Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

numa lu' vecinu nostru @stiff...(eru or rider or... :P ) nu-i pasa de ploaie!

el se da si se da si se da... :burnout: :( si...nu bea bere, da fumeaza "ALTORA" :hug:

 

:cheers: (din inima)

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragii mei, cand va mai plictisiti, va recomand o ora cu pitica mea. va asigur ca nu numai ca nu veti stii cum va trece timpul, dar veti dormi neintorsi, inclusiv la pranz :burnout: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa lu' vecinu nostru @stiff...(eru or rider or... :P ) nu-i pasa de ploaie!

el se da si se da si se da... :burnout: :( si...nu bea bere, da fumeaza "ALTORA" :hug:

 

:cheers: (din inima)

 

sorin stiu ca nu esti rautacios de fel, si chiar si rautatea asta mica de aici, care nu te caracterizeaza, e imbracata in haina de gluma.

totusi, va rog eu frumos sa incetam subiectul asta.. s-au spus multe lucruri urate si mi-e greu sa zic, dar doar din partea voastra... hai sa fim prieteni, ca avem cu totii aceeasi pasiune: motociclismul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa lu' vecinu nostru @stiff...(eru or rider or... :P ) nu-i pasa de ploaie!

el se da si se da si se da... :burnout: :( si...nu bea bere, da fumeaza "ALTORA" :hug:

 

:cheers: (din inima)

 

 

hi hi, daca tu fumezi sigur o sa-ti cer o tigareta, conteaza pe mine :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BA va ia mama lu proces verbal de va mai certati!! mai ales acilea in coltisorul asta "CLAR "

 

foto tu ai sa dai un cartus de tigari da te las pana la pensie

 

cat despre chef de plimbari ....mmm coldule dac mai ziceam de doua ori al meu erai tata ,plecam la brasov

asta ca sa nu mai zic ca azi am facut ceva km :hug:

 

la mine nu conteaza vremea ci cheful asa ca .... ce drak faceti de paste ,sau este prea devreme sa intreb ?

 

referitor la mars pe mine nu contati consider pierdere de timp,in schimb fac pe drak in patru sa ajung la ajutorarea MIRELEI deci cine mai mere ? :burnout: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am nevoie de cineva care se pricepe la electrica. am ceva fire de inlocuit. scurt, urmat de plus pozitie topit in toate directiile. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor intr-adevar urata rau ploaia asta! Parca nu se mai termina odata.

Io ieri ma uitam cum Dericica facea baita baita de 24 de ore deja :(

 

Sniky - ma bucur ca pana la urma te-ai mobilizat si ai reusit sa trezesti la viata "verzitura" - zilele astea daca ai piesele poti sa mai mesteresti la ea caci e vreme de stat in garaj si de lucrat. Cu "fiteza" - take it slowly rider! pana te reobisnuiesti cu ea si dupa, las-o mai moale ca ai vazut cat ai tras din neatentie , lipsa de experienta si fiteza mare :cheers: (ca sa nu mai vb ca "cin' dreaq a pus padurea in mijlocul drumului" :hug: )

 

Domi72 - iti dai seama ca vreau si io o copie a dvd-ului insa nu stiu daca o sa am timp sa ne vedem pana joi. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu mandrie in suflet vreau sa va anunt ca azi se implinesc 3 saptamani de cand m-am lasat de fumat :burnout: . ultima oara cand m-am lasat de fumat de vero a fost o pauza de 6 ani :cheers: . sper sa dobor acest record.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Larry - uite aici link-ul catre site-ul cu brandurile de motoare si meniul de comparareintre diferite modele: http://www.motorbikes.be/en/compare.aspx :burnout:

 

 

http://www.motorbikes.be/en/compare/85/233/ - ai aici 2 modele o Honda si o Yamaha la clasa 125 cc. :cheers:

 

 

Am uitat sa ne spunem "LA MULTI ANI"!!! deoarece topicul a implinit 1 an si o saptamana de cand a fost infiintat de Ina - la cati mai multi ani si la cat mai multe prietenii frumoase legate prin intermediul acestuia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa ne spunem "LA MULTI ANI"!!! deoarece topicul a implinit 1 an si o saptamana de cand a fost infiintat de Ina - la cati mai multi ani si la cat mai multe prietenii frumoase legate prin intermediul acestuia!

 

daaaaa, la multi ani, dragilor :(! uite cine e atent la detalii :P . sper din suflet ca aceste intalniri de joi sa ramana cel putin la fel de frumoase ca pana acum, indiferent de "intemperii". imi aduc cu drag aminte de prima intalnire a noastra, de pletele ice-ului :burnout: , de "breaza" :hug: , de serile de joia la terasa etc.

 

man eu am avut mare noroc ca nu am fost incadrat si la fiol forestier brutal :hug:

 

mon cher, tu vezi ca nu-ti sta bine cu piciorul in ghips :cheers: . esti mai sexy fara. (adica fara ghips :what: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! ai ce vremuri.......ce tanar eram....si normal!

acum am imbatranit si m-am tampit! :burnout:

poate unii dintre voi ati aflat......mi-am luat o noua motoreta :cheers:

se numeste KTM LC4 supermoto..... :hug:

e frumoasa, e brutala, deja ne imprietenim la mersul pe o roata!

de baut am dat deja un rand prin cartier.....

la intrunirea de joia o sa dau cand o sa am bani deoarece am si un radar de plata, plus ca trebe sa o si inmatriculez....

incerc sa atasez o poza...doua.....

 

post-6598-1207573956_thumb.jpg

 

 

post-6598-1207574121_thumb.jpg

Editat de COLD AS ICE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In nas?!?? Hihi... sa-l porti sanatoasa :cheers:) Dar ai grija cu el ca pe la inceput stiu ca e pericol mare de infectie, deci ai grija da? :hug:)

 

 

da, sefu, am grija mare :burnout: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@catalin_chivu - mai din cate am vazut eu, tobele arata destul de bine - nu stiu cat de calitative sunt. Pe de alta parte am prieteni care si-au schimbat toata evacuarea si imi spuneau ca de ex: Akrapovici si Yoshimura au si niste fisiere audio - ca sa si afli cum suna toba pe un anumit tip de motor. Bine ei aveau k5 si gsxr 600, si si-au schimbat toata evacuarea ca sa mai castige si 3-4 cai putere.

Ma gandesc ca ar fii fost ok daca putei sa auzi tobele alea cum suna pe un gs 500 - eu unul m-am uitat in fuga si nu am vazut daca sunt si fisiere audio la ei pe site.

 

Pe de alta parte trebuie sa stii ca tobele custom cam nu prea sunt omologate rar si astfel policia are motive sa te opreasca .

 

Ina - ce se mai aude cu dosarelu' pt examen??? cand il depui? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...