Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

:cheers: JhOn va ureaza drum bun, asfalt uscat si fara tembeli:( ati observat .... aseara la intoarcere am ramas mai in urma .... imi fugise roata spate pe glodul de pe sosea ... ***** aia au iesit de pe santierele din comuna si era pe asfalt numai noroi. a fost o senzatie naspa .......

numai bn!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ametist

poate chiar nu o fi ziua lui vulturu... :cheers:

 

oricum din motive obiective nu am putut sa te vizitez vulture, sper ca v-ati distrat pe cinste :moto:

 

am reusit doar o plimbare pana la Dunare (Oltenita) ... am cam inghetzat si pana acolo, deci imi dau seama cum ma congelam pana la Moeciu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: , sincer ...... VA MULTUMESC si imi pare rau ca nu ati putut veni la ''cheltuiala'' care am facut-o.

Poate la anul .... , o sa fiti mai indrazneti.

 

Eu sambata vreau sa ies cu vaca la alergat, mai vine cineva ???

In curand o sa pun cateva poze cu ce ati pierdut sambata.

 

Va multumesc inca odata. :cheers: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii sanatos, sa ne traiesti...si tu si vacuta ta!!! :cheers:

sincer imi pare tare rau ca am ratat un astfel de eveniment (plimbare+petrecere), sper sa nu fii dezamagit de colegii de cavalerie, ca nu au putut veni :)

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VA SALUT PE TOTI !!!

 

@vulturul: la multi ani si numai lucruri bune sa ti se intample !!!! (scuze pt intarzierea urarilor... dar n-am mai intrat de mult pe forum)

 

 

@noi veniti: Bine a-ti venit !!!!

 

 

vad ca s-a discutat despre "stena" grupului .... yo zic ca pana la primavara o sa gasim noi ceva... dar pana atunci... eu cred ca ar trebui sa aiba elemente comune, dar sa aiba si ceva unic fiecaruia dintre noi... poate moto din imagine sa fie cea a motoretei noaste (moto fiecaruia in parte) si restul la fel ca la ceilalti.

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi.. :cheers: sunt si eu nou pe aici, stau pe la Pta. Rm Sarat am 21 ani si de vreo cateva sapt sunt posesorul unde honde CBR 600 F4 din `00 sper sa ma bucur de ea fara evenimente. Am uitat sa precizez k i`am dat-o unui prieten sa faca o tura..si a intrat intr`un parapet..mi-a rupt furca dar se repara :-)

post-27535-1194351445_thumb.jpg

Editat de TZOG_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi.. :cheers: sunt si eu nou pe aici, stau pe la Pta. Rm Sarat am 21 ani si de vreo cateva sapt sunt posesorul unde honde CBR 600 F4 din `00 sper sa ma bucur de ea fara evenimente. Am uitat sa precizez k i`am dat-o unui prieten sa faca o tura..si a intrat intr`un parapet..mi-a rupt furca dar se repara :-)

 

Salut!Bine ni te-ai alaturat !!Ai grija data viitoare cui incredintezi mobra,mai ales daca nu are permis,daca patea ceva omul puteai ajunge cu dosar penal.Eu unul mai degraba dau femeia decat motorul:D...fara sa fiu deloc misogin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca sezonul moto de anul acesta s-a cam incheiat. frig + problema serioasa in zona ambreiaj/cutie de viteze = abandon pe marginea drumului + drum la service "pe targa". acum astept diagnosticul care sper sa nu = "gaura in buzunar de nu mai vine Mos Craciun".

post-20591-1194457283_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vlad

:) sry bro' ... chiar ma bazam pe faptul ca w/endu asta iesim la o plimbare :moto:

 

 

@raven

bravo sa o stapanesti sanatoasa si fara incidente :lol:

 

 

si a mea scoteam un fum/ miros ciudat aseara :lol: sper sa nu se duca si a mea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai,Raven,ti-ai luat-o?cand vii si tu la Titan sa ne vedem :D ca sa nu mai fiu singura p-acolo,:P :cheers:

drum uscat,si aveti grija la frigu asta ca eu am pus=o de o raceala buna rau :P

 

Uauu, ai fost singura pe acolo si eu n-am stiut! :bounce:

Data viitoare vin cu un vin fiert!

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...