Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da' daca inveti sa pilotezi si pe bolovani cu Domi iti mai iei Yamaha? :)

Probabil ca da. Alternativa e tot o Honda, insa e cu cantec la bani si mentenanta. Iar daca invat pana atunci sa ma dau pe pietre cu Domiu, iti dai seama ce-o sa fac cu o capra? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca da. Alternativa e tot o Honda, insa e cu cantec la bani si mentenanta. Iar daca invat pana atunci sa ma dau pe pietre cu Domiu, iti dai seama ce-o sa fac cu o capra? :D

Imi dau seama ce-ai face tu cu o capra, ZOOFILULE! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luni mi-a venit bestia , nu am avut timp s-o testez, plus ca nu e inmatriculata si mi-e morcov sa ma plimb cu ea.

Sa o stapanesti sanatos,fara zgarieturi.Nu poti sa-ti iei numere rosii?

LE: e cineva acum cu vreo masina sa ma duca pana la service???e in giulesti service-ul.....

Daca nu ai cu ce sa mergi sa o iei,suna-ma ca te duc eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ce-o sa fac cu o capra?

 

de asta nu pui poze din Padina? ai fost surprins la stana din spatele cabanei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de asta nu pui poze din Padina? ai fost surprins la stana din spatele cabanei?

Stai nenea ca te-am auzit de prima data. Eu am 20 de poze de la plimbare; astept sa puna amicii mei mai harnici poze de la munci :D Nu te las nesatisfacut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-o stapanesti sanatos shuvyx da .. nenea .. eu nu te cred pa nu pui poze .. asa pt astia care nu au inca posibilitatea sa o vada fizic ..

 

 

si apopo .. cat baga ?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusel motoru lui shuvyxu. Momentan sta cuminte in curte la mine pana ii vin numerele.

 

PS1: Veveritzelor azi am luat sala. din pacate traseul il dau la sfarsitul lunii viitoare.

PS2 : Nu-i dau motorul lui shuvyxu pana nu il uda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusel motoru lui shuvyxu. Momentan sta cuminte in curte la mine pana ii vin numerele.

 

PS1: Veveritzelor azi am luat sala. din pacate traseul il dau la sfarsitul lunii viitoare.

PS2 : Nu-i dau motorul lui shuvyxu pana nu il uda.

Felicitari pt sala.Eram sigur ca poti. :drink:

Daca dau o bere imi dai si mie sa fac o tura cu motoru lu shuvyx?Hai ca poate iti mai gasesc si alti clienti ...pana faci de-o naveta :D :)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si apopo .. cat baga ?? :D

Ehe e baiat destept shuvyxul nu mi-a lasat cheile. Va spuneam io cat baga si in cate secunde prinde suta ca el nu stie.

Pana una alta facem doar poze cu ea.

 

Care va bagati la un tenis de picior in week ? jucam in 171 scoala de langa podul Grand pe partea cu parcul. :P Dan stie !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehe e baiat destept shuvyxul nu mi-a lasat cheile. Va spuneam io cat baga si in cate secunde prinde suta ca el nu stie.

Pana una alta facem doar poze cu ea.

ai un cleste de taiat fire? :D

Care va bagati la un tenis de picior in week ? jucam in 171 scoala de langa podul Grand pe partea cu parcul. :P Dan stie !!

Ai uitat sa zici ca dau lectii gratuit pentru incepatori. :P La ce ora te scoli maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusel motoru lui shuvyxu. Momentan sta cuminte in curte la mine pana ii vin numerele.

 

PS1: Veveritzelor azi am luat sala. din pacate traseul il dau la sfarsitul lunii viitoare.

PS2 : Nu-i dau motorul lui shuvyxu pana nu il uda.

 

 

Bravo pentru sala cocosh!!! sunt mandru de tine, pup pe scrot!! :P

 

Il ud si eu si miaiela, dar stai sa termenam cu actele

 

S-o stapanesti sanatos shuvyx da .. nenea .. eu nu te cred pa nu pui poze .. asa pt astia care nu au inca posibilitatea sa o vada fizic ..

 

 

si apopo .. cat baga ?? :P

 

Multam mult Sniky!!

 

Cum ajung la Larry cu o camera foto, o trag in poze si le pun aci.

 

Am auzit ca baga o suta, da eu cred ca poate mai mult :P))))))))))))))))))))))))

 

Ehe e baiat destept shuvyxul nu mi-a lasat cheile. Va spuneam io cat baga si in cate secunde prinde suta ca el nu stie.

Pana una alta facem doar poze cu ea.

 

 

ai un cleste de taiat fire? :D

 

 

Nu va jucati cu cuvintele, ca ma mut la larry in batatura si stau acolo langa ea cu pliciul :P

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va jucati cu cuvintele, ca ma mut la larry in batatura si stau acolo langa ea cu pliciul :D

S-o stapanesti cum stii tu mai bine, ca sanatos n-o sa fii niciodata (la cap :P )

 

@Enduristu': Auzi ce zice Shuvyx! Ca sa vii cu cleste de taiat fire si cu un cleste de taiat... pliciul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Enduristu': Auzi ce zice Shuvyx! Ca sa vii cu cleste de taiat fire si cu un cleste de taiat... pliciul :P

Lasa ca-l imbatam si-i furam cheile,dar in prealabil ii ascundem pliciul. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

propun traseu : buc- daia - oltenita - buc

traseul daia - oltenita este virajat, drumul lejer, nu ne alearga nimeni, mergem relaxat,,,

vremea este ok, http://www.weather-meteo.com/forecast-in.a...Romania&T=1

intalnire 11 30 la mr bricolage , intersectia vitan cu mihai bravu?

 

sau de la Daia mergem putin prin port la giurgiu si retur pe traseul propus initial,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...