Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

ce vreme de kko .la pranz e cald de mori iar seara cand vine omu de la munci incepe ploaia....

poate se indreapta pana vineri desi nu prea cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

astazi e cursa de scutere pe amkcart ..yo la 7 fix ma tirez spre tunari ..se mai baga cineva ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi e cursa de scutere pe amkcart ..yo la 7 fix ma tirez spre tunari ..se mai baga cineva ??

 

HAIDETI LA CURSA de la AMKART CA O SA FIE SUPER TARE, tot la 19.00 as vrea si eu sa plec.

Ce spuneti ne intalnim pe la 7 fara ceva si la fix plecam ??? Eu ma duc!

 

P.S.: Semnat LaurBalaur, scriu de pe un alt cont al altcuiva...

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAIDETI LA CURSA de la AMKART CA O SA FIE SUPER TARE, tot la 19.00 as vrea si eu sa plec.

Ce spuneti ne intalnim pe la 7 fara ceva si la fix plecam ??? Eu ma duc!

 

P.S.: Semnat LaurBalaur, scriu de pe un alt cont al altcuiva...

 

:cheers:

 

la 7 ne vedem la parc la terenurile de tenis sa plecam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care se pricepe sa repare contactul de la cric ? Vinerea trecuta mi-a oprit motorul de doua ori si nu am mai riscat sa merg la Amkart. Se baga singur in seama cu cricul ridicat ,si pana ne-am prins am avut palpitatii.

Noroc cu un baiat saritor caruia ii multumesc din suflet ca mi-a fost alaturi si m-a scutit de fitness din Crangasi si pana acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mai mergeti Sambata dimineata la intrunirea de la Ploiesti ???

/index.php?...6643&st=150

 

Eu ma duc asa ca daca vreti putem pleca impreuna pe la 10 sa zicem, la 11 sa fim acolo la timp pt parada.

 

:scratch:

 

asta voiam sa intreb si eu ...tot asa vreau sa plec sambata la ora 10 spre ploiesti ...la arc parca nu as merge ca nu vreau sa merg kiar cu oricine sa ajung la 12 acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ma, ajungeti acolo... si ce faceti dupa aia? eu ca nu am fost la niciun eveniment din asta cred ca e pierdere de timp ... ma contraziceti ? as veni si eu dar mi-e ca ard vremea degeaba

 

 

sa inteleg ca tie iti place sa muncesti 24/24 ?? si daca arzi vremea degeaba ce ?? stai la soare sau la terasa , bei un cico , mananci ceva , te uiti la motoare , razi etc ...sau poti sa te duci la munca ca sa nu pierzi niste RONI :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca tie iti place sa muncesti 24/24 ?? si daca arzi vremea degeaba ce ?? stai la soare sau la terasa , bei un cico , mananci ceva , te uiti la motoare , razi etc ...sau poti sa te duci la munca ca sa nu pierzi niste RONI :)

 

nu cred ca era nevoie sa dai un raspns ironic ... desi asta pare a fi adunarea roackerilor cu niprane ... sarbatoresc un an de cand s-au spalat ultima oara :scratch:

Editat de chino
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai intra pe site-ul lor vei vedea ca fac si gesturi caritabile.Spre exemplu in loc sa-ti ia bani pe intrare, daca aduci jucarii uzate sau noi vei putea intra.Jucariile astfel stranse se vor dona unor camine de copii.

 

Eu zic sa ne intalnim la 9:30 la parc,sa asteptam intarziatii pana la 9:45 si apoi sa plecam ca sa ne unim cu grupul de la arc si sa mergem in coloana pana la Bucov.

 

Bine..varianta asta nu e buna pentru cei care au ceva de demonstrat mergand cu viteza ,si care vor sa ajunga acolo singuri. Lor le doresc sa nu-i prinda radarul ,ca din informatiile mele vor fi cel putin 3 mobile pe directia noastra de mers plus cele fixe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca era nevoie sa dai un raspns ironic ... desi asta pare a fi adunarea roackerilor cu niprane ... sarbatoresc un an de cand s-au spalat ultima oara :scratch:

 

Chino, simt un mic plagiat in replica asta a ta cu nipranistii :) ... stai linistit ca e frumos la Ploiesti, parada e f misto, si nu e chiar pierdere de timp, plus intrarea e gratis.

 

Deci ramane la 10 unde ne intalnim de obicei la parc in statia de langa terenurile de tenis ?

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...