Sari la conținut

SUZUKI GSR600


bubucaty
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

camataree! :blbl: frumoasa mobra

 

ii impecabila...noua. defapt soramea ii camatara :P are acte si cand exista cumparator sau tentative in cateva zile ii in romania, ciudat ca nu ma cautat nimeni... oare nu este cerinta? sau nus bune :alcy: ? :P

dak numi cumparam hornetu ramaneam eu cu ea cu tot dragu... dar mnoh

Mesaj completat

ii impecabila...noua. defapt soramea ii camatara :D are acte si cand exista cumparator sau tentative in cateva zile ii in romania, ciudat ca nu ma cautat nimeni... oare nu este cerinta? sau nus bune :laugh: ? :P

dak numi cumparam hornetu ramaneam eu cu ea cu tot dragu... dar mnoh

S-ar putea sa fie prea scumpa?

Editat de vlm450
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Ai PM dar pentru ati confirma, intreaba pe "Legnakrad." de "noua" lui moto :rolleyes:

Mesaj completat

Pentru posesori de Suzuki modele pe injectie,care au montat filtre de aer si evacuare sport si nu au montat o electronica de curse(power comander.redbike,bazzas,etc)cele stok, exista posibilitatea remapari CDI original pentru optimizarea functionari motorului.

Un echivalent al lui power comander dar la un pret ma mic si fara sa montezi alta cutiuta magica pe moto.

Pentru informatii 0722537975 TNG PERFORMANCE :rolleyes:

 

pe mine ma intereseaza rezolvare la problema cu socul automat...nu remapare pt altceva. se poate rezolva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
in "grupul" GSR se mai intampla ceva? azi am facut prima plimbarica si a fost ok......o intalnire ceva?

 

Cel mai bine lasati id-uri de mess sau ceva de genul ca e mult mai usor asa sa vb ca sunt unii care nu prea stau pe motoretism :bigstar: eu cel putin tocmai am terminat sesiunea si de sambata viitoare sunt disponibil la plimbari. Mai am inca un prieten cu Gsr care tocmai si l-a scos de la iernat asa ca daca ne strangem ar fi foarte dragut ca eu tot strig de ceva vreme :D id-ul meu legnakrad777 .

Mesaj completat

apropos pt gsr-isti daca toti vreti sa ne adunam - care e interesat de un laser tag sau de un adventure park ?

1. laser tag 15 lei o ora, teren 4000 mp super tare http://www.cautareduceri.ro/deal804

2. adventure park 20 lei http://www.zumzi.ro/244/20-lei-pentru-un-b...lei-reducere-60 (15 km de bucuresti pe dn1a, au si terasa, e in padure)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vorbim de scosul motocicletelor, inseamna ca tre sa ne apucam de revizii. La mine a cam venit timpul de schimbat furtune de frana. Am cautat pe site-ul goodridge si nu am gasit nici un model pentru "ale noastre". Asa ca intrebarea mea este: a schimbat cineva furtunele de frana? si daca da, cu de care , unde si la ce pret? Merci

Editat de adrianpurcarin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vorbim de scosul motocicletelor, inseamna ca tre sa ne apucam de revizii. La mine a cam venit timpul de schimbat furtune de frana. Am cautat pe site-ul goodridge si nu am gasit nici un model pentru "ale noastre". Asa ca intrebarea mea este: a schimbat cineva furtunele de frana? si daca da, cu de care , unde si la ce pret? Merci

 

cu sau fara abs ? la varianta cu abs nu prea gasesti decat stock. la varianta fara abs vezi ca sunt destui care fac furtune racing la preturi ok pt orice model (am inteles ca diferenta e f mare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E varianta fara ABS. Am gasit si niste baieti care "le fac ei", adica probabil ca le asambleaza. Ideea era ca as fi preferat unele asamblate de o fabrica sau ceva de genul asta pentru ca nu m-as baza pe cineva pe care il vad prima data sa ma opreasca de la 100+ km/h. Am dat pana la urma de cineva care ar avea furtune pentru GSR dar imi zice ca setul contine 3 piese(doua pentru fata si una pentru spate). M-am uitat in manualul de service si am vazut ca la circuitul de frana spate are 2 furtune: de la rezervor la pedala si de la pedala la etrier. Nu se schimba amandoua??!!! Merita oare sa platesc 150 de lei in plus pentru Goodridge fata de alta marca(asamblate de cineva, cum ziceam mai sus)? Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

(Legnakrad.) Pff nu stiu.. am auzit si eu la cineva care zicea ca poate sa imi faca chestia asta numai ca nu am avut incredere. Sunt 2 furtune pt a functiona abs-ul . Daca faci schimbarea sa imi zici si mie ca sunt curios daca se merita :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare doamnelor si domnilor

sunt un proaspat apropitar de GSR, din bucuresti, disponibil la iesiri in weekend, din zona dristor.

sa ne vedem sanatosi la plimbari lungi si frumoase, fara evenimente neplacute !!!!

 

asfalt uscat fratilor !!

 

P.S. se cam doarme frate pe aici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare doamnelor si domnilor

sunt un proaspat apropitar de GSR, din bucuresti, disponibil la iesiri in weekend, din zona dristor.

sa ne vedem sanatosi la plimbari lungi si frumoase, fara evenimente neplacute !!!!

 

asfalt uscat fratilor !!

 

P.S. se cam doarme frate pe aici :)

sa il stapanesti sanatos ! Daca tot esti din zona vezi ca se mai strange lumea pe la titan nu ca pe vremuri dar merge. poze cu bestiuta ? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult !

sper sa vina cat mai multi, duminica am trecut pe la titan dar marturisesc ca nu stiu locatia exacta :)

poze cu mobra pun cat de curand !

mai bine zis cu mobrele ca maine plec la cluj sa-i cumpar si lu' nevasta-mea.

revin cu poze in 2-3 zile.

 

bafta multa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult !

sper sa vina cat mai multi, duminica am trecut pe la titan dar marturisesc ca nu stiu locatia exacta :D

poze cu mobra pun cat de curand !

mai bine zis cu mobrele ca maine plec la cluj sa-i cumpar si lu' nevasta-mea.

revin cu poze in 2-3 zile.

 

bafta multa !

 

:baldy:) te duci la cluj sa ii cumperi nevastei mobra ? foarte tare :) drum bun ! Locatia este la a doua gura de metrou (nu cea din intersectie, cea din parc din dreptul trecerii de pietoni)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am inteles locatia dar nu mi-am dat seama exact de zi.....duminica cumva? si la ce ora? ca poate vin si eu...

vineri ora 19 la titan :) desi eu zic ca mai dragut ar fi sa ne strangem noi cati om fi. Eu stiu pe un tip de mai mult timp care are gsr, si azi am facut cunostinta cu un alt tip cu un gsr care s-a imprastiat in fatza mea (eram in masina) :D aveti grija cu sinele de tramvai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...