Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

-Ianuarie, Februarie, Martie, astea sunt cele mai lungi luni ale anului motociclistic..a trecut craciunul, a trecut anul nou nu mai e mare lucru..

-De ce sa amanam intrunirea pentru la vara ? putem sa mergem foarte bine la o bere si acum..un azzuro, o piatra alba ceva ?

 

Eu unul sunt de acord, daca pot ajunge vin negresit ( de obicei ajung in jur de ora 20:00 in cartier )

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

momentan biancocelleste se disteaza fara noi :)

 

Nu-i corect, ai oameni infiltrati in anturajul meu Hiena :crack: Distractia era sa se termine prost, adica pe la 12:10 eram la alba iulia fara bani la mine, ai mei nu raspundeau la telefon, ce sa mai o cam belisem. Divinitatea mi-a scos instant un autobuz de noapte si iata ma acasa !

 

Revenind la distractie, las' ca o sa avem ocazia sa ne distram "motocicleste" fie in perioada asta la bere, fie cand o da caldura, pe sosea :)

 

E ok pe la ora 20:00, numai sa ne strangem macar 3-4..

 

Banditule, pai am fi tu, eu, userul INT6 ( numai sa nu fie la sala ), poate se baga si Hyena, uite, am fi deja 4 :)

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu.



Cu Dominatorul si echipament pe masura, de ce nu ? Tu de ce nu iesi cu RS-ul a ? ia zi-ne :))

Ca sti ca s-a coxat =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va mai "prind" poate trec si eu sa va salut... ma aud la telefon cu colegul biancocelleste cand vin spre casa.

p.s: mai nou printre motoristi, vecin de cartier :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarmale.....dak spui unde e asta.....ca la mos'donald sa "ma bat" cu gradinita......sau shogun...asta stiu unde e...deh, nou in cartier

 

Sarmale e un pub din zona Raul Doamnei, destul de dragut ca interior, cu preturi fff low ( cu 15 lei poti sa te ametesti bine bine daca nu tii la bautura ), atmosfera misto, friendly. Cateva minusuri: daca esti nefumator e cam nasol, lumina cam obscura.

 

Mie imi place, ieftin si bun :) Il prefer lui Azzuro sau Shogun unde dau 7 lei pe o bere si se uita ospatarul urat pe mine ca nu comand si ceva de mancare. Rog pe colegul INT6 sa confirme, noi mai mergem pe acolo :) Bodao, GSR-ul tau e negru, si il tii/tineai in fata unui bloc de 4 etaje in zona Chilia Veche?

 

 

Daca va mai "prind" poate trec si eu sa va salut... ma aud la telefon cu colegul biancocelleste cand vin spre casa.

p.s: mai nou printre motoristi, vecin de cartier :)

 

 

 

Stai domne ca nu dau turcii, nu am stabilit nimic inca. Poate baietii sunt mai exigenti in preferinte si in cazul asta cade Sarmale :)) Orisicum, de indata ce stabilim o data, o locatie si o ora, dai un telefon la baiatu' sa te directioneze :)

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place, ieftin si bun :) Il prefer lui Azzuro sau Shogun unde dau 7 lei pe o bere si se uita ospatarul urat pe mine ca nu comand si ceva de mancare. Rog pe colegul INT6 sa confirme, noi mai mergem pe acolo :) Bodao, GSR-ul tau e negru, si il tii/tineai in fata unui bloc de 4 etaje in zona Chilia Veche?........NOP'....AM KAWA ER-5 GRI...SILVER PE TALON PE LA CAP 41

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cartier Tudor Vladimirescu, nu cap 41... te rog frumos putin respect :crack:

 

aveam in blocul de langa mine o mobra gri da nush ce marca era... om fi vecini

Editat de Hyena986
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarmale e un pub din zona Raul Doamnei, destul de dragut ca interior, cu preturi fff low ( cu 15 lei poti sa te ametesti bine bine daca nu tii la bautura ), atmosfera misto, friendly. Cateva minusuri: daca esti nefumator e cam nasol, lumina cam obscura.

 

Mie imi place, ieftin si bun :) Il prefer lui Azzuro sau Shogun unde dau 7 lei pe o bere si se uita ospatarul urat pe mine ca nu comand si ceva de mancare. Rog pe colegul INT6 sa confirme, noi mai mergem pe acolo :) Bodao, GSR-ul tau e negru, si il tii/tineai in fata unui bloc de 4 etaje in zona Chilia Veche?

 

 

 

 

 

Stai domne ca nu dau turcii, nu am stabilit nimic inca. Poate baietii sunt mai exigenti in preferinte si in cazul asta cade Sarmale :)) Orisicum, de indata ce stabilim o data, o locatie si o ora, dai un telefon la baiatu' sa te directioneze :)

 

Stau domnu', am priceput ideea :)) Eu oricum sunt in oras si vin spre casa dupa aceea, tu ziceai ca vrei tutunul, asa ca am zis ca te sun cand vin si poate va prind la bere acolo (acolo = oriunde ati fii).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cartier Tudor Vladimirescu, nu cap 41... te rog frumos putin respect :crack:

 

aveam in blocul de langa mine o mobra gri da nush ce marca era... om fi vecini

o ti in fata la cofetarie? :eek:

 

eu aveam pe langa mine un hornet albastru si un cbr repsol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...