Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

vreau sa va multumesc tuturor pentru sustinere dar in mod special lui Dan Enduristul care a fost mentorul meu. A muncit mult la proiectie, la filmare, la costumatie, poze, speach, idei etc etc

A insemnat mult pentru mine sa aud tot bikers-ul scandandu-mi numele chiar si atunci cand trebuia sa-l aclame pe celalalt candidat.

pana la urma a fost un party reusit si as spune eu ca brigada noastra a fost din nou la inaltime.

uitandu-ma acum prin punga cu premii am vazut ca am castigat printre altele si bonuri valorice in biker's cat si jocuri de impuscaturi cu laser.

de aceste premii vreau sa ne bucuram toti cu prima ocazie cand ne intalnim.

Vin acum sarbatorile si poate reusim sa dezvoltam ideea de anul trecut cea legata de o parada moto si impartit bomboane, portocale, jucarii copiilor din bucuresti.

multumesc si va rog sa aveti grija de corpul vostru

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zicea Cici ca ne invita Padre Costi la inaugurare de casa pe 1 Dec. adica maine.Ne organizam cumva? Cica se lasa cu sfaraieli de gratare si valuri de bere....

 

 

vreau sa va multumesc tuturor pentru sustinere dar in mod special lui Dan Enduristul care a fost mentorul meu. A muncit mult la proiectie, la filmare, la costumatie, poze, speach, idei etc etc

 

Placerea a fost de partea mea.Abea astept sa te impusc la Lasermax.

P.S.- aseara nu ti-am raspuns ca sunt sigur ca vroiai sa vorbim despre Steaua - Vaslui 0 - 1 si nu eram pregatit.Asi fi vrut sa te sun inapoi la 2-1 dar m-am gandit ca esti suparat deja.De ce sa te mai chinui si eu. :(

 

Pa Tipi Tipi :crack:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deoarece am fost tare suparati ca Larry a pierdut barajul pt Mister Popularitate in favoarea tovarasului Cristi cu Transalp.ul, ca sa ne dregem, duminica am iesit calare cu inca 2 moto. A iesit o tura frumoasa intr-o zi superba: BUCURESTI - ALEXANDRIA - ZIMNICEA - GIURGIU - BUCURESTI

a fost doar asfalt, soare, numai asfalt uscat, soare, drumuri prin sate, soare, o scurta vizita in portul Giurgiu, soare ...

 

ceva poze ...

 

post-4583-1259608197_thumb.jpg post-4583-1259608261_thumb.jpg post-4583-1259608349_thumb.jpg post-4583-1259608579_thumb.jpg post-4583-1259608633_thumb.jpg post-4583-1259608716_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) "LA MULTI, DA MULTI, MULTI ANI DIDDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :(

 

Doctoril, sorry da a trebuit sa dau o fuga pana la tara :crack:

 

Larry, te-ai mai gandit ce faci cu argintia?

 

Vaz ca padre "tacere tinutum" :) .

 

Io ma bag la marsu' cu coroane.

 

:D

Editat de sorin56ro2001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si la multi ani, de cand nu ne-am mai auzit .. an vazut ca participati la concursuri drumetii .. tot felu de activitati .. ahh ce as vrea pot sa vin si eu sa ne dixtram

 

eh . pana una alta un foarte bun prieten de-al meu si-a luat vrum vrum si m-am gandit sa il introduc in comunitate Adi il chema o sa intre el sa va dea mai multe detalii

 

Numai bine bafta crancena si bulan exagerat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gasca

 

la ce ora la Adie?

 

In alta ora de idei: mai fratilor - si aici ma refer la larry - da si tu de stire / de fapt vb intre voi (mai ales ca v-ati vazut toti la Biker's ) cand se face o gratareala in gasca - caci eu nu pot fi oriunde si nu pot vb cu toti. Eu ma asteptam sa vina toata gasca de rideri la Prist daaa...deh comunicaciunea asta...bat-o vina.

 

Alta data vb si voi unu cu altui sa nu mai esiste absenti.

 

 

Hai asfalt uscat! :finger:

Mesaj completat

Gasca pt ca tot am discutat noi la sedinta de la Adie despre actiuea caritabila - mai multe info aici:

 

/index.php?...3641&st=230

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa!

 

Ce teapa si- a luat prostanacu'. Bai cat de mult e adevarata zicala" Cine rade la urma rade mai bine":D

ANUNT OFICIAL:

 

 

Costi AKA PRIEST - NE INVITA LA EL SA FACEM REVELIONUL :( .

 

VREAU SA STIU CINE SE BAGA. :angry:

 

Ne vom intanli dupa Craciun pb pe 27 dec - dupa amiaza, sa stabilim lista de cumparaturi si bugetul.

 

Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costi AKA PRIEST - NE INVITA LA EL SA FACEM REVELIONUL :( .

VREAU SA STIU CINE SE BAGA. :angry:

 

Enduristii se baga dar nu stiu daca doar noi doi sau vine si fi-mea cu masculul ei.Oricum aflam pana pe 27 Dec.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica voi faceti rev'u la 10 minute de unde stau io? :( Cool! :D

Daca stai la Campulung Muscel (de revelion) o sa fie mai mult de 10 minute :angry:

Ia zi mai,te-ai facut bine?Cum te mai simti? Insanatosire grabnica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Scrici,

 

In primul rand prioritatile:

 

CUM TE MAI SIMTI? CUM E CU PICIORUL? UNDE ESTI?

 

secundo: Costi are casa chiar la limita dintre b-dul Pallady si A2 , deci pb ca daca esti in zona Trapezului, Titan ai avea sanse sa ajungi in 10 min. :angry: Chiar tu de unde stii unde sta Priest? :(

 

OK PANA ACUM SUNTEM:

 

Io+ Nico

 

Sebi+Ruxy

 

Enduristul+Endurista

 

Bogdan+?

 

Larry+Mihaela

 

Piticu veninos

 

Lista este deschisa, doar sa dati de stire IN TIMP UTIL.

 

Casa lui este incapatoare - putem sa ne prabusim pe covoare daca se-nvarte casa dupe bere cu vin cu tuica cu wiski cu palinca cu visinata cu...ce mai vrem, curtea in spate MARE - LOC DESTUL DE GRATARE - si cine mai e in stare de burn-out. :D

 

ANUNT 2:

 

 

JOIA ASTA DISCUTAM CUM NE ORGANIZAM PT DATA DE 18 DEC CA SA DUCEM JUCARII/ FRUCTE PT KINDERII AMARATI. Mai multe detalii vezi in linku' de mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine-o zis ceva de Campulung, domnu meu?

 

/index.php?...081&st=2805

 

te-am vazut pe lista

Mesaj completat

Nu m-am facut bine! Am si racit! Deci cu capu, cu picioru si acu si cu gatu. Fain, nu? :lol:

Cu capu stiam,e o problema mai veche :( cu piciorul te faci bine ca esti tanar iar cu gatul se rezolva ca vin sarbatorile si tuica fiarta e za best. :angry:

Mesaj completat

OK PANA ACUM SUNTEM:

 

Io+ Nico

 

Sebi+Ruxy

 

Enduristul+Endurista

 

Bogdan+?

 

Larry+Mihaela

 

Piticu veninos

 

Lista este deschisa, doar sa dati de stire IN TIMP UTIL.

vine si Priest? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc ca, daca tot a cam venit frigul (nu vreau sa zic "iarna", pentru ca inca nu a nins), multi dintre noi nu mai ies cu motoreta din dotare.

 

Deunazi, l-am vazut pe unul care folosea metroul:

 

post-33842-1260533968_thumb.jpg

 

ca sa mearga la Teatrul National:

 

post-33842-1260533986_thumb.jpg

 

Dar cum nu a gasit bilete, s-a intors iarasi la metrou:

 

post-33842-1260533945_thumb.jpg

 

Intrebare: miercuri ne intalnim la metrou la Unirii, in loc de Arc? :scratch:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...