Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

daca trebuie ... mergeti :D

dar o sa stam la cort, deja e frig, o sa fie si mai frig, iar cine nu are sosete groase ... :D

bineee, mai stam si la refugii si la cabane, dar cortul e de baza

asta e cabana Barcaciu din Fagaras

post-4583-1220948263_thumb.jpg

iar asta este un brau prin Piatra Craiului

post-4583-1220948256_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Of, Larry, Larry

 

Bafta si insanatosire grabnica!

draga Domnule Desca,

am sosit ca o boare prin bucurestiul iubit (dar de altii) caci eu m-am saturat sa mi se incinga bilutele cum ies cu motorul.

probabil ca mai stau si maine. cum ne vedem mai draga, si unde ? cat despre "omul" sa-i deie Dumnezeu sanatate.

astept raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga Domnule Desca,

am sosit ca o boare prin bucurestiul iubit (dar de altii) caci eu m-am saturat sa mi se incinga bilutele cum ies cu motorul.

probabil ca mai stau si maine. cum ne vedem mai draga, si unde ? cat despre "omul" sa-i deie Dumnezeu sanatate.

astept raspuns.

 

Bine ai venit domnule,

 

Poi daca stai asa de putin si nu apuci intalnirea de joi seara, hai sa ne vedem azi la Arc(ul de Triumf), unde in fiecare miercuri seara e intalnire de mobristi. Eu voi fi acolo pe la 18:30.

Pentru detalii, sau daca ai alta propunere, PM sau 0723.252.241.

 

:scratch: :) :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de vineri dimineata.

 

Parca am vazut ideea asta ceva mai devreme ieri alaltaieri deci stiu ca nu sunt original dar tot intreb:

 

vine cineva maine pana la Sibiu pentru deschiderea Romaniacs? Eventual pe Transfagarasan la dus - la intors pe unde-o fi cheful de moment?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doreste careva sa vina maine pe amckart?

m-am uita la meteo si e ok maine. dupa aia posibil sa inceapa ploiele de toamna.

 

ps: se duce careva maine in vitan, as fi avut nevoie de niste degresant de la magazinul de vopseluri, ca am lipit scotch pe rezervor si nu iese lipiciul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve fratilor, vroiam sa va rog , cum eu sunt nou pe site-ul respectiv daca ati fi voi draguti si amabili sa va prezentati pentru a putea stii cu cine imi pot face si eu relatii prin zona turda 1 mai podul grant si chiar si mai departe, in rest asfalt uscat nu k azi k deja vad ca au inceput ploile si va astept cu cate un id de mess sau nr de tel makar sa ne cunoastem si noi mai bine, bafta si mult noroc, va salut un motociclist incepator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve fratilor, vroiam sa va rog , cum eu sunt nou pe site-ul respectiv daca ati fi voi draguti si amabili sa va prezentati pentru a putea stii cu cine imi pot face si eu relatii prin zona turda 1 mai podul grant si chiar si mai departe, in rest asfalt uscat nu k azi k deja vad ca au inceput ploile si va astept cu cate un id de mess sau nr de tel makar sa ne cunoastem si noi mai bine, bafta si mult noroc, va salut un motociclist incepator

 

Salut, tot prin zona stau si eu , am iesit din pacate doar de 2 ori joi seara cu oamenii ( la arc inca nu am ajuns si nu prea ma incanta ,dar joi seara cu ei e de referinta :laugh: )

sunt super si le multumesc, adica, eu un strain pentru toti au avut rabdarea sa-mi raspuna la intrebari cretine, gen, de unde verific cat ulei am , adica super oameni :) .

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, tot prin zona stau si eu , am iesit din pacate doar de 2 ori joi seara cu oamenii ( la arc inca nu am ajuns si nu prea ma incanta ,dar joi seara cu ei e de referinta :laugh: )

sunt super si le multumesc, adica, eu un strain pentru toti au avut rabdarea sa-mi raspuna la intrebari cretine, gen, de unde verific cat ulei am , adica super oameni :) .

bafta

si un id de mess sa putem vb mai multe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa incepem cu prezentarea, yo sunt alex am o honda cbr f4i si stau la picioarul podului grant, sunt nou membru pe acest site si mi-ar placea sa ne cunoastem la o intalnire mai ales stiind ca sunt destui motociclisti prin zona pe care tot ii salut , dar nu prea apuc sa vb cu ei deh, de pe caluti doar sa ne salutam mai putem si ma gandeam si chiar place sa ne vdm la un cico sa vb mai multe si sa ne cunaostem mai bine , in rest toate cele bune si asfalt uscat id mess karbon_23

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...