Sari la conținut

Colentina - Suveica R6 Albastru


aleex_costy
 Share

Postări Recomandate

chiar nu era nimeni acolo sa il prinda pe motociclist, totusi a lovit ceva nu cred ca zburda foarte bine dupa impact :baldy:

:baldy:

 

ps

o fi furat motocicleta si mergea haotic :baldy: :baldy:

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 267
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca a reusit sa fuga de la locul accidentului inseamna ca nu a patit mare lucru, sper sa nu aiba complicatii, cat despre fuga in sine... :baldy: :baldy: (nu sariti pe mine, dar cu totii ii injuram pe conservarii care fug, de ce n-am face la fel si cu un "frate" de-al nostru)

 

Motociclistul nu avea nimc, si cam la 20-30 de minute de la accident Politia a lasat sa se inteleaga ca il interogeaza. Asa ca poate sa scape de fuga de la locul accidentului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca a reusit sa fuga de la locul accidentului inseamna ca nu a patit mare lucru, sper sa nu aiba complicatii, cat despre fuga in sine... :baldy: :baldy: (nu sariti pe mine, dar cu totii ii injuram pe conservarii care fug, de ce n-am face la fel si cu un "frate" de-al nostru)

 

 

Genul asta de frati, sincer, nu pare e bine sa ai... nici de o parte si nici de alta. Sa speram ca nu vor fi pagube iremediabile... iar pustiul sa se sperie atat de tare incat sa nu se mai urce pe motor fara permis, in caz ca nu avea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu avea carnet sau acte la motor.... cum sa lasi asemenea motocicleta acolo decat daca nu ai un motiv destul de grav :baldy: urat rau ce a facut..stie cineva ceva de pieton?

motorul era inscris pe leasing ilfov , mai degraba cred ca nu avea permis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat am facut poze s-a strans ceva lume. din discutiile iesite, m-a intrebat cineva daca pot sa-mi dau cu parerea. i-am spus cam ce ati crezut si voi, individul sigur n-avea carnet, probabil n-avea nici acte pe motor si sigur era incepator. le explic la niste pusti ca r6 nu este de incepator, moarte curata. la care unul il bate pe prietenul lui pe umar si zice, pai asta si-a luat si el :baldy: alt incepator cu muci in creier care vrea sa moara!

chiar nu pot deloc pricepe incepatorii ca nimeni nu le vrea raul si ca noi ii sfatuim de bine? se pare ca ne consumam saliva de pomana ca ei tot pe a lor o tin!

Editat de unforg1ven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi fugit un conducator auto de la locul accidentului nu era mare branza,dar cand fuge un motociclist ,nu face decat sa ne umple de bube pe toti.Pacat ,ne facem singuri rau(ne face cate unul dintre noi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi fugit un conducator auto de la locul accidentului nu era mare branza,dar cand fuge un motociclist ,nu face decat sa ne umple de bube pe toti.Pacat ,ne facem singuri rau(ne face cate unul dintre noi)

 

 

Copii prosti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le explic la niste pusti ca r6 nu este de incepator, moarte curata. la care unul il bate pe prietenul lui pe umar si zice, pai asta si-a luat si el :baldy: alt incepator cu muci in creier care vrea sa moara!

chiar nu pot deloc pricepe incepatorii ca nimeni nu le vrea raul si ca noi ii sfatuim de bine? se pare ca ne consumam saliva de pomana ca ei tot pe a lor o tin!

 

Ala care l-a batut pe umar sunt eu, si tipu si-a luat de 600 pt ca a luat-o in rate si nu avea bani sa isi ia de 600. Nu mai judeca oamenii asa de usor. Si nu suntem pusti, desi nici prea maturi.

 

In rest insanatosire grabnica la piciorul drept si respect pt ca ai ajuns sa mergi cu ce ai :baldy:

 

Asfalt uscat

Editat de aleex_costy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum poate un individ care a avut un accident si casca arata in halu ala sa fuga?!?!? :baldy:

Poate nu avea carnet da singur a fugit!? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce marca e rahatu' ala de casca, de s-a mucit in halul ala?!

ce marca e rahatu' ala de motociclist de a fugit de la locula ccidentului?P :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce marca e rahatu' ala de motociclist de a fugit de la locula ccidentului?P :baldy:

 

 

E VREO MARCA DE COTOI...CA NUMA AIA CAD SI SE RIDICA DIN ORICE POZITIE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala care l-a batut pe umar sunt eu, si tipu si-a luat de 600 pt ca a luat-o in rate si nu avea bani sa isi ia de 600. Nu mai judeca oamenii asa de usor. Si nu suntem pusti, desi nici prea maturi.

 

In rest insanatosire grabnica la piciorul drept si respect pt ca ai ajuns sa mergi cu ce ai :baldy:

 

Asfalt uscat

 

"si tipu si-a luat de 600 pt ca a luat-o in rate si nu avea bani sa isi ia de 600" explica-mi si mie te rog ca la cei doi neuroni ai mei nu reusesc sa deslusesc :baldy:

n-avea bani sa-si ia de 600 dar si-a luat de 600??? :baldy: :baldy: e clar ca m-am lovit la cap cred cand am cazut de nu pot pricepe :wave:

nu judec! acuz inconstienta! nu sunteti pusti spui tu, dar nici prea maturi! cum vine "asta nu prea matur" , parca aud o blonda, "nu sunt prea insarcinata". chestia asta cu nu prea matur pe un ss600 este fatala!

 

merci pentru urari :nono:

Editat de unforg1ven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe jos e sange sau ulei ? curios cu casca aia..

 

Pe jos era ditai pata de ulei. La 8 jumate politia facea poze si am vazut clar pata. Mai departe era oprita o Celica sau altceva japoneza (masina) sport a carui sofer privea interesat si parea implicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"si tipu si-a luat de 600 pt ca a luat-o in rate si nu avea bani sa isi ia de 600" explica-mi si mie te rog ca la cei doi neuroni ai mei nu reusesc sa deslusesc :baldy:

n-avea bani sa-si ia de 600 dar si-a luat de 600??? :baldy: :baldy: e clar ca m-am lovit la cap cred cand am cazut de nu pot pricepe :wave:

nu judec! acuz inconstienta! nu sunteti pusti spui tu, dar nici prea maturi! cum vine "asta nu prea matur" , parca aud o blonda, "nu sunt prea insarcinata". chestia asta cu nu prea matur pe un ss600 este fatala!

 

merci pentru urari :nono:

Eu cred ca am cam inteles ce vroia sa zica. :hurt: :D

 

"Nu sunt pusti(adica nu am ce cauta pe o motocicleta de 125) dar nici prea matur(dar nici pe o motocicleta de 1000 nu prea am ce cauta, asa ca imi iau una de 600). "

 

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

observ ca primii oameni care au postat aici sunt la fel de tampii ca si flacaul asta care a fugit lasand moto acolo.. :baldy:

cum e posibil ca la un accident cu victima pieton tu sa stai sa te intrebi ce casca purta riderul?

v'ati gresit prioritatile baieti...go get a brain..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

observ ca primii oameni care au postat aici sunt la fel de tampii ca si flacaul asta care a fugit lasand moto acolo.. :baldy:

cum e posibil ca la un accident cu victima pieton tu sa stai sa te intrebi ce casca purta riderul?

v'ati gresit prioritatile baieti...go get a brain..

 

se pare ca in cazul asta ambulanta a venit f rpd. eu am ajuns la accident la scurt timp dupa ce s-a petrecut si pietonul era deja plecat. politia facea masuratori. NU a intrebat nimeni ce casca purta asa numitul rider! pietonul a traversat neregulamentar, l-a luat ambulanta, de aici e treaba medicilor! crezi ca se face bine daca intreb in ce stare e? bine clar nu era dupa acel impact! tampi sunt aia care nu citesc posturile cu atentie!

flacaul n-avea numar, nu s-a oprit sa-l ia dupa el cum am citit intr-un post si sigur nu avea carnet de a fugit! marea tampenie asta e! nu ce-a facut cineva de pe forum ca a intrebat ce casca purta omu! mi se pare pertinenta intrebarea, sa stie omu ce sa Nu-si ia!

Editat de unforg1ven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...