Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

merge cineva la birou azi ???

 

merge, merge :cheers: . eu rasar undeva 19.30-20.00.

 

Si ce daca?? Nu e harb, are personalitate! :P

 

I'mma call her "Eve" :kick:

 

iar, tu adam...o sa o calaresti pe eve, ha? :crack: :crack: .

 

deci esti bun de cinste :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai umecteaza Oryonu' pa Eva, n'est c'est pas?? :crack:

Eu ma prezint umpiculescu dupa 19:00.. :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... ninsoare abundenta... a ajuns tata acasa acu' 5 minute... am dat zapada jos de pe el... deja ma simteam la munte :crack:

 

p.s.: nu cred ca ies pe vremea asta :crack:

 

--- Mesaj completat în 13 Dec 2007 23:57 -------------
Hehe... si tot am fost pan' la urma :kick: Multzam Oryoane ptr telefon :cheers:... ca tu m-ai adus pan' la urma... a fost frumos, pacat ca nu am fost mai multi... restul, astept raportu: de ce nu ati fost? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viespea :kick:... si btw: ti-am zis si iti repet ca o sa te tin minte despre demnitatea cu care vrei sa mori :crack: daca nu e o asistenta voluptoasa nu las pe nimeni sa se atinga de tine =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... ninsoare abundenta... a ajuns tata acasa acu' 5 minute... am dat zapada jos de pe el... deja ma simteam la munte :lol:

 

p.s.: nu cred ca ies pe vremea asta :P

 

<small>--- Mesaj completat în 13 Dec 2007 23:57 -------------</small><br/>Hehe... si tot am fost pan' la urma :cheers: Multzam Oryoane ptr telefon :D... ca tu m-ai adus pan' la urma... a fost frumos, pacat ca nu am fost mai multi... restul, astept raportu: de ce nu ati fost? :crack:

 

 

Ati tras chiulu', Iudelor. S-a udat viespea fara voi. Tsk. :kick:

 

 

deci am fo acolo pe la 19 si ceva. am stat cu hani pana la 20.00 si ceva si daca nu s-a prezentat nime am plecat, mai ales ca eram plecata de cu dimineatza de acasa, in adidasi, motiv pentru care in drum spre bordo m-am facut fleasca la picoare. asa ca nu am tras chiulul :crack: . bai za uei, sorin va transmite toate cele bune din germania.

 

:crack:

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viespea :crack:... si btw: ti-am zis si iti repet ca o sa te tin minte despre demnitatea cu care vrei sa mori :crack: daca nu e o asistenta voluptoasa nu las pe nimeni sa se atinga de tine =)))

 

Daca e vreo asistenta voluptoasa la fata locului, las-o sa ma atinga, si dupaia pot sa mor linistit! :kick:

 

Altfel, las' ca se mai uda si data aviatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu pe la 19.40. Era full. Nu v-am vazut asa ca am plecat......

Sper sa ne mobilizam mai multi data viitoare. :crack:

 

--- Mesaj completat în 14 Dec 2007 13:15 -------------
:crack: stiti si voi un mecanic prin zona 1 mai ??? am 3 motoare pe butuci. sunt chestii minore dar am nevoie urgenta ca sa trec de rar. :kick: sarbatorim inmatricularea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost si eu pe la 19.40. Era full. Nu v-am vazut asa ca am plecat......

Sper sa ne mobilizam mai multi data viitoare. :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Dec 2007 13:15 -------------</small><br/>:crack: stiti si voi un mecanic prin zona 1 mai ??? am 3 motoare pe butuci. sunt chestii minore dar am nevoie urgenta ca sa trec de rar. :kick: sarbatorim inmatricularea

 

poti sa meri la clavi, acolo am dus si eu motorul, si just_john si multi altii. daca vrei sa meri la el spune-mi si-ti dau numarul lui de tel. pe PM.

 

nush dupe ce te uitai tu cand ai intrat acolo, eram in prima camera, cum intrai pe partea dreapta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti ceva? cred ca data viitoare cand vin o sa aduc cu mine un tricou pe care sa scrie mare "FUZZY" :crack:... poate asa ne recunoastem mai repejor... plus ca sincronizarea ar fi un plus :crack:... cel putin aseara ar fi fost ceva ff bun :kick:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram in geaca de motor, am fost in toate camerele, chiar si la nefumatori..... D-abia m-am strecurat pe acolo.... Data viitoare va sun.

da-mi si mie te rog numarul lui sau adresa. mailul meu : maracineanu_laurentiu@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eram in geaca de motor, am fost in toate camerele, chiar si la nefumatori..... D-abia m-am strecurat pe acolo.... Data viitoare va sun.

da-mi si mie te rog numarul lui sau adresa. mailul meu : maracineanu_laurentiu@yahoo.com

 

Ai in pm :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut!

nu mai termin si eu odata cu alergatura de sfarsit de an sa trec mai des sa va vad.

 

am 2 anunturi de facut

1.care stiti pe cineva interesat de un bmv k1200 gt touring? 4000E intretinut excelent. pretul e asa redus pt ca omul are nevoie de bani. pt detalii, prv

2.m-am hotarat sa-mi iau un scuter. nu ma intereseaza nou/sh, marca, cum arata, poate sa fie cel mai petarda DAR sa fie <50cm, 4T, dimensiuni cat mai mici posibile, consum <2.5%

 

care auziti ceva care are legatura cu cele 2 anunturi, rog dati de veste.

 

in rest va pup si sa v-aduca mosu ce vreti voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trezireaaaaa!!!! Care cititi asta bagati-va repede pe mess ca tre sa vb ceva neaparat!!!!!!!

 

--- Mesaj completat în 15 Dec 2007 16:13 -------------
Nevermind... dar cand ne vedem pe mess sau live o sa vreau sa vb despre o idee a lui zeze... poate pana de Craciun reusim sa facem ceva frumos si inedit :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trezireaaaaa!!!! Care cititi asta bagati-va repede pe mess ca tre sa vb ceva neaparat!!!!!!!

 

<small>--- Mesaj completat în 15 Dec 2007 16:13 -------------</small><br/>Nevermind... dar cand ne vedem pe mess sau live o sa vreau sa vb despre o idee a lui zeze... poate pana de Craciun reusim sa facem ceva frumos si inedit :kick:

 

hei, am ajuns tarziu la mess, dar baga detalii aici pe forum sa vada tot poporul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem joi si o sa discutam chestiunea :kick:... am vorbit deja cu vreo doi si ar cam fi de acord :crack:... sper ca o sa iasa ceva haios si frumos :cheers:... nu Dani? :crack:

 

 

despre ce este totusi vorba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e ideea mea, eu sunt doar plictisit si vreau ceva actiune :crack:

a nu se intelege gresit

Pai specifica tipul de actiune, ca sa nu se inteleaga gresit, si sa se linisteasca spiritele.. :crack:

 

..sau eu nu sunt inclus?? :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...