Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

dragilor si dragelor .. care e bugetu aprox necesar?

 

catare as vrea sa vin si eu .. da trebuie sa stiu cat si pe cine jefuiesc

 

bai tu ce tot faci dimineata pe la piata charles de gaule? ca mereu mi se ciocnesc ochii de tine :lol:.

 

La sedinta de aseara s-au stabilit urmatoarele :

Ne intalnim sambata 19.07.08 la ora 6.30 in fata la Cris Tim piata DOMENII, facem cumparaturi si ne bem cafeaua iar la 7.00 purcedem spre Bolboci.

Pana acum ne-am strans 15 persoane si s-a stabilit ca fiecare sa contribuie cu 20 RON, bani pentru mancare si bautura.

Nu am stabilit daca mergem pe DN1 sau prin Targoviste dar asta discutam maine.

 

06.30..marfa...prind si rasaritul :kiss: . iubi, nu uita sa aduci sforile, sa ma legi de motor. nu stiu de ce presimt eu ca o sa dorm pana acolo :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Votez Targoviste. Ce dreq sa cautam pe DN :lol:

 

In alta ordine de idei pe mine m-a prins controlul RATB cand ma duceam la munca. Au incercat sa-mi "vanda" o amenda de un milion jumate, la care am ras in hohote, ca o sa le-o plateasca papa strumf la poolivara, un milion jumate.

 

...si mi-au dat 500 mii amenda, lol. S-asa n-aveam pe ce da banii :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...si mi-au dat 500 mii amenda, lol. S-asa n-aveam pe ce da banii :kiss:

ESTI CULMEA. Sa-mi aduci aminte la munte sa iti spun cum trebuia procedat.

si sa-ti spun si cateva faze tari legate de controlori si controlitze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votez Targoviste. Ce dreq sa cautam pe DN :lol:

 

In alta ordine de idei pe mine m-a prins controlul RATB cand ma duceam la munca. Au incercat sa-mi "vanda" o amenda de un milion jumate, la care am ras in hohote, ca o sa le-o plateasca papa strumf la poolivara, un milion jumate.

 

...si mi-au dat 500 mii amenda, lol. S-asa n-aveam pe ce da banii :kiss:

 

 

bravo, raducule tata, dadusi de baut la controlori :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Votez Targoviste. Ce dreq sa cautam pe DN :P

 

In alta ordine de idei pe mine m-a prins controlul RATB cand ma duceam la munca. Au incercat sa-mi "vanda" o amenda de un milion jumate, la care am ras in hohote, ca o sa le-o plateasca papa strumf la poolivara, un milion jumate.

 

...si mi-au dat 500 mii amenda, lol. S-asa n-aveam pe ce da banii :lol:

 

 

esti baiat destept.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu le-am dat nici un ban. Lol.

 

Ca n-aveam la mine :lol:

 

Io le-am zis direct, imi dati amenda, oricum n-am cum s-o platesc, am 130 mii la mine. Daca vreti vi-i dau p-astia, altii n-am! :kiss:

 

Chiar mi-era prea somn ca sa stau sa gandesc vrajeli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu le-am dat nici un ban. Lol.

 

Ca n-aveam la mine :P

 

Io le-am zis direct, imi dati amenda, oricum n-am cum s-o platesc, am 130 mii la mine. Daca vreti vi-i dau p-astia, altii n-am! :kiss:

 

Chiar mi-era prea somn ca sa stau sa gandesc vrajeli.

 

daca aveai le dadeai :cheers: ...... ete ce zice larry acolo ca zice bine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la Mishu pe unde? Tu stii ceva ce ar trebui sa stim si noi si inca nu ne-ai spus?

 

 

Da, Misu e din nou in spital si a facut o noua operatie.

Este la spitalul de la Foisor, nu stiu insa etajul si salonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se poate, va dau o tema de gandire pana maine dim, ca sa va hotarati:

- pe ce traseu mergem spre Sinaia

- urcam pe Cuibul Dorului Dichiu Piatra Arsa Babele Zanoaga Bolboci Padina Pestera

- sau urcam pe partea cealalta, Glod Sanatoriu Scropoasa Zanoaga Bolboci Padina Pestera

(acum am aflat de la un amic care a fost sapt trecuta ca e de preferat sa urcam pe Dichiu decat sa-l coboram datorita pietrelor si pietrisului existent pe drum)

- viteza de croaziera

- daca se merge in grup (viteza e data de cel mai incet din grup) sau fiecare cum/cat poate

- unde se cazeaza fiecare, cort sau cabana (am vb la cabana si ma asteapta maine dim cu un tel cu nr exact de locuri pe care sa-l pastreze pt noi)

- duminica cine doreste sa stea pana seara in zona la odihna si cine are chef de plimbare

 

of, cat am scris :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vota cabana sincer. Mult mai putin complicat si mai comfortabil. Plus ca nu ingheti naibii de frig, ceea ce se va intampla in cort, fara indoiala. De drum nu pot sa zic nimic, ca nu-l cunosc.

 

Viteza croaziera: Legala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca se poate, va dau o tema de gandire pana maine dim, ca sa va hotarati:

- pe ce traseu mergem spre Sinaia

- urcam pe Cuibul Dorului Dichiu Piatra Arsa Babele Zanoaga Bolboci Padina Pestera

- sau urcam pe partea cealalta, Glod Sanatoriu Scropoasa Zanoaga Bolboci Padina Pestera

(acum am aflat de la un amic care a fost sapt trecuta ca e de preferat sa urcam pe Dichiu decat sa-l coboram datorita pietrelor si pietrisului existent pe drum)

- viteza de croaziera

- daca se merge in grup (viteza e data de cel mai incet din grup) sau fiecare cum/cat poate

- unde se cazeaza fiecare, cort sau cabana (am vb la cabana si ma asteapta maine dim cu un tel cu nr exact de locuri pe care sa-l pastreze pt noi)

- duminica cine doreste sa stea pana seara in zona la odihna si cine are chef de plimbare

 

of, cat am scris :kiss:

 

pai daca merem la munte mi se pare fain la cort. e vara. eu si iubi venim cu cortul. apropos de ce-om face duminica, cine stie? ca eu habar n-am ce facem maine, dupa ce plecam la drum. chiar trebuie sa planificam totul? tot dumunica vom stii concret ce si cum. parerea mea. eu oricum la ultima intrebare nu pot sa raspund :lol:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre bag ceva in ei de bani

vin si eu .. cred ca o sa ma cert cu femela grav pe treaba asta .. da imi bag picioarele ... la 6: la piata la domenii ?? .. are cine sa ma cazeze si pe mine / noi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Je zic sa va ganditi bine la faza cu cortul. Sus in varf de munte n-o sa fie foarte cald nici ziua, zic eu. Iar noaptea o sa fie fun :kiss:

 

Nu degeaba e pusa cabana aia acolo, si chiar sta lumea in ea :lol:

 

Spre exemplu, acum in Brasov sunt 11 grade, si ceatza. Brasov. Nu sus pe munte. (conform weather.com)

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Je zic sa va ganditi bine la faza cu cortul. Sus in varf de munte n-o sa fie foarte cald nici ziua, zic eu. Iar noaptea o sa fie fun :kiss:

 

Nu degeaba e pusa cabana aia acolo, si chiar sta lumea in ea :lol:

 

Spre exemplu, acum in Brasov sunt 11 grade, si ceatza. Brasov. Nu sus pe munte. (conform weather.com)

 

 

bine, fac consiliu cu iubi diseara si stabilim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. Deci sunt cazat, cum a zis si Oana, la Foisor.. Cu orele de vizita, in timpul saptamanii sunt de la 14:00 la 17:00, sambata dupa 12 si duminica toata ziua.. Acum e ciudat modul in care s-au exprimat ei pt weekend. Cred ca toata ziua inseamna de fapt tot pana la 17:00.. Nu are rost sa bateti drumul degeaba incercand sa intrati in afara orelor de program pt ca nu prea aveti sanse... Nu e un spital la fel de mare ca si Floreasca unde mai mergea de o magarie sau ceva!

Multi m-ati intrebat cum sunt si multi dintre voi m-ati vazut si acum multe luni, asa ca va dau 2 postere cu mine :kiss:

 

post-2016-1216390912_thumb.jpg

post-2016-1216390946_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. Deci sunt cazat, cum a zis si Oana, la Foisor.. Cu orele de vizita, in timpul saptamanii sunt de la 14:00 la 17:00, sambata dupa 12 si duminica toata ziua.. Acum e ciudat modul in care s-au exprimat ei pt weekend. Cred ca toata ziua inseamna de fapt tot pana la 17:00.. Nu are rost sa bateti drumul degeaba incercand sa intrati in afara orelor de program pt ca nu prea aveti sanse... Nu e un spital la fel de mare ca si Floreasca unde mai mergea de o magarie sau ceva!

Multi m-ati intrebat cum sunt si multi dintre voi m-ati vazut si acum multe luni, asa ca va dau 2 postere cu mine :kiss:

 

post-2016-1216390912_thumb.jpg

post-2016-1216390946_thumb.jpg

 

Resing carbonu atasat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. Deci sunt cazat, cum a zis si Oana, la Foisor.. Cu orele de vizita, in timpul saptamanii sunt de la 14:00 la 17:00, sambata dupa 12 si duminica toata ziua.. Acum e ciudat modul in care s-au exprimat ei pt weekend. Cred ca toata ziua inseamna de fapt tot pana la 17:00.. Nu are rost sa bateti drumul degeaba incercand sa intrati in afara orelor de program pt ca nu prea aveti sanse... Nu e un spital la fel de mare ca si Floreasca unde mai mergea de o magarie sau ceva!

Multi m-ati intrebat cum sunt si multi dintre voi m-ati vazut si acum multe luni, asa ca va dau 2 postere cu mine :cheers:

Robocop, sa muara cichicean!! :lol: :lol:

 

Fa-te bine repede bah uratule!! :kiss: Macarena, Proud to be Gay, ceva?? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...