Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Frumoasa plimbarea :P Pacat ca nu am stat si noi mai grupati.. Am cam gonit aiurea din pacate, dar o sa mai avem ocazia sa mergem si frumos :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa plimbarea :( Pacat ca nu am stat si noi mai grupati.. Am cam gonit aiurea din pacate, dar o sa mai avem ocazia sa mergem si frumos :rose:

 

ceeeee uuuuaaaameeeenii....nu intra omu pe forum un pic si gata se mai face o plimbare :P(

 

BEEEEEEEE am si io telefon si il stie cativa cred poate ziceti si la eu data viitoare raiilor :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pai .... dece nu ziceti domle .. in caz de blombare eu sunt redi oricand :P Aproape... si in legarura cu mersu ala grupat si frumos .... vroiam sa va trag pe film .. da voi nu domle .. avem susa (sosea) hai sa invartim cauciucurile :( ... mai over all o fost super :P data aviatoare cei cu pasagere sa le faca instructaju .. ce e motor pozezi .. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s. sorin, vad ca te-ai dezis de noi :P .

 

Sorry, nu m-am dezis de loc, dar in ultimul timp am avut mare problem in familie (boala si apoi :rose: R.I.P. :finger: ), asa ca am, cred, circumstante atenuante.

Saptamana asta sigur ne vedem la intalnire. :P

 

:(

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s. sorin, vad ca te-ai dezis de noi :P .

 

Sorry, nu m-am dezis de loc, dar in ultimul timp am avut mare problem in familie (boala si apoi :rose: R.I.P. :finger: ), asa ca am, cred, circumstante atenuante.

Saptamana asta sigur ne vedem la intalnire. :P

 

:(

 

condoleante :finger: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt nou pe forum si mare admirator de motociclete de prin zona cu voi. Langa Exile... As vreau sai eu sa va cunosc sa stau de vorba cu voi. Inca nu am motor si nici A. Incep scoala cat de curand si motorul cand voi avea bani (sper eu intr-o luna, doua). Momentan casc ochii si urechile in stanga si-n dreapta. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt nou pe forum si mare admirator de motociclete de prin zona cu voi. Langa Exile... As vreau sai eu sa va cunosc sa stau de vorba cu voi. Inca nu am motor si nici A. Incep scoala cat de curand si motorul cand voi avea bani (sper eu intr-o luna, doua). Momentan casc ochii si urechile in stanga si-n dreapta. :P

In fiecare joi la 7-7 jumate ne adunam la terasa de langa strandul Tineretului (vis-a-vis de Agronomie).. Din pacate, eu nu ajung joia asta, dar cu siguranta vor fi altii acolo :(

Succes in achizitionarea motorului :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt nou pe forum si mare admirator de motociclete de prin zona cu voi. Langa Exile... As vreau sai eu sa va cunosc sa stau de vorba cu voi. Inca nu am motor si nici A. Incep scoala cat de curand si motorul cand voi avea bani (sper eu intr-o luna, doua). Momentan casc ochii si urechile in stanga si-n dreapta. :P

 

bine ai venit :(. completeaza-ti si tu profilul :finger: . te asteptam joi printre noi :rose: :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare joi la 7-7 jumate ne adunam la terasa de langa strandul Tineretului (vis-a-vis de Agronomie).. Din pacate, eu nu ajung joia asta, dar cu siguranta vor fi altii acolo :(

Succes in achizitionarea motorului :P

 

 

Heh...super. Pe acolo imi place sa o mai ard si eu cu moto cand nu am unde sa beau un suc. Loc de parcare dragut si iau o masa chiar langa moto si imi prieste si mie sucul :P. Abia astept sa ne vdm. Ramane pe joi la 7!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi o sa ajung tarziu..... Adica pe la 21:15.. O sa trec pe acolo, daca mai sunteti ma opresc, daca nu, poate tot ma opresc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heh...super. Pe acolo imi place sa o mai ard si eu cu moto cand nu am unde sa beau un suc. Loc de parcare dragut si iau o masa chiar langa moto si imi prieste si mie sucul :P. Abia astept sa ne vdm. Ramane pe joi la 7!

 

 

si nu-i asa ca dai de baut pt. ziua ta? :P o asteptam in acest sens si pe miha_alex :( .

 

deci joi voi fi mai mult decat punctuala :rose: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, care mereti la motorrock, n-auziti? :( eu voi mere cu tzantzarica mea, probabil de vineri. mih lucra, deci pas. oana si alex inteleg ca vin. mishu zicea ca vine. care mai sunteti? aveti unde sa stati? aveti nevoie de ceva? cand plecati? etc hai sa vb. si noi un pic si eventual sa ne organizam cat de cat, ca sa nu merem ca imprastiatii si care nu aveti pe unde sa stati poate avem cum sa rezolvam. eu astazi cumpar un cort pt. 2 persoane. deja vom fi 2 persoane, ma gandesc ca poate totusi va fi loc macar pentru inca o persoana, daca nu deranjeaza dormitul la gramada :P :P . o sa-l montez acasa sa vad cat de spatios este. nush daca voi avea cum sa fac rost de sac de dormit, izopren.....

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE RIDERI!!!!

 

CEI CARE VOR SA VINA SAMBATA 9 IUNIE LA MOTORROCK SUNT ASTEPTATI LA ORA 10:00 AM LA ARC! ASTEPTAM MAXIM 15 MIN INTARZIATII

 

 

REGULI DE MERS IN COLOANA: SE OCUPA DOAR BANDA 1

SE MERGE LA DISTANTA DE 3-4 M DE CEL DIN FATA

POZITIONAREA PE BANDA ESTE ALTERNATIVA

 

 

VITEZA IN AFARA ZONELOR RADAR SUFICIENTA ASTFEL INCAT TOATA LUMEA SA POATA STA IN COLOANA

SE MERGE SPRE BUCOV RAMANAND CA SA PLECAM SPRE PARADA DE ACOLO CU CEILALTI RIDERI.

 

ASFALT USCAT SI NE STRANGEM SAMBATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE RIDERI!!!!

 

CEI CARE VOR SA VINA SAMBATA 9 IUNIE LA MOTORROCK SUNT ASTEPTATI LA ORA 10:00 AM LA ARC! ASTEPTAM MAXIM 15 MIN INTARZIATII

 

Si cati oameni sunt asteptati sambata la arc? Adica ai mai stabilit ceva?

Noi plecam tot sambata ... nu sunt foarte sigura de ora insa!

Ramane sa ne vorbim oricum, sper sa anuntam din timp! :( :P

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri la arc? :( bogdan zicea de sambata.... :P

anyway, pentru cei care pleaca de vineri, ma gandesc ca cel mai bine ar fi sa merem sa ne intalnim cu grupul care se strange in urma topicul deschis de irascibil.

eu sper sa aflu pana joi cand plec sigur si cam pe la ce ora. ar fi insa de preferat sa tinem legatura si pe cat posibil sa plecam grupati, in ideea ca si acolo sa ne "cazam" pe cat posibil impreuna. ma gandesc ca e mai bine si pentru noi si pentru lucrurile pe care le vom avea cu noi, ca sa nu plec cu mai putine decat vom fi venit :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri la arc? :( bogdan zicea de sambata.... :P

anyway, pentru cei care pleaca de vineri, ma gandesc ca cel mai bine ar fi sa merem sa ne intalnim cu grupul care se strange in urma topicul deschis de irascibil.

eu sper sa aflu pana joi cand plec sigur si cam pe la ce ora. ar fi insa de preferat sa tinem legatura si pe cat posibil sa plecam grupati, in ideea ca si acolo sa ne "cazam" pe cat posibil impreuna. ma gandesc ca e mai bine si pentru noi si pentru lucrurile pe care le vom avea cu noi, ca sa nu plec cu mai putine decat vom fi venit :P .

 

 

Gata,gata am editat! Scuze!

Sambata plecam dar tu oricum stiai :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...