Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

ooo prinsasi grai ....luarai foc :P ...ideea era alta puteai sa dai un telefon ...a ,am uitat tu nu dai telefon nici macar cand iesi cu mobra la plimbare ..da las ca te prind eu... sa moară,sa facă :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cum ? ...la ce fata ai :makeout: ...nu cred :makeout: :makeout: :P

 

cred ca a ramas pe joi ..nup?...bautura ,femei,droguri alternative(cica!!) :makeout: da sunt pregatit :wink:

 

eu vin cu ele :makeout: :makeout: :makeout: ....voi cu prezenta :makeout:

Editat de |uci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cine mai esti flacaneata? :wink:

 

 

pai ce mai conteaza? daca ma iei asa shadowrider...ar trebui sa stau sa iti explic tie acum cine sunt ? foarte tare ...da paginile inapoi si ai sa afli

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cine mai esti flacaneata? :P

 

 

pai ce mai conteaza? daca ma iei asa shadowrider...ar trebui sa stau sa iti explic tie acum cine sunt ? foarte tare ...da paginile inapoi si ai sa afli

Jucati-va frumos, sau imi iau jucariile si plec!! :wink:

Ce mai faceti, mai uameni?? Cam pustiu pe la intrunirile voastre, eh?? Las' ca joia asta poate trec sa va mai vad.. daca ma primiti, desigur.. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

good point. copii mai vorbiti si voi despre motoare, planuri de calatorii, etc nu o mai tineti in tot felul de glumitze stil chat. sorry daca se supara cineva, dar e doar punctul meu de vedere. :wink:

 

O nelamurire am si eu.. Chat-ul pe messenger vi se pare mai "neinteresant" decat chat-ul pe forum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O nelamurire am si eu.. Chat-ul pe messenger vi se pare mai "neinteresant" decat chat-ul pe forum?

 

nu imi place chat'ul de nici un fel .....doar glumeam

 

 

good point. copii mai vorbiti si voi despre motoare, planuri de calatorii, etc nu o mai tineti in tot felul de glumitze stil chat. sorry daca se supara cineva, dar e doar punctul meu de vedere. :wink:

 

nu ma supar ..ba din contra ai dreptate ..e si punctul meu de vedere

gata nu mai zic nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ? ...la ce fata ai :makeout: ...nu cred :makeout: :makeout: :P

 

cred ca a ramas pe joi ..nup?...bautura ,femei,droguri alternative(cica!!) :makeout: da sunt pregatit :wink:

 

eu vin cu ele ....voi cu prezenta

 

Pai vino... poate ne strangem si noi mai multi la "meeting"...

 

 

tu cine mai esti flacaneata?

 

Intr-adevar, daca te uiti aici o sa vezi ca s-a prezentat acum mult timp, dar nu a mai vorbit prea mult... Acum, fara suparare, dar pe tine cand te vad si eu la fata? :banana:

 

 

O nelamurire am si eu.. Chat-ul pe messenger vi se pare mai "neinteresant" decat chat-ul pe forum?

 

Nu dar probabil ca in lipsa discutiilor elevate de la "birou"... ai vazut si tu data trecuta cati eram... ne numarai pe degetele de la o mana...

 

 

Jucati-va frumos, sau imi iau jucariile si plec!! :makeout:

Ce mai faceti, mai uameni?? Cam pustiu pe la intrunirile voastre, eh?? Las' ca joia asta poate trec sa va mai vad.. daca ma primiti, desigur.. :banana:

 

daca te joci frumos, poate ne mai gandim... :makeout: ... Bercenarule! :makeout:

 

good point. copii mai vorbiti si voi despre motoare, planuri de calatorii, etc nu o mai tineti in tot felul de glumitze stil chat. sorry daca se supara cineva, dar e doar punctul meu de vedere. :makeout:

 

Si e un punct de vedere mai mult decat ok, dar repet: sa se mai stranga un pic lumea pe la "birou" si acolo sa planificam sau macar sa incepem planificarea, iar aici sa o terminam... ce pot spune... din cati sunt in aceasta zona, data trecuta au fost 4 oameni (al cincilea era in trecere doar...).

 

Oricum eu va salut pe toti si va doresc numa' bine...

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare de intrebare :wink: se pricepe cineva sau cunoasteti pe careva care se pricepe la aparatele GPS ( MIO 269 )am primit unu de la munca si ca vita ma mancat undeva sa ii dau off si a murit de tot :makeout: :makeout:

 

adica nu mai imi da voie sa apas butonul de conectare problema care ulterior am rezolvato insa acum problema este ca nu mai vede hartile si nici si nici alta limba decat engleza cu toate ca sunt instalate in el

 

 

 

ASA CA DACA STITI SA REPARATI RAHATU ASTA SUNT DATOR DE CINSTE :P :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare de intrebare :wink: se pricepe cineva sau cunoasteti pe careva care se pricepe la aparatele GPS ( MIO 269 )am primit unu de la munca si ca vita ma mancat undeva sa ii dau off si a murit de tot :makeout: :makeout:

 

adica nu mai imi da voie sa apas butonul de conectare problema care ulterior am rezolvato insa acum problema este ca nu mai vede hartile si nici si nici alta limba decat engleza cu toate ca sunt instalate in el

ASA CA DACA STITI SA REPARATI RAHATU ASTA SUNT DATOR DE CINSTE :makeout: :makeout:

 

daca promiti ca te vad maine la birou.. ma uit eu la el!! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca servesc "birou" astazi, deoarece nu e finante!

Maybe next time....... :o

:(

 

Hai ca iti dau io o bere :D

 

Azi VIN! am dat de veste la gasca. :blink:

Te insori? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am servit prima tura cu motoreta pe anul 2008.... :o

cum a fost? a fost......asa..........FOOOOARTEEEE TAAAARREEEE FRAAAATEEEEE!!!!!!!

....pure adrenaline, motherfuckers!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!

:D :D :D

tura a fost facuta in cartier cu FUZZY..... :blink:

:D

cica da mishu o bere diseara! vin si eu la intalneala....... :laugh:

sencs man! :(

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am servit prima tura cu motoreta pe anul 2008.... :D

cum a fost? a fost......asa..........FOOOOARTEEEE TAAAARREEEE FRAAAATEEEEE!!!!!!!

....pure adrenaline, motherfuckers!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!

:D :D :D

tura a fost facuta in cartier cu FUZZY..... :blink:

:D

cica da mishu o bere diseara! vin si eu la intalneala....... :D

sencs man! :D

:ok:

iti dau si eu una.. hmm.. nu una peste ochi mai, iti dau o bere! :laugh: :o :(

Numai sa te prezinti acolo!!!

si sa iti fie rusine ca te-ai plimbat singur.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bagami-ash picioarele !!! am UITAT :blink: :laugh: :o de "sedinta" de la "birou" :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bahhhh ma sclerozez?!?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

abia acu' la 8:59 am mi-am dat seama ca trebuia aseara sa vin si io la sedinta . :D

 

 

 

 

Ia zii coldule - cum o fo' plimbarica? - ceva emotiii de la gheata pe asfalt sau a mersok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bagami-ash picioarele !!! am UITAT :blink: :laugh: :o de "sedinta" de la "birou" :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bahhhh ma sclerozez?!?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

abia acu' la 8:59 am mi-am dat seama ca trebuia aseara sa vin si io la sedinta . :D

Ia zii coldule - cum o fo' plimbarica? - ceva emotiii de la gheata pe asfalt sau a mersok?

 

 

 

bai pe strada e umed si atat! :ok: daca mergi incet si cu simt de raspundere, nu cred ca ai motive sa te ingrijorezi.

partea nasoala e ca la garaj am zapada.......vreo 10-15 metrii.... :D

si trebuie sa o iau foarte usurel.....

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...