Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

l-a vindut asa belit si cel care l-a luat merge cu el asa :moto:

 

virgile, da de cind se face KTM-ul verde?

KTM nu a fost sa fie asa ca m-am gandit sa mai aiba si Chino un frate cu un Kawa prin cartier

acum astept ce a fost greu a trecut

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Virgile, sa o stapanesti sanatos, km multi si assfalt uscat iti doresc

Dar de ce dureaza 2 sapt sa vii cu ea?

pai vine din germania si dupa urmeaza inmatricularea care nu stiu cam cat dureaza eu sper sa se rezolve repede

tu ce ai facut ti-ai schimbat barca?

Editat de asfaltt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la touring, as spune

din 97, 28.000 km, e parfum motoreta, impecabila, rupe normele, imi pare rau dupa chopper dar era mai mult aspectuos decat performant...

am vrut sa ma bag la un touring mare de 1000 dar am mers cu un V-strom si mi-am zis sa ma mai antrenez un pic cu o clasa intermediara...

e totusi destul de inalt pentru mine, iar de oras, practic imposibil...ma mai gandesc intre timp...

ciao!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mhuahahahhaha!!! I'm back!!

 

Maine sunt pe capu' vostru la poiana muntelui, ora 7.

Sper ca tot acolo se tine :rock:, daca nu, pls corectati-ma.

 

Eu o sa fiu baiatu' timorat

Pe un hornet cu rezervor cromat,

Bandit-ul roshu' nu mai este ,

Asta parca ar avea succes la fete... :moto:)) (chiar rimeaza:)

 

Asfalt uscat everyone!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la touring, as spune

din 97, 28.000 km, e parfum motoreta, impecabila, rupe normele, imi pare rau dupa chopper dar era mai mult aspectuos decat performant...

am vrut sa ma bag la un touring mare de 1000 dar am mers cu un V-strom si mi-am zis sa ma mai antrenez un pic cu o clasa intermediara...

e totusi destul de inalt pentru mine, iar de oras, practic imposibil...ma mai gandesc intre timp...

ciao!

 

sa o stapanesti sanatos si multi km fara incidente abia astept sa scoatem 'hergheliile' asa cum zice Silviu

bafta si asfatt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

azi m-am intors de la calafat si pana in noiembrie nu mai apuc intalnirile de la parc

asa ca va urez asfalt uscat si pentru cei "innoiti" sa le stapaniti sanatosi si fara evenimente

 

ceva o plecare maine poimaine?

hai ca ma imi necheaza "caii putere"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

azi m-am intors de la calafat si pana in noiembrie nu mai apuc intalnirile de la parc

asa ca va urez asfalt uscat si pentru cei "innoiti" sa le stapaniti sanatosi si fara evenimente

ceva o plecare maine poimaine?

hai ca ma imi necheaza "caii putere"

 

Dar de ce nu mai prinzi intalnirile de la parc , ca nu inteleg ???

 

Eu de exemplu nu le prind pana la inceputul lui august ca sunt plecat din tara cu serviciul, insa tu de ce ?

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt plecat din bucuresti cu serviciul, lucrez undeva intre calafat si drobeta tn. severin

plec luni dimineata si ma intorc vineri seara sau sambata seara

si cred ca dureaza lucrarea 1 an de zile dar in noiembrie ne oprim ca vine frigul

 

ps eu lucrez la o firma de asfaltari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga fanule , in primu rand vreau sa te avertizez sa nu faci si tu asta la tine in fatza blocului ...in al doilea rand noi suntem piloti experimentati cu sponsori si gajici care ne tin umbrela la start , deci nu iti pot da un raspuns exact pt ca de partea tehnica se ocupa pestele ( pardon sponsoru ) nostru ...rolul meu e doar sa o turez tareee sa se auda ...daca mai ai si alte nelamuriri nu ezita sa ma intrebi ...al tau idol , ariciu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai bre ca trece vara. cu piciorul esti k ?

Scuze de intarziere.sa desumflat si calc pe el da nu cu toata greutatea.e OK.

 

Buei ce rai sunteti astia din Dr Taberei, numai poze pe-o roata stiti sa va puneti la avatar... sa imi spuneti si mie la cati km va schimbati lantul si uleiul din furca asa de curiozitate :baldy:

Lasati ma copii ca ma fac eu mare.Si poate o sa trec si eu prin cartier pe o roata! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga fanule , in primu rand vreau sa te avertizez sa nu faci si tu asta la tine in fatza blocului ...in al doilea rand noi suntem piloti experimentati cu sponsori si gajici care ne tin umbrela la start , deci nu iti pot da un raspuns exact pt ca de partea tehnica se ocupa pestele ( pardon sponsoru ) nostru ...rolul meu e doar sa o turez tareee sa se auda ...daca mai ai si alte nelamuriri nu ezita sa ma intrebi ...al tau idol , ariciu

 

Draga pilotule experimentat iti urez succes la cursele pe-o roata din fata liceului si ai grija cu sponsoru ca daca nu ai rezultate isi poate retrage contributia... :bounce:

Am auzit ca daca mergi pe-o roata motorul consuma mai putin, asa e ? :lol:

P.S.: Ai grija la aterizare ca ies pe urma copii zbuciumati daca pui jos fata la moto prea brusc... :baldy:

 

Hai ciao !

 

 

Catalinpensiunecanina- ce facusi tata ai dezmembrat mobra, gata , ai avut vreun incident ?

Insanatosire grabnica!

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga fanule , in primu rand vreau sa te avertizez sa nu faci si tu asta la tine in fatza blocului ...in al doilea rand noi suntem piloti experimentati cu sponsori si gajici care ne tin umbrela la start , deci nu iti pot da un raspuns exact pt ca de partea tehnica se ocupa pestele ( pardon sponsoru ) nostru ...rolul meu e doar sa o turez tareee sa se auda ...daca mai ai si alte nelamuriri nu ezita sa ma intrebi ...al tau idol , ariciu

 

:baldy: :lol: :lol: :lol: :D :D :rock: :ok:

 

Balaurepune mana pe-o unguroaica, trece timpu mai repede :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga pilotule experimentat iti urez succes la cursele pe-o roata din fata liceului si ai grija cu sponsoru ca daca nu ai rezultate isi poate retrage contributia... :bounce:

Am auzit ca daca mergi pe-o roata motorul consuma mai putin, asa e ? :lol:

P.S.: Ai grija la aterizare ca ies pe urma copii zbuciumati daca pui jos fata la moto prea brusc... :baldy:

 

Hai ciao !

Catalinpensiunecanina- ce facusi tata ai dezmembrat mobra, gata , ai avut vreun incident ?

Insanatosire grabnica!

 

:lol:

 

 

ma bucur ca esti curios in continuare , draga fanule ...pot sa te asigur ca ai fost mintit , singuru avantaj pt mersu po roata e ca nu tocesti guma fatza asa rpd ( eu dasta merg ) am 22 mii km cu ea si cred ca o mai tin inca 15 mii :D ...poate ne vedem azi la arc , al tau idol ARICIU

 

catalin multa sanatate iti doresc si abia astept sa te vad iar pe 2 sau 1 (alegerea ta :lol: )

Editat de ariciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...