Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu locul de intalnire este problema ,ci oamenii care vin in acel loc!

aici ai f mare dreptate! multi au uitat de ce vin la intalniri de motociclisti

 

din cauza faptului ca avem prieteni comuni ....imi cer scuze fatza de voi

si consider ca nu e cazul sa avem nici un fel de conflict (asta m-a rugat RADU)

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu KKvantu

 

Esti dus cu capul Razvane daca ai ajuns sa jignesti lumea.Eu tot mai sper ca din greseala ti-a iesit asa.

Oricum eu nu ma mai bag sa-ti iau apararea.Esti pe cont propriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sacale tu vrei sa cobori in slapi si halat :crack:

veniti vineri seara la bikers? cica ar fi un fel de miss moto ... sigur iese caterinca :haha:

 

slapi, halat si casca... :blbl:

 

ar fi o idee sa mergem pana in bikers. dar ar trebui sa ne vedem pe la 7, ca sa ajungem pe la 7 juma acolo...

 

ca locatie... ce ziceti de academie :D :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am incetat nu are rost sa ne tiganim pe forum si asa e cam subreda relatatia tuturor de aici, dar nu prea suport sa fiu luat peste picior. O sa incep sa vin din ce in ce mai rar la parc daca majoritatea persoanelor care frecventeaza locul sunt la fel

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am incetat nu are rost sa ne tiganim pe forum si asa e cam subreda relatatia tuturor de aici, dar nu prea suport sa fiu luat peste picior. O sa incep sa vin din ce in ce mai rar la parc daca majoritatea persoanelor care frecventeaza locul sunt la fel

 

Gata ai fugit, esti chicken, daca tot ai zis ca vii, vino , acum nu o da la intors.

 

Acum serios, sa stii ca nu suntem asa rai in realitate, ai idei preconcepute. Si Cavantu nu te arunca in lac cu mobra, ce draq, doar o sa te puna sa ii speli motorul fiindca esti prea tupeist !

 

P.S. : Crezi ca ai inventat tu motociclismul in Dr Taberei, nu prea , sunt altii mult mai vechi ca tine si ca noi care nu sunt asa tari-n taste, au bun simt !

 

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pace ? dupa atatea injurii si fitze proaste. Niciodata. Se vor rezolva lucrurile vineri la ora 20.00. Vor veni si niste baieti din galeria Stelei + alte surprize. Abia astept micutzule fa.ti casco si u.

Bravo, tu ai deschis topicul asta si probabil tot tu vre-i sa-l inchizi.Nu ii iau apararea lui Razvan ca am zis ca nu o mai fac dar chiar ca ai luat-o shi tu pe aratura.Faza cu baietii din galeria Stelei chiar nu-si avea rostul cu toate ca stiu ca e o gluma, pentru ca multi nu o sa o savureze . Si " alte surprize" ce poate sa insemne? Bâte de basebal sau artificii?Cam mare desfasurare de forte pentru un singur om.Si eu fac parte din galeria Stelei si am multi prieteni pe acolo dar nu as indrazni sa le cer vreodata sa-mi asigure spatele.

Eu zic ca daca Razvan isi va cere scuze pentru ca ti-a pocit nickul ,iar tu nu o sa mai faci mishto de el totul poate reveni la normal. In fond , daca stai sa citesti la rece tot ce s-a zis o sa constati ca nu e dracul atat de negru.

Sa speram ca dupa toate porcariile astea nu o sa ingropam topicul asta.E si pacat.Locuim in acelasi cartier si daca altii se inteleg,noi de ce nu am face-o.

Razvane ,cere-ti scuze. Stii bine ca ai intins coarda.Macar pe PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl:

 

Mhai oameni buni... e pacat de topic. Nu se stie deja ca noii veniti sunt mereu cu gura mai mare?! . Cred ca se poate rezolva si pe PM... Ce ziceti?

 

Acum, ma intereseaza ce se intampla cu sameb (sambata)... cine merge, ora de plecare etc.... chesti dastea' neinteresante :crack:

 

Ciao!

Editat de bulibasha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pan' la urma unde va'ntalniti in Drumul Taberei? Am citit in urma vreo cateva pagini da' nu scrie... Sunt altele discutate :blbl:

A.. si cand ar fi util :D

Noi stam la Favorit, poate va facem o vizita :crack:

vineri seara ora 20.00 in statia de troleu poiana muntelui pe trotoarul de la parc

Editat de asfaltt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE SALUTARE!!!TARE MAI SUNT CURIOS CINE DREAQ O FI CAVANTUL ASTA...............CA DUPA EXPRIMARE NU'I FACE PIELEA O CAFEA!!AM SA VIN SI EU VINERI LA DUELUL VOSTRU!!

alooooo baiatu nici nu ti-ai deschis bine contul pe forum si te iei de oameni fara sa ii cunosti

te asteptam oricum in seara asta sa ne cunoastem

asta daca nu esti motociclist la taste asa cum sunt multi altii

asfatt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia liniste, ca daca ma suparati, diseara va pun pe toti sa veniti la garaj si sa imi impingeti si mie motorul pana la parc. Sa fiu si eu fericita ca am venit cu motorul. :blbl: Inca nu mi-au venit bujiile. :crack:

 

 

 

 

PS: Pentru cine nu s-a prins... a fost o gluma!

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE SALUTARE!!!TARE MAI SUNT CURIOS CINE DREAQ O FI CAVANTUL ASTA...............CA DUPA EXPRIMARE NU'I FACE PIELEA O CAFEA!!AM SA VIN SI EU VINERI LA DUELUL VOSTRU!!

Domnu' Agent , eu intzeleg ca trebuie sa va faceti planul la amenzi dar o infiltrare nu se face cu picioarele.Nush' ce va mai invatza astia pe la scoala in zilele astea dar sa te apuci la primul post sa faci valuri e penibil.Trebuia mai intai sa scrii macar 20 prin alte parti si apoi sa te bagi pe aici.

Ia spune, ati pus cumva Candid Camera prin copaci? Ma scuzati daca nu o sa vin diseara sa contribui la bugetul pulitiei (ooops). :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE SALUTARE!!!TARE MAI SUNT CURIOS CINE DREAQ O FI CAVANTUL ASTA...............CA DUPA EXPRIMARE NU'I FACE PIELEA O CAFEA!!AM SA VIN SI EU VINERI LA DUELUL VOSTRU!!

 

Exprima.te coerent si plateste oameni sa.ti posteze zi si noapte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt diadri si alti oameni care vor sa ne intalnim sa mergem la smaeb aveti id-ul meu la profil discutam si vedem mai sunt vre-5 prieteni care vor sa vina daca e facem o conferinta si stabilim cel mai bun program

pt shorty tuning boy si inca un baiat eu am cd-urile o sa le iau cu mine la smaeb sambata ne vedem pe acolo sa le dau

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...