Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Ai ma Oryoane... "a fuzzy thing between your legs nu iti mai place?" :blbl:

 

Haideti sa stabilim orele si locurile de intalnire pentru salon... daca in jur de ora 11:00 e primul grup, sa vedem care se anunta si apoi sa stabilim si pe la ce ora ajunge shadowrider si eventual altii care mai intarzie...

 

p.s.: da aruncatu cu privirea nu iti mai ajunge? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ai ma Oryoane... "a fuzzy thing between your legs nu iti mai place?" :D

 

Haideti sa stabilim orele si locurile de intalnire pentru salon... daca in jur de ora 11:00 e primul grup, sa vedem care se anunta si apoi sa stabilim si pe la ce ora ajunge shadowrider si eventual altii care mai intarzie...

 

p.s.: da aruncatu cu privirea nu iti mai ajunge? :blbl:

 

 

Vezi ca te deconspiri! :crack:

 

Aruncatu cu privirea si apucatu de ciocan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun gasit tuturor!

 

Sunt nou venit pe aici, atat pe forum, cat si printre motociclistii din Crangasi - Giulesti & 1 mai - Grivita. Printre motociclisti in sensul in care n-am mai incalecat pe o sa de 10 ani incoace, desi anul asta in luna mai... permisul meu de conducere atinge frumoasa varsta a majoratului :D (la care se mai adauga vreo 4 ani de mers fara permis, dar asta-i alta).

 

Si pentru ca tocmai am re-incalecat pe-o sa de Honda Dominator proaspat achizitionata, m-am decis sa-i schimb si ceva consumabile (placute, ulei, lant, pinioane), insa am facut o gafa. Dupa ce am taiat lantul vechi, am constatat ca cel nou se inchide cu zala nituita, nicidecum cu zala cu siguranta cum am crezut eu cand am pus mana pe flex... :P Si cum presa de lant n-am ( :crack: ), stau cu motoreta-n curte si ma uit lung de jur imprejur.

 

Acum vine si intrebarea: stiti pe cineva in zona care are presa (sau alta metoda sigura) si este dispus sa ma ajute sa inchid lantul la domiciliul motoretei (zona Ciuperca - Lic. Aurel Vlaicu)? Bineinteles, e rost de multe :D si chiar :blbl: ... Lasand gluma la o parte, contra cost, bineinteles (ca fac cinste, asta-i partea a doua).

 

Multumesc anticipat si asfalt uscat!

 

Ai putea sa vii diseara la birou, si ai toate sansele sa vb personal cu cel care te poate ajuta in pb mentionata de tine! Ca sa nu mai spun ca sta si foarte aproape de tine.. :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, ShadowRider! Atat pentru urare, cat si pentru informatie. Am vorbit cu tipul pe care mi l-ai recomandat si treaba e ca si rezolvata! Multumesc inca o data!

 

Ramane valabila afirmatia cu :blbl: (ce punem in pahare... depinde de ce incalecam dup-aia :haha: )

 

@ ALL: Se pare ca am rezolvat-o cu lantul! Asa ca abia astept prima intalnire la care voi putea participa!

 

 

Dominator 72 - BINE AI VENIT PRINTRE NOI! dupa cum o sa vezi suntem un grup pestrit - in care sunt si enduristi si vitezisti si naked-uri, avem si choppere deci ai unde sa te integrezi . Nu suntem fitzobikeri si incercam sa ne ajutam cum putem.

Da-mi un tel si o sa-ti spun la cine sa mergi ca sa-ti pui lantul. :crack:

 

 

 

--- Mesaj completat în 13 Mar 2008 12:16 -------------
As veni diseara la birou, dar nu stiu detalii (adica unde e biroul :P ) Ceva detalii? :D

 

Ai putea sa vii diseara la birou, si ai toate sansele sa vb personal cu cel care te poate ajuta in pb mentionata de tine! Ca sa nu mai spun ca sta si foarte aproape de tine.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca e sedinta diseara, nu? :crack: Si daca da, incepand cu ce ora? Se vine cu capre sau fara la astfel de sedinte? (nu ca a mea ar putea fi gata pana diseara, dar intreb si eu)

 

Vis-a-vis de Agronomie, intre The Gate si strandul Tineretului, e o carciuma care se numeste Bordo.. Acolo e "biroul" :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca e sedinta diseara, nu? :crack: Si daca da, incepand cu ce ora? Se vine cu capre sau fara la astfel de sedinte? (nu ca a mea ar putea fi gata pana diseara, dar intreb si eu)

De regula pe la 7 juma', 8 se aduna lumea.. Fiecare vine cum vrea! Cu sau fara mobra.. Eu sigur o sa vin fara :blbl: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca se anunta ceva lume...atunci vin si eu dar nu o iau p suzi k...de...ploua:((

misu mai treci pe la cosmin sau vi direct ca daca vi pe la cosmin vin si eu mai devreme ca oricum nu am ce face

Editat de jimmy bones
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca se anunta ceva lume...atunci vin si eu dar nu o iau p suzi k...de...ploua:((

misu mai treci pe la cosmin sau vi direct ca daca vi pe la cosmin vin si eu mai devreme ca oricum nu am ce face

:crack: Habar n-am :blbl:

Nici nu stiu daca el are de gand sau nu sa vina.... In mod normal am zis ca trec azi pe la el sa-l mai ajut cu mobra, dar asta doar daca am cu ce sa-l ajut, ca altfel nu are rost sa ma misc pana acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dominator - ma bucur ca ti-am fost de ajutor :crack: , dar vb lui Misu - daca vii diseara in Bordo o sa stai de vb direct cu Clavi. Ca sa ne recunosti - o sa fie o gasca galagioasa - deocamdata cu mai putine casti caci fiecare are pb lui cu mobra. Vezi ca mai e o gasca - a celor cu atv - nu avem treaba cu ei.

 

 

Moama da ce se mai strange lume azi la "sedinta". :blbl:

 

Pana acum vreo 6 .

Cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ShadowRaider - multumesc inca o data, l-am cunoscut deja pe Clavi, mi-a rezolvat problema, asa ca abia astept sa-l cinstesc diseara, daca vine, si nu numai pe el :blbl:

 

Cu alte cuvinte, vin si eu!

 

Dominator - ma bucur ca ti-am fost de ajutor :crack: , dar vb lui Misu - daca vii diseara in Bordo o sa stai de vb direct cu Clavi. Ca sa ne recunosti - o sa fie o gasca galagioasa - deocamdata cu mai putine casti caci fiecare are pb lui cu mobra. Vezi ca mai e o gasca - a celor cu atv - nu avem treaba cu ei.

Moama da ce se mai strange lume azi la "sedinta". :D

 

Pana acum vreo 6 .

Cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ShadowRaider - multumesc inca o data, l-am cunoscut deja pe Clavi, mi-a rezolvat problema, asa ca abia astept sa-l cinstesc diseara, daca vine, si nu numai pe el :blbl:

 

Cu alte cuvinte, vin si eu!

Vine.. vine! :crack:

Care pe la ce ore ajungeti?

Eu se pare ca ajung pe la 8 si oleaca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te prind ca vrei sa-i pui carene il invat sa dea cu copita! :blbl:

 

Roscovanu', adica cioparu' ala reising? :D :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...