Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

va salut de pe vintila mihailescu (magazinul cu pitici)

tocmai mi-am luat mobra si abia astept sa va cunosc sa facem cati mai multi km impreuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

va salut de pe vintila mihailescu (magazinul cu pitici)

tocmai mi-am luat mobra si abia astept sa va cunosc sa facem cati mai multi km impreuna.

 

 

stai la 3 blocuri de mine :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru poze Sorin, weekendul urmator mergem la Brasov la intrunire, ce zici ni te alaturi?

Una peste alta a fost misto iesirea cu tot cu vremea asta capricioasa, acum a fost prima data cand ma plouat mai tare :))

 

P.S. treceam prin balti sa vad daca intra motocicleta la apa :)) :scratch:)

 

Miha scuze, nu am vrut sa te stropesc, daca am mai stropit pe cineva SORRY, sunt si eu mic :moron:

 

Bafta si asfalt uscat!!! vedeti ca miercuri la ora 20 la ARC este mars impotriva accidenteleor, hai sa mergem si noi.

 

C yaaa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, a fost foarte frumos. si am baut de mi-am baut si mintile. tot week-end-ul cred ca am dormit vreo 5 ore. concertele super.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a fost suuper motorrock-ul 4 - lumea s-a distrat !au fost si mici incidente da' trece!

 

Ne vedem miercuri la arc. :lol: :lol:

 

P.S: unde gasesc si eu un service cu revizie tehnica la moto?? in zona 1 mai, titulescu, crangasi? ca azi vreau sa o duc la verificat. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a fost suuper motorrock-ul 4 - lumea s-a distrat !au fost si mici incidente da' trece!

 

Ne vedem miercuri la arc. :lol: :lol:

 

P.S: unde gasesc si eu un service cu revizie tehnica la moto?? in zona 1 mai, titulescu, crangasi? ca azi vreau sa o duc la verificat. :lol:

Revizie tehnica... te referi la ITP??? Sau vrei un service la care sa vezi daca si ce are dragonul ala al tau? :lol: Daca e de ITP, nu prea stiu nimic la noi in zona...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca joi o sa se stranga lumea la Arc pentru comemorarea care trebuia sa aiba loc miercuri.Eu o sa fiu destul de sigur acolo.

Mai vine cineva?

Din cate am inteles, nu o sa dureze foarte mult si se anunta o chestie misto si bine organizata.

:lol:

Editat de oana_dili
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uuumm, dragilor, deci maine ramane valabila intalnirea noastra obishnuita, la terasa :lol:, chiar daca unii vom mere la actiunea de comemorare.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ajung la terasa. Azi neaparat zbor sa-mi fac ITP-ul! apoi o sa vad ce mai e de facut si cum ca am muulte de rezolvat azi.

Daca am timp ajung si pe la terasa. As vrea sa ajung si la marsul tacerii.

 

! Bai am vb cu Sniky !- pe mail si omu a fost operat la picior. Mi-a cerut nr de tel.

Mih daca-i stii tel lui hai sa-l sunam+ vizita la spital/acasa daca este externat . :lol:

Cred ca s-ar bucura sa-l viziteze riderii. Mai ales ca sezonul asta l-a incheiat - motorul fiind varza. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e musai sa veniti azi .. defapt nu e musai sa veniti deloc .. nu o sa vaiau capu :lol:))

 

puteti veni oricand numai sa tati un tel inainte :lol: sa iau si eu ceva de rontait si de beut sa nu stam ca pestii pe uscat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...