Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce febra tati ca a fost grav ... eram pe Iuliu Maniu si am avut o senzatie de voma :):D dupa nici cinci metri am pus masina pe avari si mam dus sa o alimentez in fata de se uita lumea la mine ca la ozn ... cei drept m-am usurat apoi ... alti treceau pe langa mine si ziceau .. bautura asta :D)) ... cat pe ce sa-mi dau sufletul ... bine ca am scapat si nu am vopsit volanul :D:D::P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Emilia,poate tu nu stii,dar eu sunt cel de la secunda 17 si apoi la 27

Sunt convinsa.. de altfel stiu ca ti se spune micul Everts parca.. sau fratele lui Watts, adica Knighter din Dr. Taberei :P

 

 

am pus masina pe avari si mam dus sa o alimentez in fata de se uita lumea ... alti treceau pe langa mine

De nepretuit .. pentru toate celelalte exista Mastercard :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,

Tocmai ce am primit telefon de confirmare: vine un suzuki sv 1000s, 2005, aprox. 30 000 de km, argintiu :D...hai ca nu mai e asa mult :P...abia astept sa ne plimbam din nou impreuna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,

Tocmai ce am primit telefon de confirmare: vine un suzuki sv 1000s, 2005, aprox. 30 000 de km, argintiu :D...hai ca nu mai e asa mult :P...abia astept sa ne plimbam din nou impreuna :)

 

 

Hopaaaa hopaaaa.. hai shuvyx, te asteptam cu noul motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tztztz... suzuki-istii astia :D

 

ai rezolvat cu intinderea lantului?

 

Harciogu, nu am rezolvat. Sa-mi dai un Pm cu nr tau de telefon sa vad cand poti si tu sa ajung sa-mi intind lantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SA O STAPANESTI SANATOS SHUVIXEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! SUZUKI RULES!!!! :D

 

Bai deci : SUNT MANDRU DE VOI - AVEM ENDURISTI IN GASCA NU GLUMA!

 

Danut - super prelucrarea filmului - e de pus in filmoteca Naomi & Veveritzele.

 

Regret totusi ca nu a aparut si Karavei - vroiam sa-l vad pe dealuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:huh: sar'na muuuult, tuturor...... :cheers: ...ne vedem diseara la birou sa bem o bere/ un suc..... :unsure: face fata cinste.....

La Multi Ani fata!Sanatate si fericire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florile din luna mai sa iti aduca multa iubire in suflet,sanatate,admiratia celor dragi si multe dorinte implinite!!!Si fie ca, Sfinta Elena ,al carei nume il porti,sa vegheze si sa te ajute, si EA,in toate clipele vietii tale si a celor dragi tie!!!La Multi Ani !!! :unsure:

 

Scuze ....am aflat de pe forum

dar telepatia asta...

intelegi tu ... mai draga Ileana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensionarilor, caut partener care vrea sa scape de caldura din Bucuresti, azi 21.05 si sa merem la munte la racoare.. 100km departare...

Cine se inscrie ?

 

 

Homosexualule :unsure: :cheers:.. Si care sa aiba neaparat blugi cu talie joasa si tribal tatuat pe spate, ai??? :huh: B) . Prietena ta stie ce anunturi faci tu pe aici??? HAAA?????

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Homosexualule .. Si care sa aiba neaparat blugi cu talie joasa si tribal tatuat pe spate, ai??? . Prietena ta stie ce anunturi faci tu pe aici??? HAAA?????

 

Piticule, daca ai fi avut Sv-ul ala frumos cu care te lauzi, te-as fi luat oleaca "in" padure :unsure: Care prietena ma ? Femei, care sunteti tatuate pe spate ca blugi am eu(Shuvyx tu te excluzi din categoria asta)

Hooo bre, ca glumesc. Se mai plictiseste omul.

Ne vedem in seara asta la birou.

Ileana, vezi ca n-am mancat nimic azi. :cheers:

Editat de razvanusv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce discutie interesanta,as vrea sa ma bag si eu in seama cu voi si de aceea va propun o seara romantica la cort...pentru doritori mai multe detalii aici :unsure:

Editat de DarkDrac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani constantinilor si elenelor.. felicitari pt bicicletele nou cumparate si aveturile avute :unsure: deabia astept sa ajung si eu inapoi pe meleaguri mioritice sa bem o bere si sa ne stricam de ras :cheers: ca pe vremuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...