Sari la conținut

Pasager/pasagera


Tiny Winny
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 53
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma ofer eu pasagera!

Nu prea am bani, dar poate facem altfel de aranjament! Sunt disperata si tare imi doresc sa ajung la mare sa ma eliberez de prejudecati!

 

A, si imi plac foarte mult motoarele si sper sa-mi iau si eu la vara permis si motor!

 

Ciao!

da dar partea mai nasoala este ca poate itzi dau baietzii guzganul la marmelada pe faleza.... :hug: :what: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma ofer eu pasagera!

Nu prea am bani, dar poate facem altfel de aranjament! Sunt disperata si tare imi doresc sa ajung la mare sa ma eliberez de prejudecati!

 

A, si imi plac foarte mult motoarele si sper sa-mi iau si eu la vara permis si motor!

 

Ciao!

 

BITCH!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BITCH!

 

Vai! cate prejudecati! :what: :what: :D

 

On topic: la banii astia oricine ar fi indreptatit sa te duca la mare-pasager pe motorul tau :hug:

Editat de xeres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: :what: :what: :D :sick: :eek: :eek: :ok: :D

ti-ai dat foc la valiza, mai bine-ti luai baterie Mishule.....

M-ai nenorocit cu bateria aia!! :ok: Astept si eu raspunsuri... si bani...... si o viata mai buna! :D

 

LE: cred ca acum am fost offtopic :ok:

Editat de amimagz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai nenorocit cu bateria aia!! :what: Astept si eu raspunsuri... si bani...... si o viata mai buna! :what:

 

LE: cred ca acum am fost offtopic :hug:

uite aicea offtopic: nu tzi-am zis niciodata dar prea mult te caci mah omule, nu cumva ai probleme?

Editat de moscku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 useri citesc in acest moment topicul. un topic de real succes :what:

I-ai speriat tu pe toti.. au ramas doar 7 acum :what:

Hai ca m-am plictisit de topicul asta... Apropos! Succes la gasirea pasagerului..... Si daca prinzi si vreunul mai pe gustul meu (cum am descris mai devreme) da-mi si mie de stire te rog :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vaii de minee...Am si eu un "cruisser" tot de 8 sute...N-ai vrea sa vin cu tine ...si cu pasagera ta? Si sa imi puna si mie de-o...benzina?? Facem cu schimbu, promit!!! Nu imi trebuie decat dus, ca de intors oi gasi eu vre-una sa imi bage gaz! Da sa stii ca pasagera ta ne baga la amandoi la dus(h) Ca asa e frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut pasager/pasagera care sa puna banii de benzina pana la mare si evident inapoi.

NU VA INGHESUITI!!!

 

Traseul inca nu l-am stabilit,probabil A2, Cernavoda,VamaVeche& back. Pasagerul/pasagera nu trebuie sa aibe mai mult de 60-65 kg. Suma pt. benzina este in jur de 130-140 ron. Nu voi avea bagaje asa ca vor fi numai bagajele celui sau celei de pe saua din spate. Programul de plecare si intoarcere

v-a fi stabilit de comun acord intre mine si cel/cea care v-a merge in spate.

 

...combinatii gen "motodobrism.ro", dar ca sa nu fiu off topic lansez o oferta, pe bune, deci: pasagera 90-60-90 pt 1 mai, ALL INCLUSIVE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate este dimineata devreme si nu am ce face, ce draq e cu porcaria asta bah? dar e buna ca mai scriu si eu ceva la cafea. CARE FATA VREI SA MERGI CU MINE DE 1 MAI LA MARE PE MOTOR, FARA BANI BAG EU BENZINA BAG EU TOT. HA HA HA :hug: :what: :what: :D :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...