Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

deci in urma sedintei care s`a discutat care e concluzia pana la urma ...ramanetzi la Rasnov sau nu ?

Depinde de cum o sa ne simtim sambata dupa Transalpina. Deoarece vom merge in grup, fiecare cu experienta si rezistenta lui, vom decide "online" dupa ce ajungem in Sebes pana unde vom merge sambata.

 

Apropos de Transalpina, vineri dimineata vom pleca minim 10 motociclete din Bucuresti, iar punctul de intalnire de vineri seara (Pestera Muierilor/Baia de Fier) ne vom strangem aprox 22-24 de motoare (minim doua chopere). Invitatia ramane deschisa. :rolleyes:

 

Poza de la sedinta:

 

post-33842-1220474499_thumb.jpg

 

Faza tare de astazi:

 

Am oprit la Piata Domenii sa cumpar paine. Am oprit pe str. Constantinesc nu-stiu-cum (fosta Campina), langa zona cu pepenari. Am trecut pe langa ei, acum cumparat paine, m-am intors si cand am trecut printre pepenari (ca de obicei, complet echipat), ma intreaba unul dintre ei: "Domnu', asta merge pe teren accidental?" Io-i zic "Da, cum sa nu!", la care el "Vezi, ma, Gicule, esti baiat destept! Stiai tu ce stiai!" :D

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am patit si eu asta pe plaja in navodari. s-a adunat toata lumea sa se uite la OZN.

s-au facut si poze cu maimutza. :rolleyes:

:ph34r: :D :P .....cum reusesti mai larry sa postezi la 7.13 ??????

 

:P :P :P .....cum reusesti mai larry sa postezi la 7.13 ??????

....scuze la 8:13 min.....am innebunit..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :rolleyes: :ph34r: .....cum reusesti mai larry sa postezi la 8.13 ??????

 

pai cum sa nu reuseasca, daca il duc la munca cu motoreta, dis-de dimineata , sa fie primul care semneaza condica? :D

A propos , azi e joi , zi de sedinta...in caz ca uitase careva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sta careva in zona chibrit ? m-ar interesa daca stiti un garaj ceva unde sa imi tin si eu mobra .. eventual la comun , sa ies si eu mai ieftin : ) // ca bate sezonul rece acum la poarta si stau cu ea in strada :|

 

multumesc anticipat pentru raspuns : )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara cred ca vin si eu la birou, in ciuda faptului ca am avut din nou o noapte agitata :rolleyes: si singurul lucru pe care mi-l doresc e sa dorm.Dar vin cu o conditie: SA-MI ADUCI OLITZA MIHAELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara cred ca vin si eu la birou dar cu o conditie: SA-MI ADUCI OLITZA MIHAELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:

 

Package delivered! Sa mai zica unii ca nu ma tin de cuvant....

 

P.S, la faza asta, mai mult ca sigur ca doctoril o sa-si aminteasca de sosetele verzi pe care uit constant sa i le aduc, de vreo 2 luni... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu-i asa?

:D

 

Macar ai invatat o lectie valoroasa de viata: nu ajuta oamenii aflati la ananghie, ca-s nerecunoscatori ! :rolleyes:

Eh, glumeam acum...iar vestitele sosete chiar au ajuns din nou in posesia mea, si sunt in siguranta in masina de spalat....Pana la vara cand om incepe sa mergem iar cu cortul poate reusesc totusi sa ti le inapoiez...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa o sfeclesc. Datorita excesului de zel depus la biliard si alte sporturi de gen am avut parte de 2 cazaturi (1 pe dreapta si 1 pe stanga) si se pare ca am intindere sau ruptura de ligamente la genunchi si necesita operatie. Mai multe o sa aflu azi de la spital. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca veneai cu noi pe munte nu faceai accidente

:D

glumesc, multa sanatate si un nou mijloc de transport motorizat in locul Furiei

:D

 

pt cine vrea sa vada pozele de pe munte

 

http://picasaweb.google.com/aluana/67Septe...eacaDintreClai#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...