Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Imi pare rau, Grivita nu e in Crangasi :cheers: .

Nu v-ar interesa resturantul de presedinti ? Potcoava mai precis, se acceseaza dinspre Giulesti, cam in dreptul stadionului. Mie mi-ar conveni, ca pot sa vin cu motoru, sa beau cu alcool si sa ma intorc cu mobra de coarne pana acasa :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau, Grivita nu e in Crangasi :cheers: .

Nu v-ar interesa resturantul de presedinti ? Potcoava mai precis, se acceseaza dinspre Giulesti, cam in dreptul stadionului. Mie mi-ar conveni, ca pot sa vin cu motoru, sa beau cu alcool si sa ma intorc cu mobra de coarne pana acasa :D .

 

 

Ramane de clarificat daca ne intilnim cu motoarele sau sa bem si mancam ... eu unul as veni doar daca aparem toti cu motoarele, pt haleala si bautura nu ma intereseaza, vorbesti doar cu cel/cei de linga tine, e aiurea, in aer liber e altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu oricum n'ai motor, vii pe jos, vrei doar haleala ... pt mine nu prea conteaza parerea ta

 

culmea, nici pentru mine parerea ta nu conteaza :cheers: . ce coincidenta ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so, hai sa ne hotaram. suntem 3 care agream ideea cu kaya. who's in? macar sa reusim sa ne strangem cat de cat o data si apoi vedem pe viitor unde ne intalnim (mai bine ne "rafuim" pe tema asta cand suntem cu totii de fata, decat pe forum... parerea mea)

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pizzeria aia de pe petru maior pare interesanta, as merge acolo, putem parca si motoarele care vor fi la vedere ...

 

E oarecum interesanta.. Motoarele la vedere, mai greu.. In strada, cat de cat la vedere! Pizza nu mi s-a parut extraordinara acolo, dar la o adica putem merge oriunde.. Pizzeria de pe Petru Maior

 

Imi pare rau, Grivita nu e in Crangasi :D .

Nu v-ar interesa resturantul de presedinti ? Potcoava mai precis, se acceseaza dinspre Giulesti, cam in dreptul stadionului. Mie mi-ar conveni, ca pot sa vin cu motoru, sa beau cu alcool si sa ma intorc cu mobra de coarne pana acasa :bounce: .

 

Nu a zis nimeni ca tre' sa bem alcool! Ideea este sa ne intalnim, sa ne cunoastem si noi.. La fel cum spunea si Merenptah, ar fi bine sa ne punem de acord cu o locatie.. Fie ea parcare, sau bar, sau orice altceva..

 

so, hai sa ne hotaram. suntem 3 care agream ideea cu kaya. who's in? macar sa reusim sa ne strangem cat de cat o data si apoi vedem pe viitor unde ne intalnim (mai bine ne "rafuim" pe tema asta cand suntem cu totii de fata, decat pe forum... parerea mea)

 

:cheers:

 

Kaya a fost o idee.. nu o regula! Mie mi-e egal locul de intalnire, dar Kaya este intr-adevar mai usor de gasit, mai accesibil. Eu o sa fiu acolo, va ma fi si foxdesert care nu binevoieste sa anunte pe aici... Va mai fi si tov. Cosmin (Filos pe aici..) Probabil si altii, urmeaza sa vb cu ei... La o adica, orice alta varianta e bine venita! Mai este si Gala daca e ceva.. Ideal ar fi sa ne hotaram totusi mai repede daca vrem sa ne gasim maine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideal ar fi sa ne hotaram totusi mai repede daca vrem sa ne gasim maine..

 

pai cam de-aia am tinut cu dintii de kaya :D , ca sa ne intalnim totusi si sa ne cunoastem. din partea mea, putem sa ne vedem si pe banca in parc, mi-e egal, insa ideea de baza era sa stabilim totusi o locatie, pentru ca .... numai azi nu-i maine. si daca vom fi ceva mushterii, ar fi bine sa facem si o rezervare, ca sa nu ajungem acolo si sa stam pe ... bordura, ca nu-s locuri.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cam de-aia am tinut cu dintii de kaya :D , ca sa ne intalnim totusi si sa ne cunoastem. din partea mea, putem sa ne vedem si pe banca in parc, mi-e egal, insa ideea de baza era sa stabilim totusi o locatie, pentru ca .... numai azi nu-i maine. si daca vom fi ceva mushterii, ar fi bine sa facem si o rezervare, ca sa nu ajungem acolo si sa stam pe ... bordura, ca nu-s locuri.

 

:cheers:

 

Daca mergem la 19:30 mi-e greu sa cred ca n-avem unde sa stam, dar daca e nevoie facem si rezervare.. Dar pentru asta ar trebui sa stim care vine, si care nu.. Cu sau fara motor... Eu personal o sa vin cu, si o sa beau ciudatenii d-alea fara alcoale :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopshasha, mai ridicai topicul o tzara ca o ia in jos :cheers: . so, amimagz, eu zic sa ramanem la kaya, maine, joi, 19.30. poti sa faci tu rezervari (ca eu zic ca e mai sigur asa :D )?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trec diseara pe acolo si vb de o masa... Ideal ar fi fost sa stiu cati venim pana la urma..... Nu de alta, dar parca as vorbi cu tine pe mess pe topicul asta :D

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu binevoieste ma?

pt asta dai o bere sau suc dupe caz(berea la mustang si sucul la mine, da?).

deci prezent si moi si calutzul meu si la cat mai multe moto in zona de destrabalare

 

Nu a zis nimeni ca tre' sa bem alcool! Ideea este sa ne intalnim, sa ne cunoastem si noi.. La fel cum spunea si Merenptah, ar fi bine sa ne punem de acord cu o locatie.. Fie ea parcare, sau bar, sau orice altceva..

Kaya a fost o idee.. nu o regula! Mie mi-e egal locul de intalnire, dar Kaya este intr-adevar mai usor de gasit, mai accesibil. Eu o sa fiu acolo, va ma fi si foxdesert care nu binevoieste sa anunte pe aici... Va mai fi si tov. Cosmin (Filos pe aici..) Probabil si altii, urmeaza sa vb cu ei... La o adica, orice alta varianta e bine venita! Mai este si Gala daca e ceva.. Ideal ar fi sa ne hotaram totusi mai repede daca vrem sa ne gasim maine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine nu binevoieste ma?

pt asta dai o bere sau suc dupe caz(berea la mustang si sucul la mine, da?).

deci prezent si moi si calutzul meu si la cat mai multe moto in zona de destrabalare

 

uelcam :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ma bag si eu dar sunt incepator crangasi porumbacu :D

 

nu conteaza, altii n-au nici carnet nici motor, cum ar spune unii ( :bounce: ), nu dam nume :cheers:

 

deci semnezi condica maine la 19.30 la kaya, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da foxule... sa ma scuzi :D Inca sunt socat.. cum de ai gasit tu topicul asta? Gata cu codurile de culoare? :cheers: @stely: vino ca si altii au fost incepatori, unii inca sunt, si altii vor ramane asa :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

Da foxule... sa ma scuzi :bounce: Inca sunt socat.. cum de ai gasit tu topicul asta? Gata cu codurile de culoare? :cheers: @stely: vino ca si altii au fost incepatori, unii inca sunt, si altii vor ramane asa :peace:

mersi de invitatie dar nu pot veni la restaurant vreu sa ies si eu cu voi la plimbari ca nu cunosc pe nimeni cu motor daca vreti mai vb aici sau pe mes id meu ionescu_stelian mersi asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:

mersi de invitatie dar nu pot veni la restaurant vreu sa ies si eu cu voi la plimbari ca nu cunosc pe nimeni cu motor daca vreti mai vb aici sau pe mes id meu ionescu_stelian mersi asfalt uscat

 

pai e bar, nu restaurant :D . anyway, maine poate reuseam sa stabilim ceva pentru a doua zi Pasti, respectiv o plimbarica. nu-i nimic, te asteptam next time si daca merem pe undeva te anuntam :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e bar, nu restaurant :D . anyway, maine poate reuseam sa stabilim ceva pentru a doua zi Pasti, respectiv o plimbarica. nu-i nimic, te asteptam next time si daca merem pe undeva te anuntam :cheers:

mersi mult astept. distractie placuta si sarbatori fericite daca nu mai vb pana de paste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm, si uite cum creste zestrea de beuturi in contul meu si in dauna buzunarului tau :bounce:. cu pictura o las dupe Pasti

 

Da foxule... sa ma scuzi :D Inca sunt socat.. cum de ai gasit tu topicul asta? Gata cu codurile de culoare? :cheers: @stely: vino ca si altii au fost incepatori, unii inca sunt, si altii vor ramane asa :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se poate, intr-un mod mai cartezian asa, cu prin-screen din vreo harta, ca repere de-alea relative de genul "faci stanga pe langa dreapta, treci de o duba alba si ai ajuns" sunt cam interpretabile si evident relative :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...