Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai... eu sper sa vad cat mai repede... sanatosi... io's la munca acu si sunt terorizat de raceala si... restu'... eventual la o canuta de vin fiert? :crack: (sau ptr zeze special, o "cana" de votca :crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara reclama pe forum, va rog..

vinul e bun... :crack:

 

edit: mergem la patinoar? eu nu stiu cu patinele... dar vreau sa merg

imi iau protectii :crack:)

Editat de zeze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saltare

a venit iarna si incep sa stau mai mult in fata calculatorului asa ca sa ma prezint

papadie dupa se vede ,stau undeva pe ceahlaul si ma bucur ca mica gasca din crangasi-giulesti nu i chiar atat de mica :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saltare

a venit iarna si incep sa stau mai mult in fata calculatorului asa ca sa ma prezint

papadie dupa se vede ,stau undeva pe ceahlaul si ma bucur ca mica gasca din crangasi-giulesti nu i chiar atat de mica :crack:

uelcom :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saltare

a venit iarna si incep sa stau mai mult in fata calculatorului asa ca sa ma prezint

papadie dupa se vede ,stau undeva pe ceahlaul si ma bucur ca mica gasca din crangasi-giulesti nu i chiar atat de mica :crack:

 

 

sal papadie..........

am o nelamurire: papadie..adika vierme? ca io asa stiu..... :crack:

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal papadie

Nu-ti e ba mila de mobra sa o lasi fara hainute p'afara? :crack:

 

Pt ceilalti: sint neamtu si "stau" pe Saidac (zona parc cringasi), linga un R6 cu husa visinie(inca nu cunosc apropitarul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru grinch-ulistii alcoolisti de crangasi care s-au prezentat de Craciun la grinch-ulita alcoolista fericita cu salitos, care mai vreti mah pui cu scortisoara? va fac la anul in caserole, ca m-a secat Oryon-ul: puiu'!!! unde-i puiu'???? :crack:

 

avand in vedere ca-n urmatoarele zile ma perind prin zona, ia ziceti, care bagati un ultim vin fiert/ o ultima bere pe anul asta? facem o scurta iesire pe ungheva? Danutze, treci la interval ca fac urat daca nu vii sa dai noroc cu mine :crack: :crack:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saltare

a venit iarna si incep sa stau mai mult in fata calculatorului asa ca sa ma prezint

papadie dupa se vede ,stau undeva pe ceahlaul si ma bucur ca mica gasca din crangasi-giulesti nu i chiar atat de mica :crack:

 

 

bine venisi pe topic. poate vii si la intalnirile noastre de joi...care probabil se vor relua dupa 7 ianuarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

relax mah ca nu mori de la o raceala... :crack:

 

nu... mor de tratament... ca 2 zile doar nu am baut... in rest doar beutura... :crack:

 

 

pentru grinch-ulistii alcoolisti de crangasi care s-au prezentat de Craciun la grinch-ulita alcoolista fericita cu salitos, care mai vreti mah pui cu scortisoara? va fac la anul in caserole, ca m-a secat Oryon-ul: puiu'!!! unde-i puiu'???? :crack:

 

avand in vedere ca-n urmatoarele zile ma perind prin zona, ia ziceti, care bagati un ultim vin fiert/ o ultima bere pe anul asta? facem o scurta iesire pe ungheva? Danutze, treci la interval ca fac urat daca nu vii sa dai noroc cu mine :) :crack:

 

DAAAAAAA!!!!!! (foarte hotarat!!!)... si din nou ca sa se inteleaga bine: DAAAAA!!! :crack:

 

 

bine venisi pe topic. poate vii si la intalnirile noastre de joi...care probabil se vor relua dupa 7 ianuarie.

 

cand ne trezim fiecare din coma alcoolica, nu? ;) :)

 

@COLD AS ICE: pe tine cand te mai vad la fata ma? Ultima oara m-ai dezamagit un pic... vreau sa intru in anul viitor cu imaginea unui zambet laaaarg din partea ta :D

 

@all: :crack: :crack:

 

L.E.: momentan singura problema pe care o mai am e cu gatul care e cam umflat... deci sper sa scap repejor :hug: (care va aud cu glume si aluzii v-am spart!) :P

Editat de fuzzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well now fuzzy has a big fuzzy thing in his throat. Oryon, ai legatura... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L.E.: momentan singura problema pe care o mai am e cu gatul care e cam umflat... deci sper sa scap repejor :crack: (care va aud cu glume si aluzii v-am spart!) :crack:

 

 

well now fuzzy has a big fuzzy thing in his throat. Oryon, ai legatura... :crack:

 

 

vezi daca stai intre picioarele cui nu trebe?... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...