Sari la conținut

Impresii Constanta


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Mai umbla vorba ca totul e doar o afacere. campingul este al unuia din cei din Seariders iar intrunirea a fost doar o "aducere" de clienti in campingul dansului. De aici si lipsa de interes si dezorganizarea prezenta. Sper sa fie doar o barfa si nu ceva adevarat. Univet, ceva comentarii relativ la cele zise aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Marin Chintoan, Director al Registrului Naval Roman, membru Seariders, posesor Moto Guzzi California editie limitata 2002 este prieten cu unul dintre actionarii acelui camping. El a pus obrazul pentru noi si delicat prietenul respectiv i-a spus ca asta a fost ultima manifestare de acest fel pe care o va mai gazdui. Probabil ca urmatoarea intrunire va fi la 2 mai sau Vama Veche, pe camp sau plaja fratilor........ Poate vom gasi un sponsor si nu va vom mai lua nici intrare asa cum am dorit si aici initial dar nu s-a putut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pentru cei care nu s-au simtit bine la intrunirea de la C-ta. Sunt de acord ca au fost multe nereguli datorate in primul rand angajatilor din camping (sper ca la anu' sa gasim o locatie mult mai buna), si in al doilea rand a noastra, a organizatorilor. Dar sa nu uitam ca a fost prima oara... iar pentru cei ce nu inteleg, sa incerce si ei sa organizeze o intrunire si dupa aia sa mai vorbeasca. Ei nu stiu cum e sa nu ai sponsori, s-o faci din banii tai personali stiind de la bun inceput ca o sa pierzi o mare parte din acesti bani si ca, lasand aceste pierderi la o parte, am facut totul din spiritul care ne caracterizeaza pe toti ce-i ce mergem la astfel de intruniri. Voi stiti numai sa comentati negativ ceea ce vedeti (e bine si asta pt. a putea imbunatati data viitoare intrunirea), dar eforturile organizatorilor nu le vede nimeni. As mai sta sa va mai povestesc, dar timpul nu-mi mai permite acum.

Salutatri tuturor oraselor care au avut si o sa aiba intruniri mai frumoase ca a noastra, speram sa ne ridicam la anu' la un nivel mai inalt... dar lucrul asta se face numai cu ajutorul vostru, celor impatimiti de motoare, nu a celor care au venit acolo sa caste gura sau doar ca sa se afle'n treaba.

Va multumim pentru participare voua, motociclistilor, si va asteptam la mare de cate ori vreti voi vara asta... noi o sa va salutam prieteneste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Constantenilor, aveti si voi dreptate... probabil ca e destul de greu sa organizezi o chestie de-asta, mai ales fara sa ai o experienta similara in spate - deci e oarecum normal sa fie si chestii care scartaie...

La fel de normal e ca participantii sa comenteze si sa critice, nu? ca altfel nu se poate :baubau: si vorba voastra, la anu o sa fie mai bine, tocmai din aceste cauze.

Daca va incalzeste cu ceva, eu personal va apreciez eforturile, si desi n-am stat prea mult la intalnire, am venit pana acolo, si imi aduc aminte cu mare placere de Sea Riders Party 2004...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUCS:

Daca va incalzeste cu ceva, eu personal va apreciez eforturile, si desi n-am stat prea mult la intalnire, am venit pana acolo, si imi aduc aminte cu mare placere de Sea Riders Party 2004...

 

ALEXSON:

Multumim Bucs... Sper sa fie mai multi ca tine!

 

Sa inteleg bine, speri sa venim pana acolo si sa plecam repede ca sa ramanem doar cu amintiri frumoase?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toate ca toate...Multe sint de inteles,explicabile sau scuzabile,dar MANELE la intilniri de motoristi....cum dracu sa intelegi..?Eu unul ofensa mai mare nu cred ca exista in cazul asta.Mai ales ca se auzeau de la instalatia de sunet a scenei,dupa cite am citit mai inainte.

Sa fiu cinstit,eu daca as fi ajuns cumva pe acolo,plecam iute de la prima guitatura auzita,injurind de toti dumnezeii,si le ziceam si la altii sa se fereasca altadata de intilnirile moto la care se "asculta"manele.

:baubau: BA!DAR MACAR ERAU DE CALITATE MANELELE?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ne-am bagat prea mult in seama. Ce tot atatea comentarii malitioase? Si toate de la aceleasi persoane! Una e sa comentezi ca ti-a placut si ce nu si alta e sa arunci cu noroi. Tot nu inteleg cu ce a deranjat intalnirea Sea Riders? Cine a vrut sa se distreze, s-a distrat. Dar... carcotasii..... :baubau: Am avut si nereguli, recunosc, dar de aici si pana la a spune ca se auzeau manele de pe scena.... sa ma iertati, asta e magarie! Ca am schimbat ora de parada... marea noastra greseala, desi... la intrare erau anunturi MARI cu ora 12, nu 14. Ca v-au furat chelnerii la nota de plata... cred ca exagerati... doar nu era sa-i controlam la buzunar! Ca s-a platit camparea.... asta e... n-am avut bani s-o platim noi pentru ca n-am avut sponsori. Noi am platit muzica din buzunar. Si bancile si stalpul care le-au stricat niste "motociclisti" si multe altele. Ca suntem afaceristi si ca era campingul nostru.... hehe.... afaceristi adevarati daca eram ne vedeam de afacerile noastre, doar nu va inchipuiti ca ne-am luat motoarele si toate cele din banii de la intrunire! Si sper ca ati observat ce frumuseti avem! :D

Dar... a urlat spiritul de motociclist in noi! Si o sa mai urle si anii viitori cand o sa vedeti o intrunire adevarata! :P Ca sa moara unii bucuresteni de ciuda! :D

Au fost multe scapari, multumim ca ni le-ati semnalat. O sa ne straduim la anul sa fie mai bine, chiar foarte bine. Va multumim celor care ati venit! Si va asteptam oricand la mare........ :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost destul de multzi din Silverpistons si am stat mai linga mare impreuna cu Axa, Baiazid INXS, Oreste, Doru si multzi altii, am zis mai linga mare pentru ca am vrut sa fugim de manelele care se auzeau incredibil la un moment dat pina si din pa-ul scenei.

Ei,baieti,aici trebuie sa va intelegeti intre voi,putin...Eu totusi inclin sa il cred pe "silverpistons",mai ales ca a scris acolo ca s-a delectat cu manelele binefacatoare impreuna cu Axa, Baiazid INXS, Oreste, Doru si multzi altii.

Inafara de asta,parerea mea e ca se pot admite nereguli de altfel,mai ales ca,imi inchipui si eu ce greu e sa organizezi asa ceva cu bani din buzunar,si in plus de asta nu ai cum sa ii multumesti pe toti.Tot vad pe forum ca una dintre probleme e cea cu apa in bere si cu preturile umflate.Da cine dracu va opreste,fratilor sa va aduceti de acasa canistrele de jinars sau de vodka?Sau chiar butea de bere in atas?Mai tragi si pe drum cu un furtun din ea... :baubau: Si in plus de asta eu nu recomand la nimeni sa manince ,mai ales pe caldurile astea mincare gatita de tot felul de patroni pusi pe intoxicat oameni,ca de,scopul(banu) "scuza"mijloacele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...