

 

 

sa curga pozeleeee!...fara numar, fara numar, fara numar!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draguta plimbarea, data viitoare poate ajungem pana la Sangov ;)

 

Ce ar fi daca am stabili ca o anumita seara sa fie dedicata incepatorilor. Seara in care sa invatam toti sa mergem in grup (dupa ce citim tutorialele de pe forum), in care sa scapam de frica de aglomeratie (da nu de cea de motor :ok: ), etc. In cazul in care nu ne mai permite vremea poate reusim sa facem asta pe la primavara :pow:

 

Multam de poze! Traiasca Cehu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) salut tovarasi,

tocmai m-am intors din frumoasa excursie.

Maine incerc sa scriu la Asterix si sa pun pozele, a fost ceva de vis ....

Ploaie - stop ploaie - ploicica - si tot asa, important este ca acasa am ajuns uscat.

Vacuta nu m-a dezamagit, dar ....... era s-o daram in lac, ... scriu mai multe maine.

Apropo ... pt cei care le-ati bagat la barlog: - a mea vacuta mi-a spus ca e bolnava de plictiseala, iar dupa acesta tura i-a trecut putin dar sa am grija ca daca se mai imbolnaveste o sa se razbune si o sa-mi faca buba mai mare decat ultima data, de aceea o tin la respect (i-am scos putin sufletul pe la 175 km/h noroc ca ploua si se racorea).Dragi colegi, aveti grija ca sa nu va apropiati de vacuta mea, daca le da boala la ale voastre si ............ sigur se vor trata prin razbunare (singurul mod de vindecare).

 

Hai sa ne despartim, pe maine. ;) :pow: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara 12 motociclistii au sfidat frigul, si a iesit o plimbare fainuta ;)

scuze pt calitatea poazelor

 

bun venit celor noi :ok:

 

 

bravo copii. pe unde ati fost?

Eu sunt la Paris unde desi e destul de frig umbla astia cu scuterele si cu motoarele ca bezmeticii. Se baga printre masini cu un tupeu fantastic iar soferii au grija de ei ca de fratii lor. mi se pare ca traiesc intr-un vis. pacat ca nu am moto cu mine. pun si poze cat de curand. tineti asfaltul uscat pana ma intorc ca vreau sa mai ies si eu macar o tura sezonul asta.

 

Salutari!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite cine a mai dat un semn de viata!! chiar ca e pacat ca nu ai si tu motorul acolo, vlad. desi mai bine ca altfel te invatai cu narav, si veneai in bucuresti si te speriai de soferi :ok:

distractie placuta/munca usoara acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) salut tovarasi,

tocmai m-am intors din frumoasa excursie.

Maine incerc sa scriu la Asterix si sa pun pozele, a fost ceva de vis ....

Ploaie - stop ploaie - ploicica - si tot asa, important este ca acasa am ajuns uscat.

Vacuta nu m-a dezamagit, dar ....... era s-o daram in lac, ... scriu mai multe maine.

Apropo ... pt cei care le-ati bagat la barlog: - a mea vacuta mi-a spus ca e bolnava de plictiseala, iar dupa acesta tura i-a trecut putin dar sa am grija ca daca se mai imbolnaveste o sa se razbune si o sa-mi faca buba mai mare decat ultima data, de aceea o tin la respect (i-am scos putin sufletul pe la 175 km/h noroc ca ploua si se racorea).Dragi colegi, aveti grija ca sa nu va apropiati de vacuta mea, daca le da boala la ale voastre si ............ sigur se vor trata prin razbunare (singurul mod de vindecare).

 

Hai sa ne despartim, pe maine. :pow: :) ;)

 

 

sa speram ca nu e boala vacii nebune.o sa fiti un cuplu pe masura: vulturul nebun & vaca nebuna :ok:

 

asteptam poze si povestirea

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...