Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

dili, my dear friend, eu stiam da' altii nu :P . de-aia am spus ce am spus :( , ca sa nu existe confuzii si sa stie lumea cum ne strangem :P .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se pare ca ideile sunt destul de iMpartite... Cel mai probabil vor fi 2 grUpuri.. Unul care pleaca vinerI si altul sambata... Dar nE vedem oricum acolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai Sniky ca dupaexamen nu cred ca nu te mananca dreapta pe acceleratie! :) , oricum ne gasesti acolo, iar daca nu stii exact cum sa ajunji - te pilotam noi sau te luam de undeva. :scratch:

Deci .... semnezi de prezenta! :) :)

 

 

REIAU INVITATIA:

 

 

PLECAREA SAMBATA SPRE MOTORROCK LA 10:00 DE LA ARC!

Cati vor fi?? habar nu am! de obicei insa se strang ceva oameni! eu o sa vin cu vreo 7 rideri cel putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pai .. :scratch: nu stiu sa vad si femela ce zice :) si daca e vin si plec seara .. ca deh ne :moron: mamucasa pe amandoi :) vedem vorbim ne auzim :peace:

 

bai the wei shadowrider esti medic vetelinar? :)

 

 

:smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai the wei shadowrider esti medic vetelinar? :)

:moron:

 

de ce, tre' sa te vaccinezi? :) sorry, azi sunt pusa pe caterinca, nu m-am putut abtine :scratch: :) .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch:) nu .. nu .. eu sunt vaccinet :) in schimb am un cutzu aka Sniky care a avut fractura de femur (drepta spate) si are o tija in picior si trebuia scoasa acum o luna sau cam asa ceva :) si cam trebuie scoasa (acum e oke .. merge in picior, sare e apsolut normal)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dili, ai nevoie de geaca moto pt. la ploiesti? repede pana nu ma razgandesc ca de fel nu-mi imprumut echipamentul nici moarta :scratch: .

 

si, dragilor, izoprene, saci de dormit, care aveti sau care aveti in plus etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dili, ai nevoie de geaca moto pt. la ploiesti? repede pana nu ma razgandesc ca de fel nu-mi imprumut echipamentul nici moarta :) .

 

si, dragilor, izoprene, saci de dormit, care aveti sau care aveti in plus etc.

 

Multumesc frumos dar am facut deja rost gandindu-ma ca o sa ai si tu nevoie de ea :scratch:

Noi cel mai probabil o sa dam pe acolo o raita in magazinele de specialitate sa vedem daca gasim ceva interesant :)

Oricum multumesc frumos inca o data! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos dar am facut deja rost gandindu-ma ca o sa ai si tu nevoie de ea :scratch:

Noi cel mai probabil o sa dam pe acolo o raita in magazinele de specialitate sa vedem daca gasim ceva interesant :moron:

Oricum multumesc frumos inca o data! :)

 

 

am doua, draga mea, deci nu-i broblem, daca sunt in toane bune pot imprumuta oricand una :peace: . anyway, pe de alta parte e bine sa-ti iei geaca, sa fie a ta, eu cel putin tot ce am nevoie tre' sa fie al meu :) .

 

 

in alta ordine de idei, cort n-am mai ajuns sa cumpar, pentru ca mi-a promis cineva unul de 4 persoane :). deci am 2 locuri available. primii anuntati, primii serviti :smoke: . n-am insa nimic gen izopren, sac de dormit etc. care detineti asa ceva si puteti sa dati si la altii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea SAMBATA DE LA ARC LA 10:15 AM CA SA AJUNGEM IN TIMP UTIL LA PARADA[/color]

12.00 - Plecarea paradei de la Gara de Sud

12.10 - Moment oprire centru jucarii si demonstratii de virtuozitate.

13.00 - revenirea la Parc – conferinta de presa PHOENIX si Silverpistons.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uochei, deci cel putin cu cazarea m-am lamurit, vad ca fiecare mere pe barba lui si vad ca nu aveti nevoie de nimic :scratch: .

 

astazi va prezentati la "sedinta" de cartier, da? terasa, 19.30 - 20.00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai scumpilor care este, poate ne mai bagam in seama joia dupa cum spuneam, ca asa daca doar ne prezentam pe topic si apoi disparem in ceata, n-am facut nimic. si sa nu spuneti de plimbari, ca la belciugatele venitau tot astia de care ne-am plictisit :scratch: . anyway, astazi ni s-a mai alaturat cineva, anume Stefan, cu un GS 500.

 

in alta ordine de idei, daca mai plecati careva de maine, PM sau aci pe topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia zii misule ai rezolvat cu mobra??? sau vii cu cineva pe motor?

Oricum ar fi, fara tine era mai naspa Motprrock-ul!!! :scratch: :) :) :)

Poi vin cu un preten.. Ca deh...... io am ramas fara motor, el fara permis, asa ca facem o inginerie :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...